Zīdainis izdzīvo pēc tam, kad māte ieliek viņu maisā un trīs dienas atstāj ārā

Attēlam ir ilustratīva nozīme /Rūta Kalmuka/ F64 Photo Agency
  • Attēlam ir ilustratīva nozīme /Rūta Kalmuka/ F64 Photo Agency
1 / 1

17 gadus veca Pensilvānijas iedzīvotāja ielika savu astoņus mēnešus veco meitiņu polietilēna maisā un iznesa ārā. Zīdainis nogulēja ārā trīs dienas, līdz viņu atrada.

Par laimi, mazulis izdzīvoja, bet mātei Henrietei Hoitai izvirzītas apsūdzības par mēģinājumu nogalināt, raksta „People”.

Kaimiņi pamanīja maisu, kurā ir bērns, pēc tam, kad izdzirdēja dīvainas skaņas. Kamēr uz notikuma vietu brauca policija, kaimiņi ienesa zīdaini mājās un sniedza viņam pirmo palīdzību.

„Mana māsa izgāja no mājas un katram gadījumam vēl paņēma nūju, domādama, ka trokšņo kāds suns. Taču dzīvnieka vietā viņa ieraudzīja mazu meitenīti. Viņa kustināja kājas, bet galva bija ietīta maisā,” tā par baiso atklājumu stāstīja kaimiņi.

Patlaban bērns atrodas slimnīcā, ārsti bērna veselības stāvokli novērtē kā stabilu. Māte ir cietumā un savi vainu neatzīst.

Komentāri [5]

 
Nu, nu
Tas sarežģīti. Netiesājiet. Tādām sievietēm vienkārši nav mātes jūtu. Viņas ir slimas. Lamāt nevajadzētu. Vislabāk bērnu atdot "silītē". Tikai ir visādi apstākļi, kad to arī nevar izdarīt. Tas notiek arī ar it kā labi audzinātām . Droši vien, pēc dzemdību depresija. Tas traģiski tuviniekiem, bērnam.....
nenovēlu......
17.decembris 2017, 1:26 Atbildēt
dd
seit gadiem nav nozimes,vina ir vienkarsi traka
16.decembris 2017, 23:21 Atbildēt
Krista
17. Gadi pati vēl bērna prātiņā,vēl nepilngadīga,tā ir ka vecāki neizglīto par tādām lietām nerunā, nemāca savus bērnus un par sexu kā aizsargāties, tāpēc tādas nelaimes vien notiek.
16.decembris 2017, 21:39 Atbildēt
Skatīt visus 5 komentārus >

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!