Īsas pārdomas par Katalāniju

Komentāri [17]

 
Rasmuss
Baidos, ka demokrātiju nevar ieviest ar ieročiem un civiliedzīvotāju piekaušanu... Arī vienotu valsti šādā veidā saglabāt ir neiespējami. Žēl, ka Spānijas amatpersonas ar karali priekšgalā to nevēlas saprast.
4.oktobris, 13:19 Atbildēt
Raimonds
Tā interesanti ... ja PSRS konstitūcijā nebūtu rakstīts, ka Republikām ir tiesības izstāties no PSRS ... Peter ... tad ko ... mēs tā arī nebūtu atjaunojuši savu Neatkarību? ... :)))
Nu analoga situāciju (tikai apgrieztā nozīmē) ir Katalonijai ...
Un tāpēc šādi jautājumi ir jāskata PĒC BŪTĪBAS, nevis formas.
Svarīgākais būs -"U meņja vse dokumenti v porjadke" ... vai tomēr tautas tiesības uz patstāvību ???
4.oktobris, 13:54 Atbildēt
Huligāns
Diemžēl mums jau sen forma svarīgāka par būtību. Pat deputāti nevarot atteikties no savu algu pielikuma, jo tas paredzēts pašu pieņemtajos ''likumos'' Tā saucoties demokrātija un tiesiskums...
4.oktobris, 14:29 Atbildēt
:(
Diemžēl, dzīvojam Aizspogulijā
4.oktobris, 14:53 Atbildēt
_______________
līdzīga situācija bija ar čečeniju, kura nolēma izstāties no krievijas federācijas.
ko darīja krievijas valdošā vara? pieteica čečenijai karu, aizsūtīja uz turieni savu armiju ar tankiem un bumbvedējiem un noslaucīja galvapilsētu grozniju no zemes visas kopā ar civiliedzīvotājiem
atrisināja problēmu vienkārši un brutāli
4.oktobris, 15:10 Atbildēt
Kvadrāts
Līdzīga situācija bija Krimā 2014.g., taču Budapeštas memoranda parakstītāji - ASV un Lielbritānija - vēsā mierā "uzmeta" Ukrainu, nekādus tankus un bumbvedējus palīgā neaizsūtīja.
Starp citu, pašlaik Čečenija zeļ un plaukst - un nekāds Desh tur vairs savu varu nevar nodibināt.
4.oktobris, 16:11 Atbildēt
Kvadrāts
2017.g. oktobris - "Bet vienalga - es esmu par Katalāniju"
======================================================
Viss vienalga man? Ja ES vadītājiem kaut kripatiņa saprāta ir palikusi, tad viņi neatkārtos PSRS vadītāja Gorbačova muļķības, vēlreiz kādu "ģeopolitisko katastrofu" apzināti neveicinās. Prātiņ,nāc pie dzejnieka!
2011.g. janvāris - J.Peters neesot pārliecināts, vai visi saprot, ka" faktiski dzīvojam pilnīgi jaunā valstī, ko sauc par Eiropas Savienību.
4.oktobris, 16:18 Atbildēt
rombs
Tava jaunā valsts ES briesmīgi atgādina PSRS.Kā un ko ražot nosaka Briselē,ar Briseles svētību demokrātijas vārdā tiek bombardēta suverēna valsts,agrāk PSRS ienaidnieks bija ASV tagad ES ienaidnieks ir Krievija,PSRS laikā bloķēja ''Amerikas balsi'' tagad ES bloķē Krievijas TV.
6.oktobris, 22:46 Atbildēt
CANCER !
svarīgi ir asv valsteli atbrīvot no pentagopotas-volstrītas teroristu , pedofīlu, koprofāgu un teroristu varzas kas saēd asv valsteles ķermeni kā vēzis .
4.oktobris, 16:39 Atbildēt
Janis
Nabadziņš, laikam žultainas krievu aknas saēdies. Turies, draudziņ, nepārsprāgsti!
6.oktobris, 10:09 Atbildēt
pēcis
Tās aknas esi saēdies tu,jo tās tev iedeva ''demokrāti'' no ASV.
6.oktobris, 22:03 Atbildēt
Juoneitj
Jā, kad Latvija cīnījās par neatkarību, tad bija svarīgs jebkuras valsts vai organizācijas atbalsts. A tagad- kad citi to pašu dara, LR valdībai ir bailes nosodīt impēristus....
4.oktobris, 20:49 Atbildēt
Christian Vācijā
Eiropā jau. precedents ir. No serbijas atdalīja Kosovu, kur bija serbu valsts pirmsakumi un atrodas daudzi serbu kultūras pieminekļi.Nodibināja nenosakāmas nācijas valsti.
5.oktobris, 1:58 Atbildēt
Al Bānis
Tik albāņi tur jau dzīvoja pirms serbu rašanās. Dienvidslāvijas sadalīšana ir pēckara Eiropas 2. dižākais sasniegums. Nr. 1 - Baltijas valstu neatkarības atjaunošana.
5.oktobris, 3:44 Atbildēt
Nikolajs
Nu nedalīja neviens Dienvidslāviju! Pati izjuka. No otras puses diezgan dīvaini, ka pareizticīgajiem serbiem viena valsts, katoļticīgajiem otra, musulmaņiem vēl kaut kāds veidojums.
5.oktobris, 16:59 Atbildēt
21x21
Vai Petera laiks nav sen pagājis?Diezgan daudz nešpetnības sastrādājis!Ir tāda grāmata-Laiks dzīvot-laiks mirt!var izlasīt pārdomām!!!
6.oktobris, 11:28 Atbildēt
vai tad sarkanajiem nav laiks aizveerties?
jeb NA joprojaam turpina komunisma ideju "slaveshanu" .tadiem garigajiem kroljiem,kas straadajushi maskavaa par "vestnieku"/lasi /spiegu/ laiks tureet savu muti ciet.Latvieshu kangars.
8.oktobris, 16:38 Atbildēt

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!