\\Māja
Komentāri / JAUNA KAITE: Ortoreksija: apsēstība ar pareizu uzturu

8 komentāri

SSkolnieciņš
"veģetārieši atteikušies no ēdiena, kas gatavots tajos pašos traukos, kur gaļēdāju maltītes, citi kategoriski iebilduši pret alumīnija traukiem, vēl citi pieprasījuši tikai vietējos produktus, kas atbilst sezonai; daļa likusi izslēgt no ēdienkartes nakteņu dzimtas dārzeņus - tomātus, papirku, baklažānus un kartupeļus, daži principiāli atteikušies no sīpoliem un ķiplokiem, kas nevajadzīgi stimulējot dzimumtieksmi." Ak, trūcīgo statuss ārstē visas kaites!!!
2.aprīlis 2017, 16:41 Atbildēt
LLaine
Kaite ur tad,ja ur kaitīgs Te drīzāk ir politiska angažētība vai tukšpaurīga vēlme izdomāt muļķības.Vai vienkārši aprobežotība.
3.aprīlis 2017, 8:58 Atbildēt
NNe gluži
Es neteiktu, ka trūcīgajam skolnieciņam visas kaites (tajā skaitā ar galvu) būtu izārstētas. Lai gan mēs jau nezinām, vai viņš patiesībā ir tik trūcīgs, kā izliekas.
3.aprīlis 2017, 10:43 Atbildēt
SSkolnieciņš
Maidāns, vai kā, lai es to pierādītu???
3.aprīlis 2017, 13:47 Atbildēt
DDzintra
Katrs jau savādāk jūk prātā.....
Bonuss Skolnieciņam par precīzo jaunatzītās kaites - ortoreksijas ārstēšanas metodes ieteikumu, jo trūcīgo statusā esošajiem laikam šī kaite patiešām nedraud!
2.aprīlis 2017, 18:11 Atbildēt
SSkolnieciņš
Nu, paldies, Dzintriņ!!!
3.aprīlis 2017, 9:18 Atbildēt
vvisi augi ir pārsvarā cukurs
kartupeļu diabēts, ja vēlaties. Govij ir CITA BIOĶĪIMIJA!
5.aprīlis 2017, 10:57 Atbildēt
RRitvars
Daunis tu esi. Cukurs no dārzeņiem un augļiem ir nepieciešams, jo tas dod energiju mūsu ķermenim un, galvenokārt, mūsu smadzenes darbojas uz šiem cukuriem. Tie nav pārstrādāti cukuri kā galda cukurs,piemēram ja tu ēstu cukurbietes (jebkādā daudzumā) , tad tas tavu veselību tikai paaugstinātu, bet ja tu ēd tīri attīrītu cukuru no cukurbietēm, tad tas kaitēs tavai veselībai, jo organismā nenotiek šī cukura pārstrāde. Tad ir tāpat kā ēst kokas lapas no kurām efekts bus niecīgs, bet no kokaīna, kurs ir izvilkts no šīm lapām efekts būs milzīgs.
9.aprīlis 2017, 19:36 Atbildēt
Komentāri 8