Junkers sola Baltijas valstīm pievērst īpašu uzmanību

Komentāri [14]

 
Verdikts
Ko tad vēl grib latviešiem nozagt?
13.septembris, 13:26 Atbildēt
Caclaks
Valodu !
13.septembris, 20:49 Atbildēt
derētu
pie mums jau smird....Vecmīlgrāvī.
13.septembris, 13:29 Atbildēt
Raimonds
Rek Junkers Poliju pat nepiemin ... laikam labi redz notikumus uz priekšu ... ka drīz vien Polija vairs nebūs ES ....
13.septembris, 13:31 Atbildēt
Žans Klods van Damme
Lai Baltijas valstis,atšķirībā no Luksemburgas,uzņemtu īpaši daudz agresīvu un neiecietīgu nelegālo"bēgļu"! Ar Luksemburgas,Beļģijas un Nīderlandes nodokļu ieviešanu Baltijas valstīs gan nesteigsies!
13.septembris, 13:41 Atbildēt
lapa
latvija saka ne arabu laimes mekletajiem musu zeme.
13.septembris, 13:53 Atbildēt
Bunkers
Tulit izsauks pie sevis kangarāzi un uzdavinās latvijai kadus simts tukstošus islamistu !
13.septembris, 13:57 Atbildēt
lapa
es neesmu beglu berns ka freiberga , mani vectevi glevi nepameta savu dzimteni , sievas un bernus un neaizbega uz zviedrijam , kanadam , amerikam un australijam , vini kurzemes katla cinijas lidz pedejai patronai un velak gaja mezabralos , tika izsutiti legeros bet nepadevas . sodien es dzivoju latvija un es velos lai neviena svesa ticiba , svesa kultura un valoda nenaktu zeme , par kuru ir izlietas manu sencu asinis. sada ir latviesu tautas griba , un noladeti lai tie cilveki kas valdiba sezot ignore latviesu tautas gribu . ko saima dara aboltina , zakis . kapec nav sodits kangars dambrovskis . mums nevajag seit arabu laimes mekletajus , slepkavas un izvarotajus.
13.septembris, 14:00 Atbildēt
zombe
Kādu pili, tad valdība un Saeima cels Junkera sagaidīšanai. Vai projekts jau gatavs? Vajadzētu kādu par 500 miljoniem, droši Latvijai un Latvijas tautai pēdējā simtgade..........
13.septembris, 14:19 Atbildēt
janis
gan jau ka nebūs pēdējie svētki - atradīs latvieši par ko diet un dziedāt arī tūlīt pēc savas valsts simtgades, jo izdzīvojušo nebūs mazums., čakša lai - cik nopelna uz rigvira? Latviešiem tādi pelnītāji ari notur nāciju pie dzīvības Puķinam par draudu.
13.septembris, 14:33 Atbildēt
peļu junkurs
tos tribaltus un šļahtičus tā riktīgi papurināt!
13.septembris, 14:20 Atbildēt
sens
doma latvijai jabut vienadas tiesibas tadas ka eiropa algas pabalsti pensijas jo jau 17 gadu eiropa bet latvija ir iemesta pedeja vieta mazas pensijas algas mazas pabalsti smiekligi kur junker tu vari aizvest eiropu galigi klinki vai tev nauda ir vai nau kur aprakta eiro nauda francija vai vacija jeb bijusa dienvidslavija horvatija slovenija ja amerikani no turienes sievas apnem....
13.septembris, 14:34 Atbildēt
Valdis Holbergs
Tam kaut kas nelāgs aiz ādas!
13.septembris, 14:39 Atbildēt
Tāds viegls weekend(a) smīniņš uzraujas...
Tā nav brīvība, ja kāds cits izlems par tavu tautu.
Kamēr vien pastāvēs EP, PBank un North Atlantic Terrorist Organization = NATO, kas radījis moderno verdzību, tikmēr aizmirstiet jebkādas brīvības sapņus.
13.septembris, 16:07 Atbildēt

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!