Garāmgājēji izglābj meiteni, kura vēlējusies nolēkt no Vanšu tilta

Ekrānšāviņš no raidījuma "Degpunktā" sižeta
  • Ekrānšāviņš no raidījuma "Degpunktā" sižeta
1 / 1

Agrā trešdienas pēcpusdienā uz Vanšu tilta video kamera fiksējusi dramatiskus notikumus. Pateicoties garāmgājējiem, izglābta meitene, kura vēlējusies veikt pašnāvību.

Raidījums "Degpunktā" vēsta, ka kamera uz Vanšu tilta fiksējusi kādu sievieti, kura sastrēgumu laikā vēlējusies izdarīt pašnāvību. Par laimi pirms liktenīgā soļa speršanas sievieti satvēris kāds nejaušs garāmgājējis. Piesteigušies arī citi autovadītāji, kuri tobrīd braukuši pa tiltu un pamanījuši notiekošo.

Raidījums sarunā ar operatīvā dienesta darbiniekiem noskaidrojis, ka meitene pēc notikušā raudājusi un nav varējusi paskaidrot savas rīcības iemeslus.

Komentāri [10]

 
uyi
Tikai un vienīgi debīlā pajolīšu Latvija vainīga ne viens cits , uz nāvi dzen bads bezdarbs un slimie latviešu iedzīvotāji kuri debīli visi kā viens
Te tikai karu un steidzīgu ātomu lai visus nolīdzina gar zemi
29.maijs 2017, 20:15 Atbildēt
kā tad...
... tad ,kas galu galā viņa bija meitene vai sieviete??? raksta ,kā analfabēti....
Redz cik tālu Tauta ir novesta,ka ik dienu cik daudzi aiziet bojā... un uz kurieni Valsts Tautu dzen.... SECINĀJUMS.... uz NĀVI....
28.aprīlis 2017, 23:51 Atbildēt
Sandis
Nu nevar visā vainot Valsti.. Pie šādām rīcībām tomēr vaina jāuzņemas meitenes draugiem, radiem, kaimiņiem, kas nav atbalstījuši, mīlējuši..
29.aprīlis 2017, 0:52 Atbildēt
ARNOLDS
Nu vai nabv par daudz navejosos. Jauna meitene lec, Lec viriesi Daugava utt. Par traku. Latvija kur tu ej. Lec jau lec visur pasaule, bet ne tik traki ka mazaja Latvija.
28.aprīlis 2017, 12:28 Atbildēt
Skatīt visus 10 komentārus >

Rīgā Vairāk >

Kaut kas traks!