Parīzes uzbrucējs iepriekš aizturēts aizdomās par plāniem nogalināt policistus

Komentāri [13]

 
Lote
Loti patikama ziņa ,spranči to sen jau bija pelnijusi !
20.aprīlis, 23:17 Atbildēt
007
Kas pelnījuši palikuši nedabūjuši. Nekā patīkama te nava.
21.aprīlis, 3:37 Atbildēt
Joņs
Tieši tā! Maigi sakot nav labi priecāties par citu nelaimi!!!
21.aprīlis, 5:22 Atbildēt
Raimonds
Viss ir pareizi - ko sēsi, to pļausi ... un tā interesanti, ko piemēram pati Francija dara Mali?... vai tas nav terorisms?... tātad.
21.aprīlis, 7:03 Atbildēt
Raimonds
Valstī ... kura pati nodarbojas ar terorismu ... ir noticis terora akts ...
21.aprīlis, 7:43 Atbildēt
G
No kura laika Francija nodarbojas ar terorismu, viņi vienkārši savā lētticībā arī uzņēmuši noziedzniekus un teroristus, visu pasauli nevar izžēlot, jāliek strādāt pašiem nevis uzņemt tādus pūļus, kurus vēlāk nevar savaldīt.Arī mūsu valdība nedomā par mūsu drošību uzņemot pasaules staigātājus, jo nevar zināt kurš noziedznieks slēpjas zem bēgļa nosaukuma.
21.aprīlis, 8:40 Atbildēt
Raimonds
Vai Francija nav NATO?... ir ... nu tad te arī automātiski atkrīt jautājums, nodarbojas viņa ar terorismu vai nē ... Un lielākā "melno" masa ir no Francijas bijušajām un šobrīd esošajām Francijas kolonijām ... bet tu te runā par nabaga kolonizatora lētticību ... : )))
Par Latviju ... esi pārliecināts, ka pirmo terora aktu te neveiks konvertīts vai kāds vienkārši ar mūsu kliķi neapmierināts cilvēks ... neatrazdams citus, normālus līdzeklus savu problēmu atrisināšanai?
21.aprīlis, 9:53 Atbildēt
Fēlis
Kamēr Eiropa neatbrīvosies no atkritumiem ar šiem platuma grādiem neatbilstošu krāsu, nekas nemainīsies.
21.aprīlis, 8:47 Atbildēt
Ansis
ak kungs,par ko liberasti ir pārvērtuši šo brīnišķīgo pilsētu...tikai Lepēna var vēl ko glābt,ja vispār tur vēl var ko saglābt.
21.aprīlis, 9:31 Atbildēt
nsg
Man pēc siem notikumiem vienmēr fascinē tie teksti ka persona esot bijusi drošības iestādēm zināma, nu un tas kādam dzīvību izglāba, nē tas nozīmē ka nespēj situāciju kontrolēt.
21.aprīlis, 10:00 Atbildēt
kuš kuš
draudziņ, tas ir automātiska remarka pie jebkuras šādi klasificetas(nejaukt ar slepeno) informācijas..ja es tev piemēram iecirtīšu pļauku un baidīšos saņemt pretī, es tūliņ aizslēpšos aiz kāda un sākšu kliegt "turiet mani, citādi es viņu vēl varu nosist !!!"..
21.aprīlis, 11:41 Atbildēt
Vinstons
Ahā, bija izdarījis Domu Noziegumu !
21.aprīlis, 11:39 Atbildēt
lapa
nu vai mums sava zeme vajag migrantus , curbanus , izvarotajus un slepkavas. katrai nacijai jadzivo sava zeme , un francija jaiztira no visiem melnajiem kas grib likvidet balto rasi - mus. robezas jasledz.
21.aprīlis, 11:39 Atbildēt

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!