Migrantu kontrabandisti sniedz skarbus padomus sievietēm, kuras vēlas tikt uz Eiropu

CNN
  • CNN
1 / 1

CNN ar slēpto kameru savu reportieri aizsūtījuši iejusties migranta lomā, kuram jātiekas ar bēgļu kontrabandistiem.

Viss sākas rozā krāsas viesnīcā Nigērijā, kur kontrabandists organizē pārvest viņu pāri Āfrikas kontinentam uz Lībiju, un tad - Eiropu. Šī viesnīca, kura darbojas ne tikai kā viesunams, bet arī bordelis, ir kontrabandistu ''štābs''.

Reportieres izliekas par migrantiem, kuri vēlas nonākt Itālijā. No šī Nigērijas reģiona - Edo - desmitiem tūkstoši migrantu tiek nelegāli pārvesti pāri Āfrikai uz Eiropu, maksājot kontrabandistiem naudu (vairākus 1000 eiro), kuru ieguvuši pārdodot visu savu iedzīvi.

Ja migranti tomēr nespēj samaksāt, viņi ir spiesti dzīvot briesmīgos apstākļos, badā, fiziski iespaidoti no kontrabandistu puses un pat pārdoti vergu izsolēs.

Abas CNN reportieres izlikās par turīgām patvēruma meklētājām, kuras no kontrabandistiem pērk tā saucamo ''VIP paku''. Darījumu uzrīkot izdevies ļoti viegli un par katru personu bijis jāmaksā 1400 dolārus.

Kontrabandists norādījis, ka sieviešu kontrabanda ir dārgāka, nekā bērnu vai vīriešu, jo sievietes Lībijā tiekot masveidā seksuāli izmantotas. ''VIP pakā'' kontrabandisti piedāvājuši arī prezervatīvus, izsakot nosodījumu, ka viņas pašas tādus nav paņēmušas līdzi.

''Ņem kontracepciju. Tev nepieciešams, lai vīrieši Lībijā izturas laipni. Viņi vēlēsies to, kas ir tev. Vai tu saproti?'' teica kontrabandists. ''Protams, ka saproti. Dzīvē nevar dabūt kaut ko par neko. Tev veicas, jo vīriešiem lai tiktu laivā jāgaida pat pusgads. Sievietes - tādas kā tu - laivā tiks jau nākamajā dienā.''

Un tad sekojis baiss padoms arī par atrašanos uz migrantu laivas.

''Klausies, ja tevi izvaro, tad nepretojies,'' ieteica kontrabandists.

Ceļā uz Lībiju, reportieres pameta autobusu un noslēdza savu uzdevumu. Tikmēr tūkstošiem citu cilvēku ceļojums var beigties daudz ļaunāk.

Komentāri [6]

 
lapa
amerikosiem butu janem pie sevis visi melnie . mums atbildiba nekada . sledzam savas robezas ka polija un ungarija . brisele lai ieskrienas.
17.aprīlis, 9:31 Atbildēt
Oskars
Ja nepretojas, kad ''izvaro'', tad juridiski tas saucas- ar piekrišanu.
Viss kārtībā, Demokrātijas principi nav pārkāpti.
17.aprīlis, 1:46 Atbildēt
kur
Kur ir radikālās feministes no Norvēģijas, Zviedrijas, ASV un Kanādas? Kur ir metoo?
Vispār ir iepīkstējušās?
Praktiskā realitāte.
16.aprīlis, 23:11 Atbildēt
Skatīt visus 6 komentārus >

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!