Asaras un neizpratne. Bērnu neielaiž Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Kāpēc?

Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency
  • Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency
1 / 1

Mārtiņš Ķibilds facebook neslēpj savu sarūgtinājumu par nesen notikušo - kādām bērnam tika liegta iespēja apmeklēt Rīgas Zoo, jo viņš bija ieradies ar dipdip ritenīti.

"Absurds. Vienkārši kliedzošs absurds. Trīsgadīgajam puikam Rīgas Zoo apmeklējums šodien beidzās ar gaužām asarām, jo bargās vārtu tantes viņu neielaida. Kāpēc? Jo viņš pats piepūstiem vaigiem bija minies šurp garu gabalu ar savu dipdip ritenīti un viņa mamma nebija iedomājusies pirms tam ieiet zoodārza mājaslapā, kur stāv rakstīts, ka ar velosipēdiem tur iebraukt aizliegts.

Velosipēdi jāatstāj nepieskatītā novietnē pie vārtiem. Bet loģiski, šādam ritenītim, būtībā rotaļlietai, kam nav pat pedāļu, taču neņem līdzi atslēgu.

Varbūt mamma drīkst ritenīti nest rokās? Nē! Varbūt jums atradīsies kāda vietiņa administrācijas telpās, kur to paglabāt? Nē! Darbinieču policejiskā bardzība vienkārši dzina izmisumā. Ar velosipēdiem jāiet sportot pa Mežaparku, viņas vēl pamācīja.

Mārtiņš Ķibilds. Adreses.

Kāds vispār ir loģisks pamatojums šādam aizliegumam tik iemīļotā apskates vietā Mežaparkā, kas tiek reklamēts kā ģimenēm un velosipēdiem draudzīga apkaime, un uz kuru ved viens no nedaudzajiem Rīgas veloceliņiem? Kāpēc zoodārzs savā teritorijā var ierīkot apsargājamu maksas autostāvvietu, bet triec prom mammas un bērnus uz skrejriteņiem? Arī tādas mums #adreses," savu sašutumu neslēj Mārtiņš Ķibilds.

Ieraksts facebook izraisījis gana lielu rezonansi, komentātāju vidū tomēr liela daļa uzskata, ka noteikumi ir noteikumi un tie ir jāievēro.

Komentāri [41]

 
Sanita
Noteikumi ir un paliek, lai tos ievērotu. BET, kam īsti tie tiek radīti un vai veiksmīgi? Šoreiz noteikums labs, bet cilvēks tiek strupceļā, jo nav alternatīvas, kur novietot droši mazo balansa riteni. Noteikums šajā gadījumā ir PRET tā ievērošanu. Skumji.... ka atkal tā notiek.
3.oktobris 2017, 12:30 Atbildēt
nemaz
nemaz nav tik slikti radināt bērnu pie noteikumu ievērošanas, tad neizaugs pusaudži, kam nospļauties par visu un visiem
3.oktobris 2017, 10:07 Atbildēt
Yes
Noteikumi ir noteikumi, bet 4. Maija Latvija ir kļuvusi par ierēdņu valsti. Ierēdņi sacer arvien jaunus noteikumus, lai attaisnotu savu eksistenci, katru gadu ierēdņu un noteikumu skaits aug, un te nu mēs esam - noteikumu burts un papīrs ir pāri cilvēcībai. Valsti var glābt tikai ierēdņu skaita samazināšana vismaz par pusi.
3.oktobris 2017, 9:28 Atbildēt
Skatīt visus 41 komentārus >

Rīgā Vairāk >

Kaut kas traks!