Atklāts, kādēļ auto laupītāji Lietuvā nolēma nogalināt Ievu Strazdauskaiti

bezvests.lv/Facebook
  • bezvests.lv/Facebook
1 / 1

Aizdomās turamie vīrieši, kuri šī gada martā nolaupīja Ievu Strazdauskaiti un pēc tam nogalināja, lai piesavinātos sievietes auto, izmeklētājiem atzinuši, ka sākumā nav vēlējušies 26 gadus veco sievieti nogalināt, ziņo delfi.lt.

Kā iepriekš ziņots, Ieva pazuda 5. martā, kad ar savu auto "Audi A7" devās uz Viļņu. Vispirms pēc pāris dienām atrada sievietes auto, bet pēc piecām dienām Ķēdaiņu apkārtnes mežos atrada pavirši ieraktu Ievas līķi. Policija izvirzīja aizdomas, ka plāns bijis nolaupīt automašīnu.

Lietuvas portāls ziņo, ka tā avoti atklājuši šausminošas detaļas par notikušo. Izrādās, ka trīs aizdomās turamie vīrieši inscenējoši satiksmes negadījumu un nolaupījuši meiteni, ieslēdzot mašīnas bagāžniekā, kur viņa pavadīja vairākas stundas. Aizdomās turamie ir 23-26 gadus veci romu tautības vīrieši Karolis Bieliauskas, Leonas Bieliauskas un Mantas Bieliauskas, kuri nebija plānojuši sievieti nogalināt.

Sākotnēji bija plānots sievieti izsēdināt no auto un pamest, taču aizdomās turamie uzskatīja, ka viņa atpazīs viņu sejas un informēs policiju. Ieva pretojās un draudēja, ka viņas draugs, kurš gaidīja meiteni Viļņā, viņu jau ar policiju meklē. Tika nolemts no meitenes atbrīvoties, tādēļ tajā pašā vakarā viņa ir nosista ar lāpstu un aprakta.

Avots

Komentāri [49]

 
lasītāja
Ļoti dīvains raksts. Ikviens slepkava, sevis attaisnošanai, pēc tam saka, ka nemaz negribēja nogalināt, bet tā sanāca netīšām. Un daudzi nogalina tikai tāpēc, lai tos pēc tam neatpazīst. Savukārt meitene teica ka viņu jau meklē ar nodomu, lai atbrīvo, bet noziedznieki un, diemžē arī raksta autors to nosauc par draudiem. Īstenībā nekas nav ne pateikts ne atklāts, bet zemiski tukša tenkošana par kāda cilvēka smagu un netīru slepkavību. Arvien vairāk necienu avīžniekus.
10.septembris 2017, 0:22 Atbildēt
rotšildi=mēsli !
atkal žīdfasisteļu meslumutes naidu kurina?
7.septembris 2017, 23:54 Atbildēt
WTF?
Kāpēc tu atkārto vienus un tos pašus vārdus, tu slims esi vai vienkārši neglīts neveiksminieks no laukiem(ar lūzera slimību)?
8.septembris 2017, 23:35 Atbildēt
Gandz
Ej mēsls, rakstīt iemācies.
9.septembris 2017, 21:00 Atbildēt
Leons
nu jau pilnīgi skaidrs, ka jāuzsāk publiska akcija par TIKAI personificētu komentāru publicēšanu netā. Palasot daža debīliķa izpaudumus, kas līdzvērtīgi vēdera izejai, gribās mazgāt ne tikai rokas.
7.septembris 2017, 23:52 Atbildēt
Alfs Bertiljons
žīdfašisteļu utaiņi ir nevien jāidentificē, bet arī jāsoda, īpaši rotšildmēslu spiegi !
8.septembris 2017, 0:34 Atbildēt
Skatīt visus 49 komentārus >

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!