Komentāri / Tūkstošiem cilvēku "Facebook" iesaistījušies akcijā "Kremli, mūsu vēsturi nepārrakstīsi"

18 komentāri

jjaņ čuks
Šis jautājums tika izdiskutēts arī krievijas televīzijas raidījumā «Вечер с Владимиром Соловьевым». Šķiet, ka arī krievu nacionālisti ir nobažījušies, ka krievijas federācijas valstiskums var tikt likvidēts un tā vietā var izveidoties daudzas tautas republikas, kā tas jau noticis doņeckā un luganskā.
To arī viņiem novēlu!
17.jūlijs 2017, 21:25 Atbildēt
PPastalnieks
To šie teica par Jeļcina laiku. Labs bija tas no krievu inteliģences, kam Solovjovs neļāva līdz galam izteiktie. Viņš mūs būtu aizstāvējis ar neapgāžamiem piemēriem, labāk kā mūsu vēstures politiķi. Ir gadījies tādus raidījumus redzēt Krievijas TV, vienu pat pārtrauca, jo valdošā līnija izbļāvējiem nebija argumentu pret krievu inteliģenci. Man izveidojies iespaids, ka krievu inteliģenti labāk zin Latvijas vēsturi, kā mūsu vēsturnieki.
17.jūlijs 2017, 23:54 Atbildēt
tto
Nu labi jau vēl, ka ir tautas. Angļi (amerikāņi) bija saprātīgāki un, lai šitādas situācijas nerastos, vienkārši izsvēpēja veselu kontinentu tautas no zemesvirsas. Hitleram un Staļinam bija, kur pamācīties, kā nāves nometnes taisīt.
18.jūlijs 2017, 0:51 Atbildēt
kkolhoznieks
Amerikas indiāņi izmira no infekcijas slimībām, pret kurām vietējiem iedzīvotājiem nebija imunitātes.
Ir tāds piemērs, kad ģeologi, ziņkārības mākti, atbrauca ciemos pie Likovu ģimenes Sibīrijā, tad dzīva palika tikai jaunākā meita Agafja, karsonī ar vienādiem simptomiem nomira visa ģimene: tēvs, māte, Agafjas brāļi.
18.jūlijs 2017, 3:20 Atbildēt
JJoņs
Pietiek te tirst! Viņu nāvē tā pat ir vainojami sarkanie cūkas sleokavas tieši tā kā indiāņu nāvē ir vainojami Ameriku okupanti!!!
18.jūlijs 2017, 14:22 Atbildēt
KKendjuks
:) Putins esot nopircis veselu obastju.
17.jūlijs 2017, 21:40 Atbildēt
nneformāli
neformāli ;) Viss notiek caur studiju biedru vadītiem nevalstiskajiem fondiem :D Abiem (!!!) Federācijas prezidentiem, brāļiem Šūpolēm...
17.jūlijs 2017, 22:01 Atbildēt
kkom, frau.
To padomju "vēsturi" taču ir sarakstījuši tie paši masu slepkavas, kuri jau vairāk nekā 20 gadus pirms Baltijas valstu okupācijas miljoniem slaktēja komunistu režīmam nepatīkamos PSRS pilsoņus. Nekādu fašistu nevajadzēja. Par vācu "zvērībām" fantāzijas sākās ap 1940.gadu, kad miljoni patstāvīgās bailēs un izmisumā dzīvojošo padomju cilvēku ar prieku padevās gūstā un pat Vlasova u.c. Krievijas patriotu ("baltie" pret "sarkanajiem") vadībā gāja karot pret boļševiku režīmu. Tā kā friči karā zaudēja, par viņiem tagad var muldēt ko vien sagribas. Ko īpaši krievi un vēl kāda cita ļoti manīga tautiņa nevar rimties beigt darīt jau vairāk nekā pusgadsimtu. Gan Holivuda, gan Kremlis turpina štancēt propogandas filmas vienkāršajai tautai un tik dod paši savām "uz patiesiem notikumumiem balstītajām" filmiņām augstākos apbalvojumus. Kā tur bija ar Drēzdeni un citu Vācijas ziemeļu pilsētu faktisku sadedzināšanu kopā ar visiem civiliedzīvotājiem? Piemin tikai vācu bumbas Londonā MĒNEŠUS pēc angļu teroristu uzlidojumu sākuma! Hirošima un Nagasaki??? Ja jeņķi uzmet atombumbas veselām divām pilsētām, tad ir ok?!? Ja miera balodis Aizenhauers PĒC kara nomērdē badā miljonu vāciešu Reinā, tas nekas??? Ja ar Staļina piekrišanu sarkanarmiešiem dalīja lapiņas no Maskavas ar aicinājumu izvarot vācu sievietes (patiešām jebkura vecuma, kā interentā var uzzināt no pašu krievu veterānu atmiņām), tad ir ok? Jebkādi "kara noziegumi" pēc definīcijas ir tikai vācu, jeņķi-angļi-krievi PRINCIPIĀLI neko sliktu nevar izdarīt, viņi paši nosaka labo un ļauno, pasaulei jāpieņem viņu morāle un "vēsture"? Nē, paldies.
