Kas jāzina, ja pēc tuvinieka nāves paliek gan manta, gan parādi

VWPics/Sipa USA
  • VWPics/Sipa USA
1 / 1

Mantojuma pieņemšana ne vienmēr nozīmē tikai ieguvumus. Dažkārt mantojumu pieņemt var būt pat neizdevīgi, ja aizgājēja parādi ir lielāki nekā mantojamā īpašuma vērtība, jo aizņēmums bankā vai kādas citas parādsaistības pēcnācējiem paliek kopā ar atstāto mantu, norāda Latvijas Zvērinātu notāru padome.

Ja mantojums ir pieņemts, mantinieks no tā vairs nevar atteikties - arī gadījumos, kad tikai pēc tam atklājas, ka aizgājējs mantojumā atstājis arī parādsaistības. “Mantojumā paliek viss - gan reāli esošā manta, gan parādi, gan tiesības, un to nevar atraidīt vai pieņemt daļēji, piemēram, pieņemt nekustamo īpašumu un atraidīt parādus. Ja reiz mantojums pieņemts, to mainīt nevar, un arī no parāda izvairīties vairs nebūs iespējams,” stāsta zvērināta notāre Sandra Jakušenoka.

Turpinājumu lasi nākošajā lapā

Komentāri [4]

 
JAMESLOAN
James Loan ir patērētāju finansēšanas kompānija, kas specializējas dažādu individuālo aizdevumu, automašīnu aizdevumu un mazumtirdzniecības finansēšanas pakalpojumu sniegšanā, šodien varat saņemt savu kredītu ar 2% procentu likmi, ātri pa e-pastu: jamesloan77@gmail.com vai whatsapp +2349038141828. .
3.septembris, 14:42 Atbildēt
es
mantojums jāņem,no parādiem jāatsakās.
1.septembris, 21:40 Atbildēt
muša
Secinājums viens - zaudētājs jebkurā gadījumā izrādīsies cilvēks parastais!
1.septembris, 15:24 Atbildēt
Skatīt visus 4 komentārus >

Māja Vairāk >

Kaut kas traks!