Kas izraisīja ugunsgrēku Salnas ielā? Iedzīvotājiem sava versija

Ekrānšāviņš no "Degpunktā" sižeta
  • Ekrānšāviņš no "Degpunktā" sižeta
1 / 1

Ceturtdien, ap plkst. 6.48 tika saņemts izsaukums uz Salnas ielu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies deviņstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties ugunsdzēsējiem glābējiem konstatēts, ka ēkas pagrabā deg trīs vieglās automašīnas 25m2 platībā un izveidojies stiprs piedūmojums.

Ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu sievieti no lifta un vēl trīs cilvēkus ar glābšanas masku palīdzību no dzīvojamās mājas. Līdztekus no piedūmotās ēkas tika evakuēti apmēram 300 cilvēki.

Raidījums "Degpunktā" vēsta, ka neilgi pēc tam, kad glābējiem izdevies ugunsgrēku lokalizēt, iedzīvotājiem ļauts atgriezties dzīvokļos. Tomēr dūmu smaka joprojām bijusi tik spēcīga, ka dzīvokļiem vien atvērti logi, un mājas iemītnieki devušies atkal uz ielas.

Valsts policija pieļauj, ka ugunsgrēks izcēlies vienā no sadegušajām automašīnām. Arī mājas iedzīvotāja sarunā ar "Degpunktā" žurnālistu norādījusi, ka pirms ugunsgrēka bijis dzirdams sprādziens. Viņa pieļauj, ka viens no auto uzspridzināts. Sīkākus ugunsnelaimes iemeslus skaidros policija.

Komentāri [2]

 
Celtnieks
nav saprotams kā degot automašīnai speciāli ierīkotā stāvvietā (auto novietnē) pagrabā varēja rasties sadūmojums dzīvokļos, ja tā ir patiesība, tad steidzīgi vajadzīga ekspertīze (arī ugunsdzēsēju) par uzceltās mājas atbilstību turpmākai drošai ekspluatācijai, šinī gadījuma projekts brāķis vai veiktie būvdarbi brāķis
21.aprīlis 2017, 13:49 Atbildēt
Aija
Dūmi nāk pa ventilācijas šahtām. Trāpījos vienreiz tādā situācijā. Tā gan bija padomju laika piecstāvene un pagrabā kaut kas dega...
21.aprīlis 2017, 15:05 Atbildēt

Rīgā Vairāk >

Kaut kas traks!