Tramps: ASV militārie risinājumi ir pilnībā gatavi, ja Ziemeļkoreja rīkotos neapdomīgi

Scanpix.ee
  • Scanpix.ee
1 / 1

ASV militārie risinājumi ir gatavi pielietošanai, ja Ziemeļkoreja izdomātu rīkoties neapdomīgi, piektdien paziņojis ASV prezidents Donalds Tramps.

"Militārie risinājumi ir pilnībā gatavi, (..) ja Ziemeļkoreja rīkotos neapdomīgi. Cerams, [Ziemeļkorejas līderis] Kims Čenuns atradīs citu ceļu!" tviterī paziņoja Tramps.

ASV prezidents ceturtdien uzsvēra, ka viņa iepriekšējie draudi vērsties pret Phenjanu ar "uguni un niknumu" nav bijuši pietiekami skarbi.

"Pienācis laiks kādam iestāties par šīs valsts cilvēkiem un citu valstu cilvēkiem, tādēļ (..), iespējams, tas paziņojums nebija pietiekami stingrs," ceturtdien žurnālistiem norādīja Tramps.

Ziemeļkoreja paziņojusi, ka nopietni apsver iespēju raidīt savas ballistiskās raķetes uz ASV Klusā okeāna teritoriju Guamu, kurā atrodas Savienoto Valstu bruņoto spēku bāzes.

ASV aizsardzības ministrs Džeimss Matiss ceturtdien brīdināja, ka karš ar Ziemeļkoreju varētu būtu katastrofāls un vērsa uzmanību uz diplomātisko centienu rezultātiem.

Tramps atteicās komentēt, vai ASV varētu apsvērt apsteidzošu uzbrukumu Ziemeļkorejai, bet sacīja, ka vēl arvien ir atvērts sarunām.

"Ziemeļkoreja lai labāk savācas vai arī viņi nonāks tādās nepatikšanās, kādās bijušas tikai dažas valstis šajā pasaulē," norādīja Tramps.

Komentāri [7]

 
Hilda
Nesaprotu ,kāds te sakars ar apdomibu vai neapdomibu ? Vai tad huseinam bija kaut mazākas iespejas izvairities no pasaules slepkavas iebrukuma ? Slepkava vienmer atradis iemeslu lai slepkavotu un ar zkoreju tur nav nekāda sakara ,ne jau zkorejas kara kuģi atrodas pie asv krastiem ! Navi agresoriem ,okupantiem !
13.augusts 2017, 10:18 Atbildēt
Lihda
Nesaprotu ,kāds te sakars ar apdomibu vai neapdomibu ? Vai tad Porošenko bija kaut mazākas iespejas izvairities no pasaules slepkavas iebrukuma ? Slepkava vienmer atradis iemeslu lai slepkavotu un ar Ukrainu tur nav nekāda sakara ,ne jau ukraiņu kara kuģi atrodas pie asv krastiem ! Navi agresoriem ,okupantiem !
13.augusts 2017, 13:47 Atbildēt
Simba
Vacieties prom asiņainie pasaules demokratizatori no zkorejas ! Dievs palidzi zkorejai ciņa ar planetas nezveru !
12.augusts 2017, 7:09 Atbildēt
Bimsa
Vacieties prom asiņainie pasaules pārkrievotāji no aUkrainas ! Dievs palidzi Ukrainai ciņa ar planetas nezveru !
12.augusts 2017, 11:12 Atbildēt
NATOVECis
Derētu ar tomahaukiem noslaucīt vienu komuņistu lidlauku kā Sīrija un varonīgie raķeškonstruktori aizvērtos.
12.augusts 2017, 0:21 Atbildēt
Skatīt visus 7 komentārus >

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!