Aptauja: Latvijas iedzīvotāji dzīvi Rīgā uzskata par labāku nekā citviet valstī

Oļesja Sokolova/ F64 photo agency
  • Oļesja Sokolova/ F64 photo agency
1 / 1

Vairums Latvijas iedzīvotāju dzīvi Rīgā uzskata par labāku nekā citviet valstī, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Šogad maijā veiktajā aptaujā iedzīvotājiem tika lūgts vērtēt, vai dzīve Rīgā ir labāka nekā citviet Latvijā. 65% aptaujāto kopumā norādīja, ka tā ir labāka - 35% iedzīvotāju pauda pārliecību, ka galvaspilsētā dzīve ir ievērojami labāka, savukārt vēl 30% pauda viedokli, ka tā ir nedaudz labāka.

Salīdzinot ar pagājušo gadu, šogad šādu viedokli pārstāvošu iedzīvotāju īpatsvars pieaudzis par astoņiem procentpunktiem. Augstākais šāda viedokļa īpatsvars novērojumu vēsturē fiksēta 2003.gadā, kad tā domāja 72% iedzīvotāju.

Pretēju viedokli šogad kopumā pauduši 9% iedzīvotāju - 6% iedzīvotāju uzskata, ka dzīve Rīgā ir nedaudz sliktāka kā citviet, savukārt vēl 3% - ka tā ir ievērojami sliktāka.

Vēl katrs piektais aptaujātais norādīja, ka dzīve Rīgā ir tāda pati kā citur, savukārt vēl 7% iedzīvotāju nespēja sniegt konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Komentāri [9]

 
Dārga
Ļoti dārga.
17.jūlijs 2017, 8:58 Atbildēt
tiem, kas tā uzskata
arī Rīgā nebūs labi
16.jūlijs 2017, 21:35 Atbildēt
16.jūlijā iestājās vasara
Latvijā ,dzīvot ir labi,ja vīrs ir biznesmenis ,tad ir vieglāk un jūties kā īsta sieviete. Ja ir zeme, vari izaudzēt dārzeņus,ir jūra ,var izpeldēties, var skriet ,lai neuzkrājas liekais svars. Tā kā visu ar mēru, svaigu gaisu,pa mežu izstaigāties. Atrast var ko darīt,tikkai jāgrib baudīt Latviju, vietas ir skaistas. šodien beidzot sākas Vasara!!!
16.jūlijs 2017, 21:24 Atbildēt
Skatīt visus 9 komentārus >

Rīgā Vairāk >

Kaut kas traks!