No ZZS Rīgas domes vēlēšanās kandidēs arī eksprezidents Bērziņš

Emīls Desjatņikovs, F64 Photo Agency
  • Emīls Desjatņikovs, F64 Photo Agency
1 / 1

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta uz Rīgas domi kandidēs arī eksprezidents Andris Bērziņš, apliecina ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Lēmums par Bērziņa kandidēšanu pieņemts abpusējās sarunās, kurās viņš pauda gatavību "nākt un strādāt", norādīja Brigmanis. Neviens nevar apšaubīt eksprezidenta erudīciju, kā arī zināšanas, lielo pieredzi un profesionālismu tautsaimniecības jomā un politisko procesu vadīšanā, uzsvēru ZZS līderis.

Bijušais Valsts prezidents vēlas palīdzēt, un tas ir ļoti labs signāls arī citiem agrāk aktīviem politiķiem pēc kāda laika piekrist jauniem izaicinājumiem, piebilda Brigmanis.

Arī pats Bērziņš skaidro, ka lēmumu kandidēt pieņēmis, jo vēlas dalīties ar savu iegūto pieredzi tautsaimniecībā, ekonomikā un politikā. "Kā bijušais Latvijas Valsts prezidents esmu gatavs ieguldīt visas savas zināšanas, lai Rīga būtu ne vien Baltijas valstu centrs ģeogrāfiski, bet arī raugoties no finanšu, kultūras un politikas rakursa. ZZS esmu izvēlējies, jo man vienmēr ir bijusi sapratne par šī politiskā spēka idejām un uzskatiem, proti, ka katram no mums ir jābūt saimniekam savā zemē. ZZS šobrīd ir vadošais spēks valdībā, un ar savu ieguldījumu palīdzēšu to attīstīt," par Bērziņa pausto vēstīts rakstā ZZS mājaslapā.

Politiskais spēks šodien Rīgas pilsētas Vēlēšanu komisijā iesniedza deputātu kandidātu sarakstu un programmu 3.jūnijā gaidāmajām Rīgas pilsētas domes vēlēšanām.

"Esam pārliecināti par saviem panākumiem Rīgas domes vēlēšanās. ZZS piedāvā spēcīgu, pieredzējušu komandu, un mums ir saimniecisks redzējums, lai attīstītu Rīgu par mūsdienīgu Baltijas galvaspilsētu, kas ir draudzīga un ērta iedzīvotājiem, īpaši ģimenēm ar bērniem, un labvēlīga vide uzņēmējdarbības attīstībai. Esam gatavi strādāt rīdzinieku labā, lai veicinātu Rīgas domes un iedzīvotāju savstarpējo sapratni un sadarbību," uzsver saraksta līderis, Saeimas deputāts Armands Krauze.

Rīgas domes vēlēšanās no ZZS saraksta, neskaitot Krauzi un Bērziņu kandidēs arī Edgars Tavars, Artūrs Graudiņš, Arvīds Ulme, Ivars Bārdiņš, Baiba Veisa, Māris Tralmaks, Henrijs Avots, Uldis Beite, Rūta Bendere, Mārtiņš Pļaviņš, Jānis Ieviņš, Silva Ozoliņa, Voldemārs Lūsis, Gvido Ivanovs, Aivars Straume, Jānis Zīvers, Jānis Stakens, Inga Gudēviča, Jānis Zablovskis, Inese Āboliņa, Krista Griķe, Nikolajs Zaičenko, Vairis Nartišs, Jānis Balodis, Elita Kalniņa, Raimonds Krūmiņš, Sandra Sidiki, Arturs Krivišs un Māris Andiņš.

Tāpat no politiskā spēka uz iekļūšanu galvaspilsētas domē pretendēs Felikss Otikovs, Jānis Teterovskis, Daina Vasiļevska, Sindija Bokāne, Jekaterīna Jeļiseikina, Kaspars Lagzdiņš, Juris Lakatiņš, Ingrīda Kļava, Alise Dambeniece, Gunta Brūmane, Andis Šmuksts, Arnis Kučiks, Imants Kalniņš, Toms Muižarājs, Rita Krinberga, Sergejs Buškovs, Juris Osmanis, Jeļena Malahova, Mārtiņš Rudus, Arnis Platacis, Andris Strazds, Ronalds Kalniņš, Uldis Janušs, Gatis Ģērmanis, Egīls Īverts, Alma Brinkmane, Ģirts Mazurs, Normunds Gailītis, Normunds Balčuns, Kārlis Ventaskrasts, Kārlis Boldiševics un Valentīns Jeremejevs.

