Turpmāk vecāki par iebraukšanu Bērnu slimnīcā maksās nevis 2,85, bet līdz pat 10 eiro

Komentāri [66]

 
r
Turpmāk visi bērni būs nogādāti ar NMPD.
10.jūlijs, 14:09 Atbildēt
Ome
alkatībai nav robežu...
10.jūlijs, 14:22 Atbildēt
tātad
Pēc lemberga domām 10 stundu stāvēšana slimnīcas teritorijā ir "iebraukšana"?
10.jūlijs, 14:41 Atbildēt
zum
Tālāk vairs nav kur......vardu trūkst.
3.jūlijā zvanīju,lai pierakstītu bērnu pie speciālista- ķirurga.....tuvākais datums bija 31.oktobris. Gribētos kādam no ministriem pajautāt- vai tas ir normali??????
Lūk tādas rindas BKUS.
10.jūlijs, 14:53 Atbildēt
A.
Saucas bezmaksas medicina..
10.jūlijs, 15:03 Atbildēt
zum
Pieaugušiem jau tas pats.Tikai pa maksu atrāk pie ārsta var tikt.
Vēl grib ieviest obligāto veselības apdrošināšanu.........Lai iet........
10.jūlijs, 15:13 Atbildēt
Ese
Šobrīd arī par maksu nevar tikt.
10.jūlijs, 19:25 Atbildēt
nezale
Dobeles slimnīcā pie jebkura speciālista un uz izmeklējumiem (datortomogrāfija) tiek dažu dienu laikā. Magnētiskā rezonanse Rīgā nedēļas laikā. Paralēlā realitāte? PS Tiesa gan, ir apdrošināšana, kas ļauj izmantot maksas pakalpojumus.
11.jūlijs, 9:20 Atbildēt
Dr.Bērziñ Jànis
Nàkamais soli ir par katru durvju virinàsanas reizi arī iekasét.Kur ta liksies,ja reiz atbraucis,iebraucis,bús vien jàvirina par naudiñu.
10.jūlijs, 14:59 Atbildēt
A.
Tad jadoma vadibai par citiem veidiem ka izskaust negodpratigos auto atsajejus!
10.jūlijs, 15:03 Atbildēt
Finks
Pārāk liela pacietība nogalina!
10.jūlijs, 15:09 Atbildēt
Es
Kaa tik noplest no parasta iedzivotaja
10.jūlijs, 15:44 Atbildēt
no laukiem
Ģimenes ārsti vainīgi, streiko.
10.jūlijs, 15:47 Atbildēt
ee
Varētu pieprasīt atdot nieri par iebraukšanu teritorijā. Piemŗam.
10.jūlijs, 15:48 Atbildēt
:(
uz ko mēs ejam?! mediķiem naudas trūkums ,slimo bērnu vecāki ir miljonāri tiem naudas netrūkst,kāds murgs notiek mūsu valstī,un dārgie politiķi vēlās lai aizbraukušie cilvēki atgriežas,ko te darīt..oj cik mēs labi palielinām minimālo algu un tūliņ arī viņu atņemam ar nodokļiem un citiem pakalpojumu ...fu..
10.jūlijs, 16:00 Atbildēt
dana
Tieši tā, iedod un uzreiz atņem
10.jūlijs, 20:28 Atbildēt
Es
Interesanti, kurš tad ir tā pētījis un izsekojis tiem cilvēkiem, kuri noliek mašīnu slimnīcas teritorijā un aizbrauc uz centru...un cik tādu cilvēku ir...kārtējais izdomājums, lai varētu no vecākiem vēl vairāk izspiest naudu...
10.jūlijs, 16:07 Atbildēt
x
Manai meitai 2010.gada 1.novembrī taisīja galvaskausa trepanāciju.Kad braucām pēs operācijas mājās, logā soda nauda 40 Ls
10.jūlijs, 16:40 Atbildēt
Sintija
Tad lai pie iebrauksanas skatas ir berni ar vajadzibam tikt pie arsta vai ne. Cik esmu bijusi man vienmer gimenes arsts nosutijumu raksta. Tas tacu nau normali. Cilveki jau ta brauc gaisa gabalus lai noklutu pie arstiem un tas citiem nau lets prieks. Un vel ir jamaksa tada nauda lai jus varetu iebraukt. Absurds.
10.jūlijs, 16:43 Atbildēt
Antiņš
Vajag ministrija un citas valsts iestādes pārcelt uz tuvākajām mazpilsētām. Citādi Rīgā darbadienās visas šķērsielas "piebrauktas" ar mašīnām un dārgās stāvvietas to problēmu neatrisinās. Kurnu vēl milzīgās vieglo mašīnu straumes, rītos un vakaros. Varētu sākt ar lauksaimnieku ministriju, kas labi iederētos Jelgavas domātajā veikala Depo vietā.
10.jūlijs, 16:48 Atbildēt
Kaimiņš
Par ko cepiens? Dzīvoju tieši blakus slimnīcai un pa dienu auto nav iespējams nolikt pie savas mājas, jo visi liek kur un kā vien māk, lai nebūtu nekas jāmaksā vispār. Te ir pietiekami daudz BEZMAKSAS parkinga vietu, kā arī blakus ir stāvvieta ar demokrātiskām cenām, kur ir problēma? Parasti tāpat uz slimnīcu brauc pa 2 - viens lai atved un tad meklē kur parkoties (vai uz to pašu 1.50 EUR stāvvietu), otrs tikmēr var rindā stāvēt. Ko tad teikt visiem kaimiņiem, kuriem savu auto ikdienā nav kur pie mājām nolikt?
10.jūlijs, 16:55 Atbildēt
Antiņš
Pie Stradiņa slimnīcas ir trakāk! Slimnīcā stāvvieta 7eiro, pie dzelzceļa nevar, apkārt slimnīcai arī aizliegts apstāties. Visas tuvākās šķērsieliņas pilnas ar slimnīcas darbinieku mašīnām. Jaunā Stradiņu stāvvieta vienmēr pustukša.
10.jūlijs, 17:12 Atbildēt
parampa
Un kā ir ar tiem, kas atbrauc ar zīdaini? Grūti jau no iekšējās stāvvietas aiztiept zīdaini, kopā ar beņķi. Un kā to izdarīt no tālākām stāvietām?
11.jūlijs, 8:22 Atbildēt
juta
Musu gimene ar vairakiem berniem uz slimnicu brauc tikai viens vecaks, otrs paliek majas ar parejiem berniem.
11.jūlijs, 8:40 Atbildēt
andris
Vai tik aiz šitā atkal nestāv reketieru kantoris City Park???
10.jūlijs, 17:00 Atbildēt
Pilotprojekts
Iebraucot slimnīcā apsargs pie " šlagbauma " izdod lapiņu ar slimnīcas zīmogu un iebraukšanas laiku, pēc ārsta vizītes ārsts uz lapiņas uzraksta laiku un savu zīmogu. Izbraucot no teritorijas apsargs pie " šlagbauma " paņem apzīmogoto lapiņu un izlaiž auto. Ja vidējais slimnīcas apmeklējuma laiks ir trīs stundas, tad pirmās trīs stundas ir bez maksas, nākamās 3 stundas 1 EUR stundā. No 22.00 līdz 7.00 auto novietošana bez maksas.
10.jūlijs, 17:29 Atbildēt
lopisms pilnos ziedos
rotšildmēsli turpina izzagt Latviju, netīrie volstrītas izdzimteņi..
10.jūlijs, 18:02 Atbildēt

Rīgā Vairāk >

Kaut kas traks!