Kā savu mājokli pasargāt no zagļiem?

Komentāri [13]

 
Raimonds
Jāatlaiž saeima ... jāpadzen no Latvijas zviedru bankas... un tad neviena ģimene Latvijā netiks apzagta ...
3.marts, 20:21 Atbildēt
adel
tas nav iespējams.. zagliem atslēgu nav. manu māju apzaga naktī kad gulēju. nu labi ka negadījos laukā būtu lodi piere dabījusi no šis organoizetās zaglu bandas..aizdomas ka leišu banda...vienīgais iegādaties ieroci un bliezt pa bieti.
3.marts, 20:45 Atbildēt
Vērmanis
Palasot dažusieteikumus rodas iespaidfs ka tas rakstnieks-padomdevējs nedraudzējas ar saprātu un dzīvo rozā briļlu ilūzijās...
3.marts, 21:21 Atbildēt
jojo
ierobezot var vienkarsi tur kur nav ko zagt tur zagli neiet nevajag turet majas vertslietas un naudas cupas kilogramiem
4.marts, 7:03 Atbildēt
es
esmu parliecinats ka mana majokli nav ko zagt guvums buss niecigs tejkanna gludeklis un atvaramais katls ar novalkatu zabaku pari
4.marts, 7:04 Atbildēt
yes
nupat bija piemērs ar Rimševica villu, apsardze ieradās sešās minūtēs, bet apzaga piecās
4.marts, 8:23 Atbildēt
Mr.Susurs
Nu ta nu nav, ka zaglis var pilnigi netrauceti darboties. Nu pirmkart jau katra maja sezh pa kadai vecenitei, kas loti pat citigi novero, kas majas apkartne notiek un nekautrejas zvanit policijai. Bija mums te gadijums, kad policija uz maju atbrauca un aiztureja ... kravejus. Nu aizmirsa dzivokla saimnieks majas " apsargu " bridinat, ka dzivokli remontu ir iecerejis un dzivokli no mebelem atbrivo :) Bet isteniba, vislabaka aizardziba ir visparstaka dzivokla apdroshinashana. Var jau but, ka kadam ari majas ir baigas supervertibas. Bet vairuma gadijumu apdroshinashana pilniba sedz nodaritos zaudejumus. Protams vislabakais risinajums ir video noveroshana un vairuma jauno maju projektos vina eksiste. Tiklidz nostradas signalizacija, zaglis nekur vairs nenoslepsies.
4.marts, 9:03 Atbildēt
Marta
Manā mājā uz galda stāv pusizdzerta konjaka pudele+ tajā pāris dimedrola tabletes un zacenīte! Vairums no zagļiem nepaies garām un pudeli atvērs un izdzers.... pēc maza laiciņa tur pat vai uz mājas sliekšņa saldi, saldi aizmigs!
Atliks tikai policijai savākt!
4.marts, 9:05 Atbildēt
īpaši stulbs
Ja zaglis nāk iekšā, tam uzreiz pa tauri!
4.marts, 10:52 Atbildēt
lapa
saimas deputati , tie ir labi sazagusies , bet vienkarsai tautai nav ko zagt. un zagli to zin.
4.marts, 12:36 Atbildēt
Ja
mā­jās gla­bā vai­rā­kus tūk­sto­šus la­tu
4.marts, 21:01 Atbildēt
aha
Pieslēdzu īpašumu apsardzes firmai uz kustības sensoriem,arī nakts režīmu pimajam stāvam un arī klāt vēl ugunsdrošības signalizāciju,kopā par mēnesi maksajot ap 30 eiro un guli mierīgi.Ir tads teiciens...skopais maksā divreiz.
4.marts, 22:25 Atbildēt
Koments
Ir laba metode. Nelīmēt pat tapaetes uz sienām, lai nevarētu noplēst. Gulēt vajag uz grīdas, ar koka pagali zem galvas, kā austrumos. Drēbes tik daudz, cik mugurā un kad no vecuma sairst pa vīlem, tikai tad pirkt jaunas. Ja nedzer no peļķes, bet tomēr lieto ūdensvadu, tad krāna vietā, iedzen koka puļķi un zagļiem nebūs ko noskrūvēt. Griestos var iedzīt stipru āķi un piesiet pamatīgu virvi, kur tiem zagļiem pakārties. Viņi to noteikti izdarīs, kad būs ieraudzījuši tādu dzīvokļa iekārtojumu, kurā par nav ko zagt un vispār iekārot, kā vienīgi nāvi bez mokām, bet tam jau tas strilķis arī tiem zagļiem ir domāts..:)
5.marts, 4:53 Atbildēt

Māja Vairāk >

Kaut kas traks!