Vairāk nekā 10 Eiropas valstīs izsludināts laika apstākļu brīdinājums

scanpix
  • scanpix
1 / 1

Otrdien vismaz desmit Eiropas valstīs sinoptiķi izsludinājuši brīdinājumu par gadalaikam neatbilstoši zemu gaisa temperatūru, sniegu un apledojumu, liecina meteoroloģisko brīdinājumu sistēmā "Meteoalarm" ievietotā informācija.

Aukstums skāris Eiropas lielāko daļu. Brīdinājumi spēkā, sākot ar Rietumeiropas valstīm un beidzot ar Baltijas un Balkānu valstīm.

Stiprākā snigšana tuvākajās diennaktīs gaidāma kalnos Eiropas ziemeļu, centrālajā un dienvidaustrumu daļā, dažviet uzsnigs vairāk nekā pusmetrs sniega.

Lai gan lielākais aukstums - līdz -25 grādiem - piemeklējis Skandināviju, sala postījumi apdraud galvenokārt Eiropas rietumu, centrālo un dienvidu daļu. Lielākajam riskam pakļautas dārzeņu, vīnogulāju un augļu koku plantācijas.

Bargākās salnas Eiropas rietumu, centrālajā un dienvidu daļā gaidāmas tuvākajās naktīs. Mazāk spēcīgs aukstums Eiropā prognozēts arī nākamajā nedēļā.

Komentāri [1]

 
:)
Globālā sasilšana visā savā krāšņumā :) tālāk kļūs vēl jautrāk. Ap 2025.gadu varbūt kāds arī oficiāli atzīs, ka esam dziļā globālās atdzišanas fāzē....bet tas būs pēc tam, kad no aitām būs iekasēta pietiekoši bieza villa zem "globālās sasilšanas" shēmas :)
19.aprīlis 2017, 11:39 Atbildēt

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!