Mīluļi

15.mai
Mēdz teikt, ka suns ir cilvēka labākais draugs - uzticams līdz mūža galam un ļoti pārdzīvo saimnieka nāvi. Baiba S. facebook dalījusies ar smeldzīgu stāstu, kas spilgti to apliecina.
 
15.mai
Klaiņojoši suņi, škiet, ikvienā izraisa bailes vai zināmu bijību. Labi, ja suns par apkārtējiem interesi neizrāda, bet ne vienmēr suņi ir miermīlīgi, it sevišķi ieraugot savus sugas brāļus. Sanita K. facebook dalījusies ar savas ģimenes nelāgo pieredzi, sastopot brīvsolī palaistu suni un aicina līdzcilvēkus rīkoties - par klaiņojošiem dzīvniekiem ziņot policijai, savādāk vienaldzība var beigties arī traģiski.
 
14.mai
Saistībā ar tikko dzimušo kucēnu izmešanu atkritumu konteinerā Rēzeknē sākts kriminālprocess, informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē.
 
12.mai
Biedrībā pavasaris sācies ar raženu kucēnu un kaķēnu birumu. Kopskaitā tie nu jau ir 28 kucēni, kas prasa ikdienas rūpes un izdevumus, informē DzAB ''Ķepu-ķepā''.
 
11.mai
Tukuma dzīvnieku patversme paudusi sašutumu par cilvēku vienaldzību un cietsirdību, pieļaujot sunim dzīvot briesmīgos apstākļos.
 
8.mai
Vakar, 7.maijā, neilgi pēc pulksten 17.00 Rīgas pašvaldības policijas ekipāžu Dzelzavas ielā apturēja vairāki iedzīvotāji, kuri ar roku mājieniem rādīja uz kādu sievieti un suni. Suns bija pie pavadas un zobos turēja kaķi. Uz notikuma vietu tika izsaukta vēl viena ekipāža, kurai bija suņu mikroshēmu lasītājs.
 
7.mai
Lija Batla vienmēr mīlējusi dzīvniekus un 2006.gadā kopā ar savu dzīvesbiedru Alvaro Saumi sniedza mājas uzreiz dažiem patversmes suņiem, ziņo USA Today.
 
7.mai
Aizvadītajā nedēļas nogalē Krievijas pilsētās tika aizvadītas plašas protesta akcijas pret Vladimiru Putinu.
 
3.mai
Facebook domubiedru grupa "Nepērc-adoptē" pirms pāris dienām savā kontā publicējusi smeldzīgu stāstu par kādu suni, kas izcietis vairākus likteņa sitienus. Bet suņuks turpina cerēt..un gaidīt, ka atradīsies kāds, kas būs gatavs dot viņam mājas.
 
2.mai
No šodienas, 2. maija, mājaslapā www.putniadazos.lv interneta tiešraidē ikviens aicināts sekot līdzi norisēm zaļās vārnas būrī Ādažu poligonā.
 
2.mai
Jūlija Ņ. sociālajos tīklos brīdina suņu saimniekus sargāt mīluļus no ērcēm, jo tās pārnēsā arī četrkājainajiem draugiem bīstamas slimības.
 
2.mai
Brīvdienās glābēji vairākkārt steigušies palīgā bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, tostarp Rīgā no koka nocelta iguāna, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.
 
1.mai
Latvijā uzstādīts jauns Ginesa rekords par lielāko pagatavoto kūku suņiem, informēja veikalu tīkla "Dino Zoo" pārstāve Betija Turlaja.
 
28.apr
Rēzekniete Iveta G. sociālajā tīklā Facebook publicējusi satraucošu ierakstu - sieviete miskastē atradusi nesen dzimušus kucēnus.
 
27.apr
Lauris T. meklē aculieciniekus vai cilvēkus, kuri zina, kam Talsos varētu piederēt šaujamierocis ar kuru sašauts viņa mīlulis.
 
25.apr
Ar patiesi lielām mocībām jau desmit gadus jāsadzīvo Terēzai Ferisai Vaitai no Kanādas, kura cieš no miesas saēdošas slimības, vesta "Mirror".
 
24.apr
Par īstu interneta sensāciju kļuvis suns, kurš palīdzējis atrast trīs gadus vecu meitenīti Kvīnslendas štatā Austrālijā, vēsta BBC.
 
21.apr
Runča Tobija piedzīvotais aizkustinājis daudzus - kaķis noiet 20 kilometrus, lai meklētu cilvēkus, kuri viņu pameta, bet beigās atrada sev jaunu ģimeni, kas Tobiju pieņēma, vēsta "Metro".
 
21.apr
"Kad notiek negadījums ar mīluli, ir labi, ka ir labi cilvēki apkārt," secina Linda, kura pastāstījusi par negadījumu, kas beidzies laimīgi pateicoties atsaucīgiem cilvēkiem.
 
20.apr
"Dzīvnieku policija" savā twiitet kontā ziņo par kāda strazda glābšanas operacīju - putns iekļuvis daudzdzīvokļu mājas ventilācijas šahtā. Pateicoties profesionāļiem putns izglābts.
 
19.apr
Žurkām un pelēm protams nav mājas atslēgu, tomēr tās var iekļūt pilnīgi jebkurā ēkā un telpās, tādēļ šis jaunākais pētijums ir visai satraucošs.
 
18.apr
Nē, šis nav joku raksts. Kāda satraukta saimniece palīdzības meklējumos vērsusies pie ugunsdzēsējiem, jo viņas mājas mīlulis jenots bija sapīpējies marihuānu.