17.jūlijs 2017, 21:56 Atbildēt
PPastalnieks
Putra Tev galvā! Neviens krievs labprāt gūstā nepadevās. Viņiem vienkārši bija atņemti ieroči, jeb kā Vlasovs, atstāts purvā, kad beidzās munīcija, pārtika, viņa armija padevās. Pats gan mēģināja noslēpties, bet neizdevās. Vācietes "varoja" tikai Prūsijā un tās pašas uzprasījās par maizi, jo Staļins aizliedza vietējiem izsniegt pārtiku, lai šie piekristu izvešanai uz Vāciju, Prūsiju pievācot sev. Par izvarošanu Vācijā!--- čekisti nošāva. Latvieši kara beigās,tika iesaukt krievu armijā( NKVD karaspēkā) un dienēja komendatūrās, kā Prūsijā, tā Vācijā. To neviens vien ir stāstījis.
17.jūlijs 2017, 23:40 Atbildēt
kkolhoznieks
Putra galvā tev, "Pastalnieks 17.jūlijs 2017 23:40".
18.jūlijs 2017, 3:10 Atbildēt
LLaba akcija!
Tikai tagad noskatījos filmiņu par mežabrāļiem. Laba! Un arī akcija laba! #Кремльнашуисториюнеперепишешь
17.jūlijs 2017, 22:16 Atbildēt
VVēsturnieks
Tas, ka lielākā daļa mūsu mežabrāļu gaidīja ''angļus'', ir fakts. Ko gan citu viņiem bija gaidīt? Vācieši bija treju lielvaru okupēti un grauza siksnas. Tas, ka čeka arestēja angļu iesūtītus sakarniekus pie mežabrāļiem, arī ir fakts. Kopējo ainu Kremļa propagandai atliek tikai uzpūst.
17.jūlijs 2017, 23:10 Atbildēt
kkolhoznieks
Kas tu par vēsturnieku, ja nezini, ka nekādu angļu sakarnieku nebija. Bija tikai čekas izveidota grupa, kura tika iesūtīta pie mežabrāļiem un tādus "sakarniekus" tēloja.
18.jūlijs 2017, 3:02 Atbildēt
SSencis
No kurienes pēkšņi uzradusies tāda EKK. Kaut kāds murgs.
17.jūlijs 2017, 23:21 Atbildēt
PPastalnieks
Agresiju pret Baltijas valstīm! Diez vai! Krievi negrib atzīt, ka Ļeņina-Staļina komunisms bija tāds pats fašims, kā vācu un starptautiski nenosodīts fašims.
18.jūlijs 2017, 0:07 Atbildēt
PPastalnieks
Agresiju pret Baltijas valstīm! Diez vai! Krievi negrib atzīt, ka Ļeņina-Staļina komunisms bija tāds pats fašims, kā vācu un starptautiski nenosodīts fašims.
18.jūlijs 2017, 0:08 Atbildēt
PPastalnieks
Agresiju pret Baltijas valstīm! Diez vai! Krievi negrib atzīt, ka Ļeņina-Staļina komunisms bija tāds pats fašims, kā vācu un starptautiski nenosodīts fašims.
18.jūlijs 2017, 0:08 Atbildēt
nna nacistu akcija
kārtejo propogandas melu atbalstam, nekas vairāk:)
18.jūlijs 2017, 7:31 Atbildēt
Komentāri 18