Komentāri / Francija sola pierādīt Asada vainu ķīmiskajos uzbrukumos Sīrijā

5 komentāri

VValdis
Kapec sis era neiesniedza pieradijumus pirms soda izpildes ? Vai tie bus tadi pasi pieradijumi ka par Kadafi vainu ! Slepkavas jau neizmanto kolosalu iespeju pakluset ,par ko ir parversta Libiha pec francijas pieradijumiem? Izlieto udeni nesasmelsi ,pasaule ir pārkapts tiesiskums ,nevainibas princips ! Turpmak valdis atriebiba ,uz tenku pamata ,bez tiesas ,bez izmeklešanas pietiks tenku lai iznicinatu veselu valsti ka to izdarija asv ar Irāku !
20.aprīlis 2017, 5:39 Atbildēt
jjau pats nostadijums parāda
ka viņus neintresē kas reāli veica uzbrukumu. ir tikai un vienigi "jāpierāda"ka tas bija asads. atceramies kā no ano augtsās tribines demonstreja kolbu ar huseina bioloģiskajiem ieročiem kā pierādijumu kara sākšanai un uzreiz saprotam uz ko velk ši "pierādišana"
20.aprīlis 2017, 7:47 Atbildēt
BBenita
Nu, Francija, pēc visiem tās pēdējā desmitgadē noziedzīgajām izdarībām un līdzdarbībām Tuvajos Austrumos, Lībijā - noteikti ir arī šā nozieguma vismaz līdzdalībniece. Ja ne pati galvenā noziedzniece. Tās "paueliskie" "pierādījumi" un muldēšana tikai vēlreiz norāda uz tās darboņu visaugstākajā mērā deģenerētajiem morālajiem standartiem.
20.aprīlis 2017, 8:03 Atbildēt
žžans marks arī jau izvilcis no "sēdītes" pudelīti...
Ero ir personāžs grāmatē "Parīzes lielā auss".
20.aprīlis 2017, 8:37 Atbildēt
ccrusader
Žēl ka tik daudz ļautiņu vēl joprojām tic šādiem "pierādījumiem" un "pierādītājiem".
Dievs, pasargā Sīriju no galīgas izpostīšanas, palīdzi likumīgajai valdībai nodrošināt mieru un kārtību, tādejādi pasargājot vietējos kristiešus no pilnīgas izkaušanas.
20.aprīlis 2017, 8:50 Atbildēt
Komentāri 5