Pēdejais PSRS prezidents prognozējis, ka Krievijai drīzumā draud sabrukums

Komentāri [14]

 
Fakts
Katalonija paliks Spānijas sastāvā, bet Krievija gan sadalīsies, tas ir fakts!
11.oktobris, 16:54 Atbildēt
CERIŅ
nO KURIENAS TĀDS OPTIMISMS?
11.oktobris, 17:10 Atbildēt
tv
Kāda laime,ka Latvijai ir viens nebeidzams uzplaukums un sabrukums nedraud!
Būtu smieklīgi, ja ne tik nožēlojami!
Jau nu kuras govis būtu maurojušas, kaut mūsējās būtu klusējušas!
11.oktobris, 17:02 Atbildēt
vt
Krievu sakāmvārdus bārsti kā no ķešas. Kāds sakars Latvijai ar tov. Gorbačova izteikumiem. Un kāpēc jums tādas bailes dzīvot nelielā, bet krievu valstī ?
11.oktobris, 18:37 Atbildēt
no malas skatoties
Sadalīt krieviju, ļaunuma impēriju, kā krakovas desu un tad būs miers kaimiņvalstīm.
11.oktobris, 20:48 Atbildēt
īstu krakovas desu
frakcijās nesadalīsi, tā ir tikai no gaļas.
11.oktobris, 22:29 Atbildēt
Tas attaisno to, kas notiek
Tieši šādu uzskatu dēļ, Krievija dara visu pareizi, lai saglabātu savu valstiskumu...
11.oktobris, 23:52 Atbildēt
derdz
Visiem zinātājiem! Planētas zemes tautas ir vairāk par esoši pastāvošām valstīm. Pa lielam lielākā daļa valstu var sadalīties, kā ASV, Liebritānija, Latvija, Krievija, Vācija, Spānija, un ļoti daudz citu! Visiem šiem veidojumiem ir arī savi plusi
11.oktobris, 21:02 Atbildēt
E.Finks
Būs laiks, kad Latvijā atkal plivināsies sarkanbaltsarkanais karogs, bet pie varas būs komunisti. Tā tas būs vairākus gadus. Komunisti nedarbosies latviešu tautas, bet krievu interesēs. Daudz būs runas par brīvību un neatkarību. Tas būs tukšas muldēšanas laiks. Joprojām tas būs tas pats sliktais pret latviešiem. Komunisti padarīs latviešus plikus un nabagus. Paši savāks lielas vērtības. Tās nebūs godīgā ceļā iegūtas vērtības. Tad es nevaru pateikt, kā tas iznāks, bet viņi būs spiesti atdot visu atņemto latviešiem atpakaļ. Būs milzīgs pasaules spiediens – krievi un svešie dabūs braukt prom.

Latvija būs brīva. To es redzu, bet, kad tieši tas notiks, nevaru pateikt, jo laiks neeksistē šai sfērā. Un, lai gan latvieši šķībi skatās uz krieviem, tomēr krievi (t.i. slāvi, tai skaitā ukraiņi) būs tie, kas šo iekārtu gāzīs. Kā reiz sabruka cariskā Krievija, tā sabruks komunistu Krievija. Ļaunums vienmēr nāk darītājam atpakaļ. Tu to piedzīvosi un redzēsi. Krievu komunisms ir iznīcinājis miljoniem nevainīgu cilvēku, un visa pasaule runās, cik milzīgi šie upurus bijuši. Turklāt Latvijas krievu sabiedrība bez neviena šāviena pati mūs atstās – viņi aizies savas zemes robežās. Bet bijušās Padomju Savienības robežās iespējams pat pilsoņu karš, tomēr beigās komunisms tiks gāzts uz visiem laikiem. Pēdējās Krievijas robežas es redzu tikai ap Maskavu, Ļeņingradu un Baltkrieviju. Tur paliks visi lielie mahinatori, kuri negribēs strādāt, un viņi kļūs pēdējie nabagi.
11.oktobris, 21:52 Atbildēt
Ja iedziļinamies
Kāda vaina komunismam, ja to pareizi organizē un plāno savā valstī.. nekas slikts.. liekēži atbirs tas arī viss, bet tagad mēs viņus barojam... visa starpība.. Komunisms ir tikai pārvaldes sistēma un tā arī var būt demokrātiska un atklāta..
12.oktobris, 22:50 Atbildēt
kautkur jau to dzirdēju
Sabrukums drīzāk gaida pašu ... šo pēdējo līderi.. :)
11.oktobris, 23:53 Atbildēt
Demiurgs
Pēc 100 gadiem Krievija būs Impērija , galvenais lai Latvija paktu brīva un plaukstoša nevis etnogrāfiskais muzejs bet jāatceras ,ka Latvijai ir liels potencināls jo lielākos 20gs notokumus mēs iespaidojām Krievu impērijas sagraušana 1917 -Strēlnieki ,2 pasaules karš-Leğionāri ,PSRS sagrūšana -Tautas fronte vai vienmēr iznākums bija labs, kā to ņem un kam bija labi.
12.oktobris, 15:45 Atbildēt
umlauts
Un ko ta Pleskava? ПНР?
13.oktobris, 15:34 Atbildēt
Visas impērijas sabrūk
Kāpēc gan lai Krievijas impērija būtu izņēmums?
14.oktobris, 23:36 Atbildēt

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!