Šodien sāksies ceļu remontdarbi vēl vienā posmā Rīgas centrā
 
©Lauris Aizupietis/ F64 Photo Agency

Šodien tiks uzsākti seguma atjaunošanas darbi Krišjāņa Valdemāra un Zirņu ielā.

Krišjāņa Valdemāra ielā seguma atjaunošana noritēs pa posmiem, remontdarbus uzsākot posmā no Zirņu ielas līdz Upes ielai. Savukārt Zirņu ielā seguma atjaunošana tiks veikta posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Hospitāļu ielai.

Būvdarbi jau ir uzsākti Elizabetes ielā posmā no Eksporta ielas līdz Pulkveža Brieža ielai un no Valdemāra ielas līdz Brīvības bulvārim un no Brīvības bulvāra līdz Satekles ielai. Stabu ielā posmā no Valmieras ielas līdz Avotu ielai un no Brīvības ielas līdz Tērbatas ielai. Tāpat siltumtrases izbūves darbu dēļ ierobežota satiksme Brīvības ielā posmā no Bruņinieku ielas krustojuma līdz Pērnavas ielas krustojumam.

Būvdarbu laikā tiks mainīts segums ne tikai brauktuvei, bet arī pieguļošajām ietvēm. Gājējiem jāņem vērā, ka tajos ietvju posmos, kuros tiks veikti seguma atjaunošanas darbi, šie posmi tiks slēgti. Būvniekiem uzdots nodrošināt pārvietošanās iespējas pa brauktuvi, norobežojot to no kopējās transportlīdzekļu plūsmas.

RDSD brīdina, ka autovadītājiem jārēķinās ar nopietniem satiksmes sablīvējumiem un papildus ceļā pavadīto laiku, un aicina ar izpratni izturēties pret ieviestajiem ierobežojumiem, ievērot satiksmes organizācijas kārtību.

Satiksmes organizācijas speciālisti iesaka jau laicīgi plānot savu ikdienas maršrutu, rēķinoties ar satiksmes ierobežojumiem un, ja tas iespējams, apbraukt tos, izvēloties pavisam citu ikdienas maršrutu.