Britam par pievienošanos prokrieviskajām teroristu bandām piespriests cietumsods

Komentāri [9]

 
Raimonds
Par kādu okupētu Ukrainas teritoriju te tiek murgots? .... kurš to teritoriju ir okupējis? ... Krievija? ... bet vai ir kaut viens fakts, kas apstiprina to? ... ak nav ... nu tad kāpēc tiek izplatīti šādi meli?
Šobrīd Ukrainā turpinās pilsoņu karš ... kur pēc vardarbīga valsts apvērsuma 2014 gadā valstī pie varas nāca nacistiski grupējumi ... kuri Donbasā (pamatā krievu apdzīvota teritorija) sāka etnisko tīrīšanu ... bet tur dzīvojošie krievi nepadodas ukru fašistiskajiem un militārajiem grupējumiem ... cīnās pretī.
Un tam britam bija visas tiesības arī militāri cīnīties pret ukru fašistiem ...tas bija tikai normāli un cilvēcīgi.
Protams, ka britu valdība ir šokā... jo viņa kopā ar ASV un atsevišķām Eiropas valstīm ir ininteresētas nestabilitātes radīšanā Donbasā ... pie pašas Krievijas robežas .... bet tā brita rīcība bija vērsta pret to ... un rezultātā to britu ieliek cietumā ... : ))) ...
Āksti gatavie ...
15.jūlijs, 7:35 Atbildēt
es
Tev ir tikai viens vārds "dolbojob"ne raimonds.Latvijā arī ir ":sieriņu"apdzīvotas teritorijas,bet tavs putins šeit nelīdīs,dabūs pa dir...,ka nemetas.
15.jūlijs, 9:52 Atbildēt
Raimonds
Klau ... tuptirliņ, a kāpēc tu lamājies? ... un lūdzu sniedz ne tikai man, bet arī visiem citiem tos faktus, kuri acīmredzot ir tavā rīcībā ... : D ... ka Putins te taisās līst !!!
Runas par Krievijas agresivitàti ir makslīgi uztaisītas ... ar mērķi te legalizēt ASV tankus un karavīrus ... plus tādas runas te izplata arī paranoidāli, šizofrēniski cilvēki ... jo pēdējo 27 gadu laikā nav bijis neviena fakta par to, ka Krievija Latviju ir apdraudējusi.
15.jūlijs, 9:59 Atbildēt
Raimonds
Vispār man ir arī citi vērojumi, ka tās britu tiesas ir pornogrāfija ... pataloģiski, subjektīvi lēmumi ... pilnībā atrauti no reālās dzīves un normāla saprāta ..
15.jūlijs, 7:37 Atbildēt
Raimonds
Ja nu mēs lietojam tādu apzīmējumu kā teroristiskas bandas ... tad ar to būtu jāapzīmē NATO darbība Lībijā ... Irākā ... Sīrijā ... Afganistānā ...
15.jūlijs, 7:39 Atbildēt
katrīna
"teroristiskas bandas"ir ukri.Tie briesmoņi regulāri rīko teroraktus Donbasā.
15.jūlijs, 8:06 Atbildēt
raimonds
nevajag tēlot nuļķus domājiet ,ka putins sūtīs savus algotņus uz donbasu ar visiem uzplečiem un pazīšanas zīmēm.
15.jūlijs, 9:28 Atbildēt
Raimonds
Un kā tad viņš viņus tur sūta ? .... : ))) ... nu tas tak tev kā speciālistam būtu jāzin ... : )))
15.jūlijs, 10:01 Atbildēt

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!