Kā pareizi sasaldēt pārtikas produktus?

Komentāri [9]

 
adel
jā labāk maisiņos saldēt ogas, jo kastītes aiznem daudz vietas...dārzenus nesaldeju jo man patik svaigi...arī gaļa man labāk patīk svaiga ne saldēta.adelei pilns pagrabs un saldētavas.. laikam atdosu visu bomžiem..nevaru apēst.
4.marts, 15:57 Atbildēt
adel
vienīgais ko bomzīsiem nedošu ir vīns.. to taupu uz Lieldienām..
4.marts, 16:00 Atbildēt
īpaši stulbs
Ziemā visus saldētos produktus var turēt uz balkona, lai elektrību par velti netērētu.
4.marts, 17:28 Atbildēt
Naragansets
Adresi studijā! :)
4.marts, 18:46 Atbildēt
.....
Saldētavu var ļoti ātri un viegli atkausēt ar matu fēna karsto gaisu(protams, aparātu nevajag ievietot saldētavā tik dziļu, lai tam virsū varētu uztecēt atkusušais ūdens. Šāda veidā ledu var izņemt veseliem gabaliem, nenoņemoties ar daudzām bļodiņām, lupatām utml. Kad saldētava atkausēta, tai jāļauj atdzist pirms atkal pievienot elektrību.
4.marts, 19:04 Atbildēt
bomzis
kur var iet pakaļ
4.marts, 19:24 Atbildēt
adel
adelītre izdāļīs pagasta nabagiem..aiznesīs uz pansionātu ievārījumus un gurku burkas...nedrīkst apkrameties ar mantu..lai energija brīvi plūst un pasam vieglāk paliek.Adelītes bagātība ir iespeja dzīvot saskaņa ar sevi un dabu.
4.marts, 19:31 Atbildēt
adel
kur lai es tas zaptes lieku man ir liels ogu lauks un ābeļdārzs.. slinka neesmu katru gadu sulas spiezu un vāru visādus konservus.. sogad vairs neko nedarīsu.. man tas pagrabs besī kaju nav kur likt, kas tur konservu...tomātu zelejā vien vesela grēda.Domājmu brīziem laisties uz Vīni.. bet žel visa tā ko esmu iekopusi.. pie tam esmu atbildīga par savu sencu maju.
4.marts, 19:38 Atbildēt
adel
Tas viss ir blefs un dzīves maldi un arī pilnie baltie galdi... es vēlos sēdēt zālē zaļā un vērot kā bites ganās savā vaļā, kā sniegpulkstenis klusi zvana.un vēja glāstu lēni mana.... man visa kā gana... es sēžu stundu divas un brīnos.. cik debesis ir zilas.. un rasas lāses izplūst manā plaukstā....ak debess aukstā..es saku paldies un esmu laimīga.
4.marts, 19:50 Atbildēt

Māja Vairāk >

Kaut kas traks!