PATVERSME: Cilvēkiem ir nepamatoti aizspriedumi pret sterilizāciju

Publicitātes foto
  • Publicitātes foto
  • Publicitātes foto
  • Publicitātes foto
  • Publicitātes foto
  • Publicitātes foto
1 / 5

Šis ir laiks, kad visu Latviju pārplūdinājuši nevienam nevajadzīgi kaķēni. Pažobeles, lauku māju pagalmi, daudzdzīvokļu māju teritorijas, ielas, meži, grāvji, upmalas un, protams, arī dzīvnieku patversmes un pat internets pārpildīts ar mazminčiem. Un kā cinisks pliķis lielas sabiedrības daļas sejā ir otras ļaužu daļas joprojām gvelztais: «Gribam nesterilizētu kaķenīti vai nekastrētu runcīti! Ar sterilizāciju/kastrāciju dzīvniekiem tiek nodarīts pāri...»

Paskatieties, kādas skaistules - sterilizētas, mīļas, gudras, jaukas kaķenītes šobrīd mīt, piemēram, Saldus patversmē! Kas viņām ir nodarīts pāri?! Un tad skatus pievērsiet savai ārā laistajai vai kaimiņu pagalma nesterilizētajai kārnajai, noplukušajai, tādu pašu noplukušu, rētainu, blusainu runču baru izvarotajai, pusbadā dzīvojošajai, kaķēnu nozīstajai plukatiņai... Kā jums šķiet: kuras no kaķenītēm ir veselīgākas, kuras ilgāku mūžu nodzīvos un kuras tomēr ir laimīgākas?

Ja jums iepatīkas kāda no šajos attēlos redzamajām skaistulēm, sazinieties ar Saldus patversmi: 29391282. Bet nav obligāti mērot ceļu uz Saldu, mierīgi varat doties arī uz savai dzīvesvietai tuvāko patversmi - arī tur pulks pieaugušu, sterilizētu un kastrētu peļu junkuru gaida laimīgas dzīves piedāvājumu.

Publicitātes foto

Komentāri [2]

 
Nu ja
Zinat....? Šis sterilizēto un nesterilizēto kaķeņu salīdzinājums varētu būt tāpat kā "sterilizēto" un "nesterilēto" - "nozīsto", nomocīto sieviešu salīdzinājums, kuras tomēr pilda savu dzīves misiju un audzina bērnus un pieskata "mājas pavardu" - atšķirībā no tām "sterilizētajām", kas esot mīļas (nu ja!), gudras (nu nezinu gan) un jaukas (nu kas gan viņām nekaiš)...
Un vēl man patīk šis: "Kā jums šķiet: kuras no kaķenītēm ir veselīgākas, kuras ilgāku mūžu nodzīvos un kuras tomēr ir laimīgākas?" Vai tiešām DROŠI zināt, ka veselīgākas ir sterilizētās un, ka laimīgākas arī- esat viņām kaut kā pajautājuši, aptauju veikuši? Cilvēki TIK ļoti vēlas kontrolēt dabu! Paši abortus taisa un dzīvo dabu sāk kontrolēt!
4.augusts 2017, 23:46 Atbildēt
Simtprocentīgs runcis
Vai kāds kaķkopis un suņkopis savā marketinga apsēstībā ir pētijumus veicis , lai droši varētu katru runci un kranci par humanoīdu reklamēt ? Zvēriem ir zvēru instinkti , pārējais -cilvēku pasaciņas.
5.augusts 2017, 10:36 Atbildēt

Māja Vairāk >

Kaut kas traks!