Šteinmeiers: ES krīzes pārvarēšanai ir nepieciešama Polija

scanpix
  • scanpix
1 / 1

Vācijas prezidents Franks Valters Šteinmeiers piektdien paziņojis, ka, viņaprāt, Eiropas Savienībai (ES) ir nepieciešama Polijas palīdzība, lai tā sveika un vesela izkļūtu no esošās krīzes.

Apmeklējot Poliju pirmo reizi kopš stāšanās prezidenta amatā, Šteinmeiers sacīja: "Man ir skaidrs, ka Polija pieder Eiropas kodolam un Polija būs nepieciešama, ja mēs vēlamies pārvarēt šo krīzi, kurā bez šaubām atrodamies."

scanpix

"Šī krīze nesākās ar "Breksitu", bet, nav šaubu, ar "Breksitu" tā kļuvusi vēl dziļāka, un tādēļ vēl jo svarīgāk ir, lai mēs 27 [palikušās dalībvalstis] turētos kopā, un tam mums ir nepieciešama Polija," preses konferencē, stāvot blakus Polijas prezidentam Andžejam Dudam, uzsvēra Šteinmeiers.

Viņš arī pauda cerību, ka Varšava spēs panākt saprašanos ar Eiropas Komisiju (EK), kas bažījas par likuma varas ievērošanu Polijā.

Komentāri [4]

 
Vajag tik rakt!
Es ierosinu visiem, kam nav pieņemama ši Latvijai naidīgās ideoloģijas, tautu saukšanas par nacistiem, ukriem, antisemītisma ideoloģijas proponēšana, griezties pie DP ar iesniegumu, lai izvērtē šo darboņu rīcību.

Drošības policijas adrese:
Kr. Barona iela 99a, Rīga, LV-1012

Kontaktālruņi:
Drošības policijas diennakts tālrunis: 67208964

E-pasts: info@dp.gov.lv
Informācijas sniegšana:

Ja Jūsu rīcībā ir informācija, kas varētu būt noderīga Drošības policijas darbā, aicinām sazināties ar Drošības policiju jebkurā diennakts laikā, izmantojot diennakts kontakttālruni 67208964. Drošības policija garantē sniegtās informācijas un tās avota konfidencialitāti.
21.maijs, 0:03 Atbildēt
Klibais
Ja ar Ukrainas mežiem nepietiek, tad apetīte ir strauji augoša.
20.maijs, 2:55 Atbildēt
Klibais
Ja ar Ukrainas mežiem nepietiek, tad apetīte ir strauji augoša.
20.maijs, 2:55 Atbildēt
Skatīt visus 4 komentārus >

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!