Olas ar krāsainu pildījumu

F64
  • F64
1 / 1

Lai labi garšo!

SASTĀVDĻAS:

lillā pildījumam: gabaliņš vārītas bietes

rīvēts siers

saberzts ķiploks

nedaudz citrona sulas

sāls, pipari

oranžam pildījumam: vārīts burkāns

sinepes

sāls, pipari

zaļam pildījumam: blanšēti spināti

svaigais siers

sāls, pipari

gaiši brūnam pildījumam: zemesriekstu sviests

sinepes

bieza majonēze vai krējums

sāls, pipari

PAGATAVOŠANA:

  1. Cieti vārītas, nolobītas olas gareniski pārgriež uz pusēm. Izņem dzeltenumus un saberž kopā ar pārējām pildījuma sastāvdaļām.
  2. Krāsainos pildījumus pilda olu pusītes, rotā ar zaļumiem, svaigiem dīgstiem.

PADOMS

  • Dažādo krāsu pildījumu proporcijas saberztam olas dzeltenumam ņem pēc patikas un garšas izjūtām.

Komentāri [4]

 
domāsim
Lieldienas sasaucas ar pavasara svētkiem, ko svin daudzās reliģijās - jo tie simbolizē dzīvības uzvaru pār nāvi – jo pavasaris uzvar ziemu (piemēram, senie Ozīrisa, Dumuzi, Tammuza, Atisa, Dionīsa, Dēmetras u.c. kulti)! Svētku rotājumos dzīvības un auglības uzvaru par nāvi simbolizē pūpoli, zaļumi, zaķi un olas! Ola - jauna dzīvības sākuma simbols! Taču Kristus ir šo rituālu, simbolu un cerību kulminācija un PIEPILDĪJUMS. Pats Dievs ir nācis pie cilvēkiem kā Kristus, lai ar savu nāvi izpirktu cilvēces grēkus un pavērtu tiem, kuri viņam tic un nožēlo grēkus, - ceļu atpakaļ pie Dieva - citā pasaulē, citā dimensijā, ko mēdz saukt reliģiskā terminā - par paradīzi.. Nekādas "zemes paradīzes" - ne komunisms, ne liberālā tirgus sabiedrība, ne anarhisms, ne tehnokrātiska civilizācija - neapmierina cilvēku pilnībā. Cilvēks tiecas pēc kaut kā vēl augstāka un pilnīgāka - tas ir pēc Dieva. Kristīgajā ticībā mēs pārliecināmies, ka Dievs - sadzirdējis cilvēku cerības un lūgumus - pats nāk pie viņiem! Un tā ir LIELDIENU svētku noslēpuma būtība
2.aprīlis, 13:46 Atbildēt
b
bildē skaisti nokrāsotas
1.aprīlis, 23:30 Atbildēt
Mr.Susurs
Manas vecmuteres noslepumi olu krasoshana. Vispirms ar adatu gaja par olaii. Un pec tam ar zilo graudinu novarijumu virsu leja. Olas gan ar zimejumu, gan tada zilganiga toni bija... Zhel bija dauzit.
31.marts, 16:15 Atbildēt
Skatīt visus 4 komentārus >

Māja Vairāk >

Kaut kas traks!