No ZZS Rīgas domes vēlēšanās kandidēs arī eksprezidents Bērziņš

Emīls Desjatņikovs, F64 Photo Agency
  • Emīls Desjatņikovs, F64 Photo Agency
1 / 1

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta uz Rīgas domi kandidēs arī eksprezidents Andris Bērziņš, apliecina ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Lēmums par Bērziņa kandidēšanu pieņemts abpusējās sarunās, kurās viņš pauda gatavību "nākt un strādāt", norādīja Brigmanis. Neviens nevar apšaubīt eksprezidenta erudīciju, kā arī zināšanas, lielo pieredzi un profesionālismu tautsaimniecības jomā un politisko procesu vadīšanā, uzsvēru ZZS līderis.

Bijušais Valsts prezidents vēlas palīdzēt, un tas ir ļoti labs signāls arī citiem agrāk aktīviem politiķiem pēc kāda laika piekrist jauniem izaicinājumiem, piebilda Brigmanis.

Arī pats Bērziņš skaidro, ka lēmumu kandidēt pieņēmis, jo vēlas dalīties ar savu iegūto pieredzi tautsaimniecībā, ekonomikā un politikā. "Kā bijušais Latvijas Valsts prezidents esmu gatavs ieguldīt visas savas zināšanas, lai Rīga būtu ne vien Baltijas valstu centrs ģeogrāfiski, bet arī raugoties no finanšu, kultūras un politikas rakursa. ZZS esmu izvēlējies, jo man vienmēr ir bijusi sapratne par šī politiskā spēka idejām un uzskatiem, proti, ka katram no mums ir jābūt saimniekam savā zemē. ZZS šobrīd ir vadošais spēks valdībā, un ar savu ieguldījumu palīdzēšu to attīstīt," par Bērziņa pausto vēstīts rakstā ZZS mājaslapā.

Politiskais spēks šodien Rīgas pilsētas Vēlēšanu komisijā iesniedza deputātu kandidātu sarakstu un programmu 3.jūnijā gaidāmajām Rīgas pilsētas domes vēlēšanām.

"Esam pārliecināti par saviem panākumiem Rīgas domes vēlēšanās. ZZS piedāvā spēcīgu, pieredzējušu komandu, un mums ir saimniecisks redzējums, lai attīstītu Rīgu par mūsdienīgu Baltijas galvaspilsētu, kas ir draudzīga un ērta iedzīvotājiem, īpaši ģimenēm ar bērniem, un labvēlīga vide uzņēmējdarbības attīstībai. Esam gatavi strādāt rīdzinieku labā, lai veicinātu Rīgas domes un iedzīvotāju savstarpējo sapratni un sadarbību," uzsver saraksta līderis, Saeimas deputāts Armands Krauze.

Rīgas domes vēlēšanās no ZZS saraksta, neskaitot Krauzi un Bērziņu kandidēs arī Edgars Tavars, Artūrs Graudiņš, Arvīds Ulme, Ivars Bārdiņš, Baiba Veisa, Māris Tralmaks, Henrijs Avots, Uldis Beite, Rūta Bendere, Mārtiņš Pļaviņš, Jānis Ieviņš, Silva Ozoliņa, Voldemārs Lūsis, Gvido Ivanovs, Aivars Straume, Jānis Zīvers, Jānis Stakens, Inga Gudēviča, Jānis Zablovskis, Inese Āboliņa, Krista Griķe, Nikolajs Zaičenko, Vairis Nartišs, Jānis Balodis, Elita Kalniņa, Raimonds Krūmiņš, Sandra Sidiki, Arturs Krivišs un Māris Andiņš.

Tāpat no politiskā spēka uz iekļūšanu galvaspilsētas domē pretendēs Felikss Otikovs, Jānis Teterovskis, Daina Vasiļevska, Sindija Bokāne, Jekaterīna Jeļiseikina, Kaspars Lagzdiņš, Juris Lakatiņš, Ingrīda Kļava, Alise Dambeniece, Gunta Brūmane, Andis Šmuksts, Arnis Kučiks, Imants Kalniņš, Toms Muižarājs, Rita Krinberga, Sergejs Buškovs, Juris Osmanis, Jeļena Malahova, Mārtiņš Rudus, Arnis Platacis, Andris Strazds, Ronalds Kalniņš, Uldis Janušs, Gatis Ģērmanis, Egīls Īverts, Alma Brinkmane, Ģirts Mazurs, Normunds Gailītis, Normunds Balčuns, Kārlis Ventaskrasts, Kārlis Boldiševics un Valentīns Jeremejevs.

ZZS programmā akcentētas vairākas prioritātes: ģimenes ar bērniem, radoša un kvalitatīva izglītība, ērta transporta sistēma, mājokļu un vides infrastruktūras attīstība, atbalsts uzņēmējdarbībai un zinātnei, jaunas darba vietas galvaspilsētā un nekustamā īpašuma nodokļa sloga mazināšana. ZZS uzskata, ka nepieciešams veikt izmaiņas Rīgas pārvaldībā, nodalot lēmējvaru no izpildvaras un nodrošinot caurskatāmu pašvaldības iestāžu darbību. Iedzīvotāju un nevalstisko organizāciju iesaistīšana pašvaldības lēmumu pieņemšanā mazinās korupcijas riskus un nodrošinās Rīgas pārvaldi sabiedrības interesēs, pārliecināts politiskais spēks.

