Ušakovs par ceļu remontiem: Ieteiktu gājējiem izvēlēties citu maršrutu

Foto: Dmitrijs Suļžics / F64
  • Foto: Dmitrijs Suļžics / F64
1 / 1

Mums ir ļoti lielas problēmas ar būvniekiem par satiksmes un gājēju kustības regulēšanu. Tajās vietās, kur notiek remonti, ieteiktu bērniem un citiem gājējiem izvēlēties citu maršrutu, sarunā raidījumā "900 sekundes" pastāstīja Rīgas mērs Nils Ušakovs.

Gada sākumā un pavasarī Ušakovs prognozējis, ka visi ceļu remonti Rīgas ielās būs pabeigti līdz ar 1. septembri. Mērs atklājis, ka prognozēs esot kļūdījies par divām līdz trīs nedēļām.

Tāpat sarunā tika skarts kvalitātes problēmas uz remontētajiem ceļiem. Ušakovs atklāja, ka defekti ir redzami, taču tie tiek pārtaisīti par pašu būvnieku naudu.

Mērs vēl piebilst, ka lielas satiksmes problēmas būs gaidāmas arī nākošgad, kad tiks remontēts vanšu tilts un Krasta iela.

Asfatlta seguma maiņa šovasar veikta 10 Rīgas ielās, ieguldot ap 12 miljonu eiro.

Komentāri [5]

 
Lai remontē
Man patīk, ka remontē ceļus un ietves, pabeigs nedēļu vai divas vēlāk, mani tas neuztrauc, bet pēc tam būs smuki un kārtīgi, esmu ar mieru paciesties. Ejot pa saremontētajām ietvēm, es jūtos kā ārzemēs. Un patīk man tā Kr.Barona iela, tiem, kuriem nepatīk, ka tur uzliets asfalts, jūtu līdz.
14.septembris 2017, 22:23 Atbildēt
Jānis Muižnieks
Vai nav smerdels?Notiekošais Stabu ielā, Dzirnavu ielā un Valdemāra ielā bija izcila veida nerēķināšanās ar gājējiem.
13.septembris 2017, 21:59 Atbildēt
romoo
12 miljoni, booooo 20% ir super
13.septembris 2017, 13:36 Atbildēt
Skatīt visus 5 komentārus >

Satiksme Vairāk >

Kaut kas traks!