Komentāri / Lielbritānijas parlaments nobalso par pirmstermiņa vēlēšanu rīkošanu

5 komentāri

RRaimonds
Tā būs iespēja angļiem apvienoties un koncentrēties aiziešanai no ES ... cik es saprotu, tad pēc vēlēšanām vispār nebūs tādas opozicijas UK Exitam ... angļi būs vienoti.
Bet kas pārstāvēs un aizstāvēs latviešus Anglijā? ... cik saprotu, tad neviens. Ikvienam latvietim pašam individuāli būs jātiek galā ar savām problēmām.
19.aprīlis 2017, 17:19 Atbildēt
RRaimonds
Mūsu Ārlietu ministrs Rinkevičs ir ļoti aizņemts ar naida kurināšanu pret Krieviju un ar tās apmelošanu .... prezidents ir tukša vieta ... premjers te mēģina valsti no mēsliem izvilkt ... tā ka slīcēju glābšana būs pašu slīcēju rokās ... bet tā jau latvie5ßiem vēsturiski visu laiku ir bijis.
19.aprīlis 2017, 17:24 Atbildēt
RRaimonds
Raimondam taisnība...
20.aprīlis 2017, 0:18 Atbildēt
DDubultpilsonis
Ko Tu vari klabét kà iestudétais ekstrasenss!Pats laidies pa burbuli un vél citus gribi līdz pavilkt ar savu muldésanu.Kà sacīt jàsaka-kaut Tu slīkdams dzert prasītu.Brieskonīgi jau Uk latviesi gaida kàdu palīdzíbu no Latvijas.Viñi iemàcíjusies pasi pàrvarét problémas.Tà kà neceriet,neviens no Raimondiem,uz emigrantu atgriesanos.Da jebkur citur,tik ne vélreiz atpakal.
20.aprīlis 2017, 5:56 Atbildēt
AAntiņš
Mums arī vajadzētu saeimu pēc iespējas ātrāk pārvēlēt, jo tie vienotie ar na-naniešiem pavisam nevarīgi palikuši. Varētu apvienot ar pašvaldības, vēlēšanām, lai lētāk iznāk.
19.aprīlis 2017, 17:51 Atbildēt
Komentāri 5