Porošenko brīdina: Krievija gatavojas karam

Vladislavs Proškins/ F64 Photo Agency
  • Vladislavs Proškins/ F64 Photo Agency
1 / 1

Ukrainas prezidents Petro Porošenko brīdinājis, ka Krievijas organizētās militārās mācības skaidri parādot, ka Krievija gatavojas karam Austrumeiropā.

Nākamnedēļ Baltkrievijā sāksies Krievijas un šīs valsts militārās mācības "Zapad- 2017". Tām mobilizētas teju 100 000 militārpersonas. Ukrainas prezidents norādījis, ka šādā veidā Krievija skaidri demonstrē savas ambīcijas šajā reģionā, raksta "The Independent".

AP/ Scanpix

Publikācijā medijam "Ukrainska Pravda" P.Porošenko, kurš par valsts prezidentu kļuva 2013.gadā, uzsvēris, ka Krievijas militārie manevri pierāda, ka tā nav plānojusi atkāpties ne no Krimas, ne citiem reģioniem.

"Nav nekādu pazīmju, ka šobrīd Krievija atvilks savus spēkus Donbasā vai pametīs Krimu," parlamenta uzrunā teicis Ukrainas prezidents. "Faktiski ir tikai vairāk un vairāk pierādījumu tam, ka šī valsts gatavojas lielākam karam reģionā."

Jau vēstīts, ka Krievijas un Baltkrievijas militārās mācības "Zapad-2017" norisināsies no 14. līdz 20.septembrim.

Komentāri [31]

 
Buķis
Karam gatavojas ukrfašisti un asv !
11.septembris 2017, 5:39 Atbildēt
/
mēlīgais potrošenko solījapārdot safu šokolādes fabriku Krievijā! Kastroļgalvji domājiet taču kāpēc 3 gadus nav pārdevis? Nu kas par karu ar valsti, kurai maksā nodokļus potrošenko- ukrainas prezidents?
10.septembris 2017, 20:45 Atbildēt
Kaprālis
Jāslēdz ciet saindēto reliģiju organizācijas kā to darīja Hitlers un Staļins, tad iestāsies klusums.
www.manifestti.wordpress.com
10.septembris 2017, 16:26 Atbildēt
Skatīt visus 31 komentārus >

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!