63% Latvijas iedzīvotāju plāno atzīmēt Mātes dienu

Ekrānšāviņš
  • Ekrānšāviņš
1 / 1

Lielākā daļa (63%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem šogad plāno atzīmēt Mātes dienu (29% - noteikti jā; 34% - drīzāk jā). To atklāj Kantar TNS maija sākumā veiktais pētījums.

Trešā daļa (32%) iedzīvotāju šogad neplāno atzīmēt Mātes dienu (23% - drīzāk nē; 9% - noteikti nē).

5% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Ekrānšāviņš

Komentāri [2]

 
zz
Tātad Mātes dienu nevis SVINĒSIM, bet tikai atzīmēsim? Ierakstīsim piezīmju grāmatiņā un viss. Beidziet taču vienreiz ar to atzīmēšanu. Tāpat ir "pasākumiem". Visur notiek nevis sarīkojumi, bet tikai pasākumi, pasākumi, pasākumi... Nu, patīriet rakstus un runas no šiem nevietā lietotajiem vārdiem!
12.maijs 2017, 20:33 Atbildēt
Adel
Protams.maate un tevzeme katram mums viena.sis vertiibas var pazsudet fiziski.bet nedrikst pazsudeet gariigi lai kur juus arii nebuutu..vaards maate piespiez mani kluseet....tas milestiba ir nezudosa kas stav.visam paari.un laimigs tas kad var sajaa diena apciemot savu mammuku pasedet pie balta galda un samilot...manu mammuku dievins panema kad biju maza..aizbrauksu uz kapiem un domaas parunasu uzliksu tev puki.paldies mammuk par visu ko devi man lai dievins tevi sargaa.miliet savas mammas jo muzam saule debesiis ne muzam tevs mamina
12.maijs 2017, 20:32 Atbildēt

Māja Vairāk >

Kaut kas traks!