Holivudas producents Vainstains apsūdzēts izvarošanā

AP/ SCANPIX
  • AP/ SCANPIX
1 / 1

Itāļu kinozvaigzne Azija Ardžento un vēl divas sievietes apgalvo, ka Holivudas producents Hārvijs Vainstains viņas izvarojis, otrdien vēsta žurnāls "The New Yorker".

Vainstains apsūdzības noliedz, paziņojumā apliecināja viņa pārstāve sakariem ar presi Sallija Hofmaistere.

Skandāls ap ietekmīgo Holivudas producentu aizsākās vēl aizvadītajā nedēļā pēc publikācijas laikrakstā "The New York Times", kurā vairākas sievietes Vainstainu apsūdzēja par seksuālu uzmākšanos.

Kopš tā laika Vainstains jau atbrīvots no darba paša līdzdibinātajā kinostudijā "The Weinstein Company".

REUTERS/ SCANPIX

"The New Yorker" žurnālists Rounans Farovs desmit mēnešu laikā intervējis 13 sievietes, kuras liecinājušas, ka Vainstains viņām seksuāli uzmācies un uzbrucis.

Atbilstoši Ardžento teiktajam Vainstains viņu pirms 20 gadiem piespiedis nodarboties ar orālo seksu.

Ardžento līdz šim klusējusi, baidoties, ka Vainstains viņu iznīcinās. "Es zinu, ka viņš jau pirms tam daudzus cilvēkus bija sagrāvis," viņa piebilda.

Kā žurnālam pastāstīja aktrise Luša Evansa, Vainstains 2004.gadā piespiedis viņu stāties orālos dzimumsakaros studijas "Miramax" Ņujorkas birojā.

Vēl viena, sieviete, kura nav vēlējusies, ka viņas vārds tiek publicēts, liecinājusi, ka Vainstains viņu izvarojis, kad viņa ieradusies uz tikšanos Ņujorkas viesnīcas numuriņā.

Viņa apsvērusi domu par vēršanos policijā, tomēr to nav darījusi, apzinoties, ka apsūdzības būtu balstītas tikai viņas teiktajā, kā arī baidoties no Vainstaina spēcīgās juristu komandas un tā, ko viņa var zaudēt.

Komentāri [4]

 
Sulīgā Anda
Dzintariņ,lūdzu izvaro savu mazo Andiņu!Lūūūūūdzu!:)
11.oktobris 2017, 13:42 Atbildēt
Sadija
Domāja ,ka bagāts žīds var darīt visu ,nu jau arī sieva no viņa aizgāja,Andželina Džolija un Gvineta Paltrova arī no viņa cietušas.Very ugly fat man.Kā vispār ar tādu kaut ko var darīt?Lai saņem pēc nopelniem,droši ,ka brālis viņu nodeva ,jo no tā fonda arī izmests!
11.oktobris 2017, 12:49 Atbildēt
Guna
Nu nez man jau šie izvarošanas stāsti liekas nav ticami. Ja nevar ar DNS pierādīt, kas tas ir bijis tad nav ko pat celt to visu augšā. Tā jau jeb kura sieviete atriebjoties var pateikt ka izvaroja un vīrieti tiesā pēc sievietes liecības un viss bez pierādījumiem bez nekā. Ja izvarošana notikusi vērsties uzreiz policijā. Ne visu nomazgāt un vēl pāris gadus pagaidīt.
11.oktobris 2017, 11:55 Atbildēt
Skatīt visus 4 komentārus >

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!