Alkohola veids ietekmē dzēruma trakulības

Ādolfs Mārtiņš Krauklis
  • Ādolfs Mārtiņš Krauklis
1 / 1

Tam, ko cilvēki sastrādā, būdami iereibuši, varētu būt zināma saistība ar lietotā alkohola veidu. Tā liek domāt amerikāņu atkarību pētnieku secinājumi, kas publicēti Addictions.com, aptaujājot 2000 cilvēku.

Piemēram, tie, kuri dzērumā publiski izģērbušies, galvenokārt lietojuši alu, otrajā vietā ir degvīns, trešajā - liķieri. Alus visbiežāk ticis dzerts arī tajos gadījumos, kad cilvēki otrā rītā pamodušies un atklājuši, ka viņiem nez no kurienes uzradies jauns tetovējums, kaut arī paši neatceras, kā pie tā tikuši. Savukārt vissmagākajās paģirās vainojama tekila. Tomēr vislielākie vaininieki ir paši cilvēki, kuri dzeršanā pieļauj pārmērības.

Komentāri [5]

 
Adel
Es malkoju viinu..lidz sestdienai taalu..kurs grib ar adelittu sadert..man ir nedaudz garlaicigi..ja rit neliis pie datora nesedesu un nevienu netraucesu.
3.oktobris 2017, 18:00 Atbildēt
Adel
Es viseliti uzaicinatu uz sadu tusinu. Sadzertu alinu..bet nevaru vairs vinu satikt..ar vinu kopa es uzdejotu lambadu..
3.oktobris 2017, 17:54 Atbildēt
Adel
Es arii lietoju alkoholu.man garso gan alus gan vins..galugalaa vienu dziivi dziivoju un arii izklaideties man patiik..kad es sakurinu savu pirtinu.. Izzabeeju vistinad un uztaisi salaatus..sanak mani draugi..uhh jautriba iet uz pilnu klapi.dejoju kamer iekriitu ar partneri zaalee un nevaru piecelties smejamies abi jo mums ir labi..uzdziedam un oasmejamies par dziivi galugalaa esam tak dziivi
3.oktobris 2017, 17:33 Atbildēt
klau
tu gadījumā neesi kombuļu inese?
3.oktobris 2017, 17:47 Atbildēt
Adel
Nersmu es inese bet muukene arii nee..atrodu lsiku arii relaksacijai..vai tu esi muuks..
3.oktobris 2017, 17:50 Atbildēt

Māja Vairāk >

Kaut kas traks!