Aptauja: Latvijas iedzīvotāji dzīvi Rīgā uzskata par labāku nekā citviet valstī

Komentāri [9]

 
Kendjuks
:) Poļi?
16.jūlijs, 13:54 Atbildēt
Gerda
Citviet valstī? Vai nav par skaļu teikts? No tās valsts jau gandrīz tikvien ir palicis, kā vien Rīga. Pateicoties tam pašam Ušakovam. Bet pārējais (tas kas bija - valsts) ir, izsaimniekots (valdošo pretvalstiskas rīcības rezultātā), pārdots, izlaupīts, vai gluži vienkārši atdots rietumu NATO draugiem.
16.jūlijs, 15:13 Atbildēt
Antiņš
Tas pateicoties Ušakova soc-demokrātiskai attieksmē pret pārvaldamajiem.
16.jūlijs, 15:13 Atbildēt
bobs
protams dzive Riga ir vieglaka!tas nav Usakova nopelns bet gan iespaido centraltirgus ar savam cenam! citas pilsetas tirgus cenas ir stipri augstakas!paest gribas visiem!piemeram Jelgava tiek ievestas tirgu preces no lietuvas,polijas,un tas tirgo ka latvija audzetas.PVD VISPAR NESEKO!
16.jūlijs, 16:01 Atbildēt
Fēlis
Ļoti diskutabls jautājums. Rīgā daudz laika un naudas paņem pārvietošanās. Īpaši ar sabiedrisko transportu. Citādi, dzīvojot dzīvoklī, liela atšķirība nav. Savā mājā nodokļu dēļ izdevīgāk ne Rīgā. Vari atļauties piemājas dārziņu. Rīdziniekam par tiem pašiem dārzeņiem, augļiem un ogām jāmaksā dzīva nauda, vien tas, ka to naudu nopelnīt vairāk iespēju. Lielākas izklaides iespējas, bet būsim godīgi- vai daudziem ir laiks, spēks un nauda tām izklaidēm?
16.jūlijs, 18:18 Atbildēt
16.jūlijā iestājās vasara
Latvijā ,dzīvot ir labi,ja vīrs ir biznesmenis ,tad ir vieglāk un jūties kā īsta sieviete. Ja ir zeme, vari izaudzēt dārzeņus,ir jūra ,var izpeldēties, var skriet ,lai neuzkrājas liekais svars. Tā kā visu ar mēru, svaigu gaisu,pa mežu izstaigāties. Atrast var ko darīt,tikkai jāgrib baudīt Latviju, vietas ir skaistas. šodien beidzot sākas Vasara!!!
16.jūlijs, 21:24 Atbildēt
tiem, kas tā uzskata
arī Rīgā nebūs labi
16.jūlijs, 21:35 Atbildēt
Dārga
Ļoti dārga.
17.jūlijs, 8:58 Atbildēt

Rīgā Vairāk >

Kaut kas traks!