Maskavas tiesa noraida Serebreņņikova lūgumu atcelt mājas arestu

Reuters/Scanpix
  • Reuters/Scanpix
1 / 1

Maskavas tiesa pirmdien nolēmusi paturēt mājas arestā teātra "Gogoļa centrs" galveno režisoru Kirilu Serebreņņikovu, kurš apsūdzēts par krāpšanu īpaši lielā apjomā.

Serebreņņikovs tika aizturēts pirms divām nedēļām un viņam tika piemērots mājas arests. Lai gan Maskavas tiesa noraidīja viņa lūgumu atcelt mājas arestu, tā atļāva Serebreņņikovam katru dienu doties divu stundu garā pastaigā ārpus mājas.

Reuters/Scanpix

Pēc izmeklētāju versijas, Serebreņņikovs organizējis vismaz 68 miljonus rubļu piesavināšanos, kas 2011.-2014.gadā tika piešķirti projekta "Platforma" realizēšanai. Serebreņņikovs apsūdzības noraida, nodēvējot tās par "absurdām un neiespējamām".

Režisors paskaidrojis, ka nodarbojies tikai ar projekta "Platforma" radošo pusi, un atzinis, ka nezina, kāpēc kāds viņu cenšas nostādīt nelabvēlīgā gaismā. Par saviem bijušajiem kolēģiem viņš izteicies tikai un vienīgi atzinīgi.

Komentāri [2]

 
Ērkulis Pūravs, PhD, privātdetektīvs
[Vai Maskavas tiesa pirms šī sprieduma ar Ojāru Rubeni pakonsultējās?] - Serebreņņikovs prasa atcelt MĀJAS arestu, jo - pilnīgi iespējams - vēlas atrasties CIETUMA arestā, kur zeki ar stāžu varētu norežisēt ainas no viņa izrādēm - dzimumorgānu atkailināšanu, ierakšanu siena gubā, ievīstīšanu polietilēna plēvē, dzimumakta imitāciju ar fizkultūras bumbu, u.t.t. - ar pašu kā galveno darbojošoamies personu, ne?
4.septembris 2017, 17:55 Atbildēt
Raimonds
68 ļami ... tātad normāls kampiens ... galvas tiesu pārāks par Navaļniju ... tas no "Kirovļes" afēras iebāza kabatā mazāku summu ...
Nu tàtad tagad Navaļnijs var iet ... sīkiem solīšiem ... jo skaidrs, ka nākamais disidents Krievijā būs Serebreņņikovs.
4.septembris 2017, 15:41 Atbildēt

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!