EK noliedz Stambulas konvencijas slēptos mērķus

Komentāri [32]

 
haralds
slēptii mērķi pēc definīcijas ir tādi, par kuriem nerunā visu patiesību kā mātei!
14.marts, 5:51 Atbildēt
Verossa
Kas ta par brivpratigu savienibu ka nepartraukti valstim kas tiek uzspiests..ta jau ir okupaacija.
14.marts, 6:24 Atbildēt
Ejiet nakuj
Te nav stambula te ir latvija
14.marts, 6:25 Atbildēt
Smins
Un vai tad ar tas pienemsanu vardarbiiba mazinasies
14.marts, 6:28 Atbildēt
Valdis
Kapec stambulas konvencija sadala cilvekus šķirās ,kastās vai vel nez kā pec to seksuālas perversitates pakapes ,pec ta ,vai tu esi attiecigas valsts pzmatiedzivotajs vai pasaules klaidonis , vai tu esi mierigs savas zemes iedzivotājs vai islamistu galvu griezejs, kapec stambukas konvencija sadalot cilvekus škirās ztkariba no ta seksuālās orientacijas un no piederbas konkretai valstij, kapec stambulas konvenvija paredz diskriminaciju ,kas ir pretrunā at cilvektiesibām un Satversmi , kapec eiropas savieniba ,kas it ka ir brivu calstu ekonomiskā savueniba nodarbojas ar diskriminacijas uzspiešanu ,ar ko E S atšķiras no psrs?
14.marts, 7:27 Atbildēt
Vispār
Kāpēc uz Strasbūru jāsūta darbinieks, kas nesajēdz atšķirību starp EK (Eiropas Komisiju) un EP (Eiropas Padomi)? Vai tā EP deputātu muldēšana ir rezolutējusies ar saistošu lēmumu (rezolūciju)? Ja nē, tad tās diskusijas ir pilnīgs...
14.marts, 8:19 Atbildēt
Jūlis
Feministu uznāciens pastiprinās vardarbību pret sievietēm, pie tam, tās sliktākajā veidā. Var nonākt tik tālu, ka katrai sievietei būs vajadzīgs miesassargs. Vājākiem vienmēr ir problēmas. Vājāko efektīvākā aizsardzība ir morāle, nevis likumi.
14.marts, 8:21 Atbildēt
Oho
Citēju: " Katram...līgumam jāveic ietekmes novērtējums no sieviešu un LGBT cilvēku interešu aspekta." - tad taču ir vistīrākais genocīts pret visiem pārējiem! Nē Trojas Zirga SK un šoreiz paldies par vismaz nelielu patiesu informāciju par šo trako neliešu ģimeņu, nāciju un tatuo grāvēju darbību!
14.marts, 8:26 Atbildēt
crusader
Dievs, palīdzi izturēt šos spaidus no sātanisko spēku puses! Drīz būs redzams, kā politiķi reaģēs un kas ir kas. Tas padarīs vieglāku izvēli nākamajās vēlēšanās.
14.marts, 8:36 Atbildēt
Finkus
Neklausieties viņu skaistajos vārdos ,skatieties viņu darbos un jums viss būs saprotams.
14.marts, 9:19 Atbildēt
Def
Ir eiropas valstu savienība nevis eiropas valsts,tā ka neuzspiediet valstīm pieņemt murgus.Un lai ltgb vispār paklusē,kamēr jūs staigāsiet visādos praidos un kačāsiet savas tiesības-jūs nekur neieredzēs!
14.marts, 8:38 Atbildēt
Kāpēc noklusēja šo?
Tas EP taču ir visīstākais varavīksnes midzenis, citēju: "Eiropas Parlaments atkārtoti aicina dalībvalstis atzīt viendzimuma laulības" No zili rozā Latvijas parazītu propagandas interneta portāla 2016. gada 12. jūnijs
14.marts, 8:45 Atbildēt
rammstein
Neesmu nekāds radikālis, tači šajā disputā vairs nesaskatu vīriešu vietu. Par mums runā kā par kādu kaitīgu sērgu :(
14.marts, 9:05 Atbildēt
ha
tas viss ir bleķis, jo pasaule attīstīsies, ies uz priekšu, mainīsies un viss notiks neatkarīgi no konvencijām un vai tas kādam patiks vai nē!! Cilvēki vienkārši grib izlēkt un taisa pērkonu no pirdiena
14.marts, 9:42 Atbildēt
de Soto
Tikai kremliniem un puķina troļļiem nepatīk geji kā es!
14.marts, 9:42 Atbildēt
Apalits
Es nesaprotu ka var noliegt acimredzamo ,es izlasiju stambulas konvenciju un ta paredz cilveku dalijumu ne tikai virietis un sievuete bet ari no seksualam perversijām ,no ta vai tu esi pamatiedzivotajs vai pasaules klaidonis ,islamistu galvu gruezejs ,kāda ir tava ādas krāsa ,nisakot ja visi šie uzskaititie ir augstākas šķiras par parastiem cilvekiem,stambulas konvencija ir diskriminejoša un naida kurinoša ,ta neaizsarga sievietes no islamistu izvarotajiem un slepkavam kuri jasta stav augstāk parpamattautas sievietem .
14.marts, 9:45 Atbildēt
(*****)
Vai tad tu pats viņus tā nedali?
14.marts, 12:49 Atbildēt
aha
a ko ta citu šie teiks?
14.marts, 9:59 Atbildēt
efb
Skaidri redzams, ka jāsūta d#rst!
14.marts, 10:00 Atbildēt
sisi
Pietiek jau ar patreizējiem zēniem,kuri sev līdzi ņem tikai zēnus un brauc uz konferencēm,samitiem un citiem pasākumiem,kur var apmainīties ar saviem zēniem.Te sanāk kā ežiem jo kamēr ir adatas tik ilgi nevar pateikt kurš ir paps un kura ir mamma.Varbūt ka zēni sprauž ausīs klipšus lai būtu atšķirības zīme...bet varbūt ka zilus auskarus.Konvencija viņiem būs kā medus maizi...jo legalizēs dzimumus un viņi būs šie...šamējie vai kaut kā tā bet definēti
14.marts, 10:35 Atbildēt
nu ja
Šito konvenciju sarullēt un visiem zilajiem, kuri uzdodas par papukiem vai mammukiem iespraust vienā vietā ! Basta !
14.marts, 11:34 Atbildēt
a
Nav slēpts. Viss ir atklāts
14.marts, 11:08 Atbildēt
trakums
Nu padomju savienībā tādu šausmu nebija...kur mēs esam iestājušies,ārprāts.
14.marts, 11:11 Atbildēt
Patiesībā
nez vai ievilšanu ar viltu, maldību un spaidiem var nosaukt par iestāšanos, kur ir Brīva un neatkarīga Latvija bez Centra diktāta, bez uzspiestiem migrantiem, bez uzspiestas slimīgu noviržu masveida propagandas?
14.marts, 11:18 Atbildēt
a
esam iestājušies koloniju savienībā
14.marts, 18:15 Atbildēt

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!