Parādu dēļ no mājas izliek daudzbērnu ģimeni; tagad visi dzīvo teltī

AFP/ SCANPIX
  • AFP/ SCANPIX
1 / 1

Milzīgu parādu dēļ no mājām Anglijā izlikta kāda septiņu bērnu ģimene. Tagad vecāki kopā ar atvasēm mitinās pieciem cilvēkiem paredzētā teltī.

Septiņu bērnu ģimene Anglijā pirms piecām nedēļām izlikta no savām mājām, pēc tam, kad konstatēts, ka jau ilgstoši tā nav samaksāju 6000 mārciņu lielās parādsaistības. Tā rezultātā nu visi spiesti mitināties teltī mājas pagalmā.

AFP/ SCANPIX

"The Mirror" vēsta, ka ģimenes galva medijiem norādījis, ka ir izmisumā un nezina, ko lai dara. Ģimenē aug bērni vecumā no 9 līdz 18 gadiem. Tikmēr bērnu māte norādījusi, ka nespēj saprast, ko lai dara, baidās, ka zaudēs darbu vai arī sāks lietot alkoholu.

Tiesa, vecāki veltījuši arī skarbus vārds sociālajam dienestam norādot, ka kopš izlikšanas no mājvietas neviens nav interesējies, vai ģimenei nav nepieciešama kāda palīdzība.

Komentāri [27]

 
sdfg
Kas tas par virsrakstu "izliek daudzbērnu ģimeni"? Izliek nekaunīgus parādniekus! Tas, ka tie ir daudzbērnu ģimene, ir mazsvarīga detaļa.
12.augusts 2017, 21:10 Atbildēt
Darbs
Varbūt varētu pamēģināt strādāt?
12.augusts 2017, 13:26 Atbildēt
Manuprāt
Tas ir pie mums. Tāds bezpredels var būt tikai Latvijā. Te Maksātnespējas aģentūra jebkuram dzīvokļa saimniekam par 100 eiro pārkodīs rīkli. Un dzīvoklī pārdos caur savējiem par tūkstošiem.
11.augusts 2017, 21:42 Atbildēt
Laimdota
To jau tikai musejie var izdarit viniem nosplauties par daudzbernu gimenem jo es pati tada esmu
13.augusts 2017, 12:03 Atbildēt
Skatīt visus 27 komentārus >

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!