Komentāri / Rīgas ielām turpināt degradēties vairs neļaus Ušakovs

8 komentāri

RRaimonds
Ušakovs ir malacis ... viņš varētu neļaut degradēties arī mūsu saeimas valdošajai koalīcijai ... tas gan būtu ļoti labi.
19.aprīlis 2017, 11:00 Atbildēt
vvineta
Ha,ha.Nu no veselas galvas uz slimo.Ta nu ir ka,tuvojas velesanas.Jasak dasni solit,jo vairak jo labak.Un losi atkal ies un veles.Pectam naudes interneta,TADA NU IR TA LATVJU TAUTA.
19.aprīlis 2017, 11:11 Atbildēt
RRaimonds
Ušakovs ar saviem iepriekšējiem darbiem reāli ir parādījus, ka ir labākais ... bet visi tie Rīgas torņa tīkotāji ... ir vienkārši tukšmuldētāji ... Tas pats Bondars ... ja vinu ievēlēšot ... tad viņš vēl piemaksāšot no savas kabatas katram Rīgas sabiedriskā transporta lietotājam ... : ))) ... galvenais tik dabūjiet tādus Bondarus Rīgā pie siles ... : )))
19.aprīlis 2017, 11:24 Atbildēt
aaha
Ušakovs ar saviem iepriekšējiem darbiem reāli ir parādījus, ka ir lielākais zaglis kāds vien bijis pie varas Rīgā.
19.aprīlis 2017, 11:48 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Nemelo, sorosītu draņķi! Ja vien būtu kaut mazākais iemesls, tad Nils jau sen būtu aiz rūtainām gardīnēm, jo visas represīvās struktūras ir naciķu pakļautībā!
19.aprīlis 2017, 16:32 Atbildēt
AAndrejs Bubinduss
"....nākamos četrus gadus «ielu remonti un jaunu objektu būvniecība būs budžeta galvenā prioritāte»... tad vienreiz, cerams, Rīgas ielas, pagalmi un tilti tiks savestas kārtībā?
19.aprīlis 2017, 11:21 Atbildēt
AAtgādināšu, ka
mūsu neaizstājamais Rīgas mērs par Čaka/Marijas ielu teica: "Tā ir lemta degradācijai.". Īsts pilsētas galva! Kā lai par šādu nebalso!?
19.aprīlis 2017, 11:49 Atbildēt
JJāzeps
VIŅŠ TIEM IECĒLA Dāvidu par ķēniņu; -un tautai Viņš liecinādams sacīja: Es esmu atradis Dāvidu,Isaja dēlu,vīru pēc Sava prāta,kurš izpildīs visus MANUS nodomus.(Ap. darbi 13-22).
(Dievs skanējot Dāvida sirdi, redzēja,ka Dāvids mīlestībā uz Dievu,mīlēs,rūpēsies par savu tautu,turēs Dieva svētuma un taisnīguma principus,=nekā Obama ar Švarcnēgeru iegāja vēsturē, =skolās aizliedzot Bībeli,,legalizējot visu iespējamo koprofiliju un netilkību, geju laulības,visu nesškīstību nostiprinot Konstitūcijā,=noliekot ASV- lielvalsti zem iznīkšanas lāsta,bet sēv nogarantējot vietu ellē. Dievs gatavojot Dāvidu Kēniņa postenim,-nevērtēja bicepsus,vai Dāvids prot gērbties,vai roku žesti ir pareizi,cik augstskolu diplomus ir nopircis un t.t.?,==Dievs testējot Dāvida sirdi vērtēja,= ,vai skolās bērniem būs obligāta Bībeles mācība,vai būs taisnīga tiesa, pacelta rūpnīca, darbavietas,regulāra pensiju indeksācia, pieejama medicīniskā aprūpe.==J. STRĪĶES UZVĀRDS+AMATS, ==ir kā suņu baram pamests kauls,tas norāda uz Strīķes pozitīvo, Dieva taisnīguma principu turēšanas potenciālu,ko sātans grib steidzīgi nomelnot un aprakt. ,(pēc aicinājuma esmu Evangēlija izplatītājs,bet Sv.Gars paskubināja šos faktus nopublicēt,=sāksies Strīķes un Bordāna partijas totuāla nomelnošana,tas norāda ka patiesībā no viņiem ļoti baidās.=Progresīvi dom.tautas daļa kopā ar Dievu Strīķes k=dzi redz LV-prezidenta amatā)==Jums jātur drošs prāts, mafijai neizdosies nobremzēt partijas augšupeju,atraisīt virzību, ieņemt visas vadošās pozīcijas,-to man atklāja Sv.Gars. Dievs meklē cilvēku ar redzējumu,kurš atrodoties vadītāja amatā,nāciju virzītu uz Dieva taisnīguma,principu turēšanas sliedēm. Juta ar savu intelektu drīz pacelsies vajadzīgos augstumos, atradīs slāni, kur pati atmosfēras plūsma stundām vizinās kā ērgli bez sparnu pielietojuma,lai no augšas visu labi redzētu, arī kā vistas rakņājās pa savu mēslu čupu.(uzrakstītais ir saskaņā ar Sv. Garu) Unikāls,šokējošs,dokumentāls trilleris,(reklāmu nedaudz jānogaida)=filmix.me/play/26929
23.aprīlis 2017, 17:16 Atbildēt
Komentāri 8