Komentāri / ASV pieprasa ANO balsojumu par Ziemeļkoreju
 

9 komentāri

MMudrīte
Nabaga amerikāņi. Vis viņus apdraud, visi viņiem uzbrūk. Vēl pirms gadiem simts šiem miermīlīgajiem radījumiem, kuri, pēc Obamas ANO ĢA paziņotā - absolūti atšķiras no cilvēkiem (nepārprotami - nav cilvēki) uzbruka, un tos nāvīgi apdraudēja Ziemeļameirikas nācijas, jeb indiāņi. Tak knapi, npielietojot tās pašas necilvēcīgās metodes, izdevās ar viņiem tikt galā. Tagad pusbadā dzīvoušie un dzīvojošie amerikāņ tādas kļūdas vairs nedrīkst pieļaut - uzbrukums ir vislabākā aizsardzība. Un pirmām kārtām, uzbrukums tiem, kas vēl nav paspējuši apbruņoties. Un vēl nav spējīgi šās kuslā radības kaut cik bīstami apdraudēt..
9.septembris 2017, 13:41 Atbildēt
JJanka
Tev tomēr labāk piestāv vārds Debilka...
9.septembris 2017, 14:52 Atbildēt
BBomis
Balsojumu vajag par pasaules naezvera ,asiņainā demokratizatora asv savaldišanu ! Agresors ir asv !
9.septembris 2017, 15:31 Atbildēt
RRaimonds
Pieņemam variantu, ka ASV pieprasa ANO balsojumu par ... (tēma nav zināma).
Un kā Jūs domājat, kā nobalsos Latvija? ... : ))) ... viņa nobalsos tā, kā ASV iesaka ... (pat nezinot par ko īsti tas balsojums ir ... tas ir labi vai slikti ... tas pasaulei nesīs postu vai labumu) ...
Lūk tāda ir mūsu ārpolitika ... (lētas prostitūtas formā).
9.septembris 2017, 15:43 Atbildēt
PPatriots
Raimond drosi ēd rinkeviču jo viņš taisās solvitu pieņemt darbā
11.septembris 2017, 11:19 Atbildēt
PPropagandists
Kam vajadzīga ANO? Krievija visu laiku izmanto veto tiesības! Kāda jēga tad no ANO? Nekādus lēmumus nav iespējams pieņemt!
9.septembris 2017, 17:03 Atbildēt
BBils
Kada jega no ono ,asv tapat spļauj tai virsu un slepkavo pa labi un kreisi ,irāka!
9.septembris 2017, 18:50 Atbildēt
//
jeņi ap 5 miljoniemziemeļkorejiešus jau nogalinājuši un tagad kā bandīti reiderē Krievijas īpašumus Sanfrancisko, Vašingtonā, prestižā vasarnīca? Kur nosodījums bandītiem?
10.septembris 2017, 15:52 Atbildēt
//
Huseins, M.Kadafi klausīja jeņķus un? Kur viņi ir? Korejietis nav muļķis - mācījās Šveicē. Kā ANO sodīja jeņķi, kurš mēlīgi šiem veļaspulveri rādīja? Bagātā pensijā, bet vajadzēja irākiešiem atdot par 1 miljonu nevainīgi nogalināto!
10.septembris 2017, 16:14 Atbildēt