Neticēsi, cik daudz vecāku Latvijā savus bērnus audzina sitot

Komentāri [16]

 
Omīte
Un tagad parunàsim,kàpéc tàds troksnis par no Latvijas emigrantu gimeném izñemtiem bérniem àrzemés.Populàràkais viedoklis-nezélīgie rietumi.Ko,vai ne?
9.oktobris, 14:25 Atbildēt
Liene Z.
Bailes pazaudèt bèrnus varbùt iemàcís viñus mílèt un rúpèties.
9.oktobris, 15:37 Atbildēt
lapa
sapuvusie kapitalisti maca latviju ka pareizi dzivot. saja sakara tad ari 60 procenti savas zemes esam padirsusi un nato karaspeku te ielaidusi , kas kara gadijuma pirmais degs - vai vacija , brisele , nu ne - latvija.
9.oktobris, 14:29 Atbildēt
Elīza
Nu ko - pašlaik jau sevi parāda "nepērtā paaudze"... - pilnīga debilitāte, necieņa un galējs egoisms, tāds ir rezultāts. Mana māsa savus 2 bērnus līdz 5 gadiem noturēja visatļautībā un tagad nezin vairs, kā savākt - nu jāņem beidzot žagars. Divās dienās ir puslīdz miers, izrādās - sentēvu "bērziņdakteris" darbojas perfekti.
9.oktobris, 14:34 Atbildēt
Liene Z.
...darbojas perfekti.Pagaidàm.Péc zagariem jàñem slotas kàts,siksna,miets?...un beigàs vardarbígà màte meklés kas údens glàzi pasniegs vecumdienàs.Bús visu bérna mílestíbu pret vecàkiem izdauzíjusi.
9.oktobris, 15:33 Atbildēt
tieši tā
Ko civēks sēj to arī pļauj.Es neatbalstu visatļautību.Mīlestībā pamāciet,gan bērns visu sapratīs.
10.oktobris, 13:57 Atbildēt
zzz
Ir reizes kad siksna ir jālieto! Ja visas bērna uzvedības problēmas risina ar runāšanu, tad nav ko brīnīties, ka tik daudz deģenerāti apkārt staigā, kas sūta d*rst skolotājus, un zin tikai savas tiesības, bet ne pienākumus.
9.oktobris, 15:45 Atbildēt
Pensítis Kàrlis
Degeneràti ne tikai apkàrt staigà,reku pat komentàru raksta un slavina vardarbību.Audzinàsanas zelta likums-vardarbíba veicina vardarbību.Tas grúti saprast tiem,kuriem kulaks darbojas fiksàk par miermílígu aprunàsanos
9.oktobris, 16:17 Atbildēt
Kristy
Mulkibas!!!man berniba ari medza ar siksnu iepert,bet kaut ka viss ok!
9.oktobris, 16:37 Atbildēt
Kristy
Pilnigi piekritu dazreiz siksna ir nepieciesama!
9.oktobris, 16:36 Atbildēt
lapa
ne viss ko maca mums brisele ir patiesiba...
9.oktobris, 15:57 Atbildēt
tā viš i
tieši tāpat kā ar sunīti, kaķīti un gotiņu. Viena saimniece lamājas un dauza savu govi rītā vakarā tā, ka viss pagasts skan, otra apmīļo lopiņu, parunājas un izslauc dziedādama
9.oktobris, 16:02 Atbildēt
Anda
Kad biju maziņa tētis mani pēra ar nātrēm!Es pat apčurājos...
9.oktobris, 18:39 Atbildēt
???
16 gadu vecs pusaudzis nogalina viirieti vinu beernu acu prieksaa , un izvaro 81 gadu vecu kundzi. A kas tam beerninam tagad buus?
10.oktobris, 9:52 Atbildēt
zzz
Mierīgi jārunājā ar viņu, redz viņš taču ir nesaprasts, tā ir sabiedrības vaina. Mūsdienu loģika.
10.oktobris, 12:16 Atbildēt
ely
Bērni stingri jānoliek pie vietas.Bez sišanas.Bet pasakot un nospraužot stingras robežas. UN IZAUG LABS BĒRNS,KAUT PUSAUDŽU VECUMĀ TEICA,KA ESMU RIEBĪGĀKĀ MĀTE PASAULĒ.:)
11.oktobris, 13:01 Atbildēt

Māja Vairāk >

Kaut kas traks!