Ēģiptes kūrortā nodurti divi Vācijas tūristi, četri ievainoti

Scanpix
  • Scanpix
  • Scanpix
  • Scanpix
  • Scanpix
1 / 4

Ēģiptes kūrortpilsētā Hurgadā piektdien uzbrucējs ar nazi nogalināja divas Vācijas tūristes, bet vēl četri ārvalstu tūristi uzbrukumā tika ievainoti, paziņoja Ēģiptes Valsts informācijas dienes

Iepriekš bija ziņots par divu Ukrainas tūristu noduršanu un vēl četru ārvalstu tūristu ievainošanu.

Valsts informācijas dienests nesniedza sīkākas ziņas par ievainoto tūristu pavalstniecību. Privātais lairaksts "Al-Shorouk", atsaucoties uz medicīnas amatpersonu, ziņoja, ka ir ievainoti divi Armēnijas, viens Čehijas un viens Ukrainas pilsonis, kuru veselības sāvoklis ir stabils.

Scanpix

Ēģiptes Iekšlietu ministrija sākotnējā paziņojumā par uzbrukumu bija vēstījusi, ka tajā ievainotas sešas tūristes.

Uzbrucējs ir aizturēts un šobrīd tiek noskaidrots uzbrukuma motīvs, paziņoja Ēģiptes Iekšlietu ministrija, piebilstot, ka aizdomās turamais uz kūrortu, kas atrodas pie Sarkanās jūras, esot atpeldējis no netālu esošās publiskās peldvietas.

Ēģiptes drošības spēki Sīnāja pussalā cīnās pret islāmistu ekstrēmistiem, kuri jau ir sarīkojuši uzbrukumus tūristiem.

2016.gada janvārī divi ar šaujamieroci, nazi un pašnāvnieka jostu bruņoti teroristi sarīkoja uzbrukumu Hurgadas pludmalē, ievainojot divus tūristus.

Komentāri [1]

 
Jana
Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās. Nodrošinātas vecumdienas pat bez pensijas, kuru valsts pat vairs īsti nesola. Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien - nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: goo.gl/ZtvSvi
14.jūlijs, 19:32 Atbildēt

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!