Pēc "Brexit" Lielbritānijā ļaus strādāt gados jauniem ārzemju strādniekiem

SCANPIX
  • SCANPIX
1 / 1

Britu amatpersonas apsver plānu, kas ļautu gados jauniem Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu pilsoņiem ierasties strādāt Lielbritānijā arī pēc tās izstāšanās no bloka, vēsta Polijas Radio.

Lielbritānijas iekšlietu ministres Amberas Radas izsludinātais plāns paredz, ka gados jauni ES dalībvalstu pilsoņi joprojām varēs ierasties Lielbritānijā un strādāt viesmīlības un citās nozarēs arī pēc valsts izstāšanās no ES, ziņo britu mediji.

Tabloīds "The Sun" raksta, ka imigrantiem no ES pēc Lielbritānijas izstāšanās no bloka tiks ļauts ierasties valstī un divus gadus strādāt britu kafejnīcās, krogos un restorānos, tomēr viņiem nebūs tiesību iegūt pabalstus un bezmaksas mājvietas.

Laikraksts "Financial Times" vēsta, ka par "Barista Visa" iesauktā programma varētu aptvert dažādas nozares, tostarp sociālo aprūpi un būvniecību.

Šī vīzu programma ir plānota, lai reaģētu uz iespējamo mazkvalificēto darbaroku trūkumu pēc "Breksita", norāda mediji.

Tā tiks veidota pēc Jauniešu mobilitātes plāna parauga. Šī plāna ietvaros Lielbritānijā uz divu gadu ilgu laiku tiek ļauts strādāt 18 līdz 30 gadus veciem imigrantiem no tādām ES neietilpstošām valstīm kā Austrālija, Kanāda un Jaunzēlande.

Komentāri [13]

 
vineta
Jauka ideja.Izsuks,un pec 2 gadiem izmetis.Vinu bernuki tadus darbus nedara.Bet sez uz benefitiem.Ja ja,kas viniem ir 46 un visi atiecas tikai uz Angliem,Nav jastrada,naudina nak katru nedelu.Taka gudri,mak izmantot.Strada,un ja nevari,tad vacies.Palidzibu seit nesagaidisi.Viniem pat hospitali ir rakstits-ja neapmierina vari iet prom.
20.aprīlis 2017, 23:10 Atbildēt
EIROPAS DOMAS
arī londonas pilsēteli jāpatīra no rotšildmēsliem un tamlīdzīga skama...jāsniedz palīdzīga roka angļu tautelei kas pati aiz mīkstčaulības un truluma maz ko vairs spej..
20.aprīlis 2017, 16:27 Atbildēt
...
Krievu valodu lielākoties izmanto lai pateiktu kaut ko specifisku. Kaut arī liela daļa krievu lamu vārdu nākuši no tatāru, mongoļu dialektiem.
Krievijas sabrukumu neviens negrib, kā te daudzi dzied, izņemot pašus Krievijas politiķus. Nevienam tas nebūtu ekonomiski izdevīgi.
19.aprīlis 2017, 19:26 Atbildēt
Skatīt visus 13 komentārus >

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!