Bērziņš ZZS sarakstā kandidēs ar otro kārtas numuru.

2005.gada pašvaldību vēlēšanās Bērziņš kandidēja kā ZZS Rīgas mēra amata kandidāts, taču partija togad neiekļuva Rīgas domē. 2010.gadā viņš tika ievēlēts 10.Saeimā no ZZS saraksta.

2011.gadā Bērziņš tika ievēlēts par Valsts prezidentu.

ZZS Rīgas mēra kandidāts šogad jūnijā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanām ir Armands Krauze.

Komentāri [46]

 
Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva"
;)))))))))

"Kas arī bija jāpierāda", kā ir sacīts. Tātad - šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES "de(R)mokrātiskās valsts" parodijā "eurolatv(ĀN)ijā" un tās pa lēto angažētajos "lojālpatrEJotiskajos" masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))
...
"Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

=======

;)))

Ir sacīts: "Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta." ;)

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu "titulnācijas" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus "vienlīdzīgĀKos cūklopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

=======

MZ “valsts” jaunievēlētā “deputātu preža” CV.
( Alfon(s)a T(r)uPiņa “auto(i)biogrāfija uz tekošo momentu” )
( “atreferējums” - iz "O.M.© arChīva", ‘ANNO’ ~ jūnijs, 2011. )
.
Liek Hūte fraktēt “naftas pāķiem”,
To glu(m)āko no SILES brā(ķ)iem,
Uz Pili - tēlot “prezidentu”:
“Lai uzbliež "CV" pergamentu!...”
.
Kā “partorgs” pavēl - tikšot riktēts:
No SILES “konsultantiem” diktēts,
Top “auto-(i)bio-grāfam” tekstiņš.
(Ka tik’ tur neiesprūk kāds “pekstiņš”?...)
...
Pēc “nosaukuma” Alfon(s)s T(r)uPiņš.
Pēc “partbiļetes” - pāķis glupiņš.
Pēc sugas “ciltsrakstiem” - no piepēm,
Kas “komuņagām” (...) lien bez ziepēm.
Pēc “retorikas” - sists uz mutes.
Riebj - “ubagi” un “vaukšķu utes”.
Pēc “intelekta” - nav “ņemts daļā”.
(Jo - biedram “klemme” nelec vaļā...)
.
No “oligarhiem” = “neatkarīgs”!!!
(Šai sakarā - pat FAKTS nav svarīgs,
Ka tiek uz Pili stumts no bliecs,
Kur Trubas pundur-krāns pie šprices...)
Kā “tautsaimnieks” tiek dikti slavēts,
Un - štrunts, ja biedrs “aumež kavēts”,
Šķiet “brīfingos” un intervijās:
“Ko masmēdekļi virsū plijās!?...”
.
Kad bijis “baņķieris”, pirms gadiem ~
Šis “iepelnījis” sev (un radiem),
Gan “miljonāra” kontos piķi,
Gan - “godu” līst par “politiķi”.
Pie viena - “pensiju” sev “krājis”:
No treknām “algām” iemaksājis,
Šai “valstij” kaut ko budžetlādē ~
Lai biedru “penšos” neapskādē.
.
(Pēc Muļķu Zemes “normatīviem” ~
Var “banksteriem” no šeftēm brīviem,
Grūst “pensijā” kaut piecus taukšķus,
Bet šie - par “ubagiem” saukt “vaukšķus”...)
.
Vot - “bizness” rullē šim “kā smērēts”:
Tiek Jevro-fondu kāposts tērēts,
No “valsts” tiek slauktas “subsīdijas” ~
Kāds “miljonārs” bez “Leiputrijas”?!
BET - ja par šito “vaukšķi” kasās ~
Lai prom uz (SIB)-īrijām lasās,
Kam nepatīk, ka “tautas kalpiem”,
Ļauts apcirpt “ubagus”, līdz skalpiem!
.
No Vīra Goda - “melns aiz naga”:
“Ja sanāk “iekrist” - jāņem vaga!!!...”
(Kaut - bikšu priekša paliek vaļā,
Vai - kāds sauc “papu”, balsī skaļā...)
Uz Pili - nestieps līdzi saimi ~
Tāds “balasts” saķēzīt var “laimi”,
Kā MZ “prezim” drāzt šo “valsti”!!!
(Mož - netrūks TUR ko “pēļos valstīt”?...)
...
Sten Alfon(s)s T(r)uPiņš, kašā galvu,
Dēļ stresa graužot rakstāmspalvu ~
Šim “pašportretu” uzdots drukāt:
“Bez “CV” - nespīd Pilī rukāt...”

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":
[cenzēts]
u.c.

MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu "lojālpatrEJotu", patoloģiski defektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nožēlojami gļēvu "kluso mīzēju" un taml. necilu biogaļas izstrādājumu zeme SILES "valsts" parodija "eurolatv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .
Vakar, 0:45 Atbildēt
CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.
CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv CENZŪRA.nra.lv
Vakar, 0:43 Atbildēt
janka
Vecais pensionārs divus vārdus nevar pateikt,kur viņš āksts lien,jeb viņam vēl nepietiek.
22.aprīlis, 20:23 Atbildēt
Skatīt visus 46 komentārus >

Politika Vairāk >

Kaut kas traks!