Komentāri / Pabriks: Pagaidām nevar izslēgt iespēju par jaunu "Brexit" referendumu

6 komentāri

RRaimonds
Vai var izslēgt to, ka kādu dienu Pabriks noģērbsies pliks un staigās pa saeimu?... nevar izslēgt ... vai var izslēgt to, ka Anglijā būs atkal refetendums par Exit? ... nevar izslēgt. Ko tik nevar izslēgt ... : )))
Bet skatot to, kas šobrīd notiek ar ES, tur ne tikai 55% angļu nobalsos pret dalību Eirokolhozā ... un galvenais, ka angļu dzīve pēc Brexit ir pat būtiski uzlabojujusies + ir iespēja atrisināt migrantu jautājumu ... kas angļiem bija liegts atrodoties Kolhozā ... bez tam tas Pabrika pieminētais migrantu pienesums UK ir 2.3 miljardi ... bet mīnuss Anglijai, saistībā ar tās dalību ES ir 10.9 miljardi ... nu tad te pat 2.klases skolniekam ir skaidrs ... kas angļiem ir izdevīgi ... : )))
19.aprīlis 2017, 9:16 Atbildēt
DDerglis
Izslēgt nevar neko. Arī to, ka pabriks maina orientāciju. Lai gan atrašanās Briselē šādā krēslā pati par sevi vedina uz orientācijas maiņu. Varbūt ļaunākais jau ir noticis...
19.aprīlis 2017, 10:55 Atbildēt
PPublikums
piekrīt Pabrikumam. Referends var notikt un notiks. Jautājims tikai, kur un kad.
19.aprīlis 2017, 10:08 Atbildēt
EEh
Es darbojas kā kārtīgs ceturtais reihs, zem Merkeļa papēža, ak gribi demokrātiski izstāties? Nekā nebūs, taisīsim jaunus referendumus tik ilgi, līdz varēsim sagrozīt tik daudz balsis lai jūs paliktu šajā slazdā, skumji!
19.aprīlis 2017, 10:31 Atbildēt
llapa
atskiriba no latvijas , angli doma par savas zemes nakotni un turpmak pie viniem nepludis ieksa sie sausmigie melno bari , esot anglija es pats redzeju un sajutu so curbanu klatbutni pilniba , ir rajoni kur mums - baltajiem pec tumsas iestasanas paradities ir dzivibai bistami . jo vini atrak aizies no si bardaku kolhoza , jo labak .
19.aprīlis 2017, 11:59 Atbildēt
ppabrik,
es domaju,ka UK tiks galaa ar savam problemam bez taviem padomiem.Nomierinies.
20.aprīlis 2017, 22:11 Atbildēt
Komentāri 6