ZZS programmā akcentētas vairākas prioritātes: ģimenes ar bērniem, radoša un kvalitatīva izglītība, ērta transporta sistēma, mājokļu un vides infrastruktūras attīstība, atbalsts uzņēmējdarbībai un zinātnei, jaunas darba vietas galvaspilsētā un nekustamā īpašuma nodokļa sloga mazināšana. ZZS uzskata, ka nepieciešams veikt izmaiņas Rīgas pārvaldībā, nodalot lēmējvaru no izpildvaras un nodrošinot caurskatāmu pašvaldības iestāžu darbību. Iedzīvotāju un nevalstisko organizāciju iesaistīšana pašvaldības lēmumu pieņemšanā mazinās korupcijas riskus un nodrošinās Rīgas pārvaldi sabiedrības interesēs, pārliecināts politiskais spēks.

Bērziņš ZZS sarakstā kandidēs ar otro kārtas numuru.

2005.gada pašvaldību vēlēšanās Bērziņš kandidēja kā ZZS Rīgas mēra amata kandidāts, taču partija togad neiekļuva Rīgas domē. 2010.gadā viņš tika ievēlēts 10.Saeimā no ZZS saraksta.

2011.gadā Bērziņš tika ievēlēts par Valsts prezidentu.

ZZS Rīgas mēra kandidāts šogad jūnijā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanām ir Armands Krauze.

Komentāri [41]

 
janka
Vecais pensionārs divus vārdus nevar pateikt,kur viņš āksts lien,jeb viņam vēl nepietiek.
22.aprīlis 2017, 20:23 Atbildēt
Jāzeps
VIŅŠ TIEM IECĒLA Dāvidu par ķēniņu; -un tautai Viņš liecinādams sacīja: Es esmu atradis Dāvidu,Isaja dēlu,vīru pēc Sava prāta,kurš izpildīs visus MANUS nodomus.(Ap. darbi 13-22).
(Dievs skanējot Dāvida sirdi, redzēja,ka Dāvids mīlestībā uz Dievu,mīlēs,rūpēsies par savu tautu,turēs Dieva svētuma un taisnīguma principus,=nekā Obama ar Švarcnēgeru iegāja vēsturē, =skolās aizliedzot Bībeli,,legalizējot visu iespējamo koprofiliju un netilkību, geju laulības,visu nesškīstību nostiprinot Konstitūcijā,=noliekot ASV- lielvalsti zem iznīkšanas lāsta,bet sēv nogarantējot vietu ellē. Dievs gatavojot Dāvidu Kēniņa postenim,-nevērtēja bicepsus,vai Dāvids prot gērbties,vai roku žesti ir pareizi,cik augstskolu diplomus ir nopircis un t.t.?,==Dievs testējot Dāvida sirdi vērtēja,= ,vai skolās bērniem būs obligāta Bībeles mācība,vai būs taisnīga tiesa, pacelta rūpnīca, darbavietas,regulāra pensiju indeksācia, pieejama medicīniskā aprūpe.==J. STRĪĶES UZVĀRDS+AMATS, ==ir kā suņu baram pamests kauls,tas norāda uz Strīķes pozitīvo, Dieva taisnīguma principu turēšanas potenciālu,ko sātans grib steidzīgi nomelnot un aprakt. ,(pēc aicinājuma esmu Evangēlija izplatītājs,bet Sv.Gars paskubināja šos faktus nopublicēt,=sāksies Strīķes un Bordāna partijas totuāla nomelnošana,tas norāda ka patiesībā no viņiem ļoti baidās.=Progresīvi dom.tautas daļa kopā ar Dievu Strīķes k=dzi redz LV-prezidenta amatā)==Jums jātur drošs prāts, mafijai neizdosies nobremzēt partijas augšupeju,atraisīt virzību, ieņemt visas vadošās pozīcijas,-to man atklāja Sv.Gars. Dievs meklē cilvēku ar redzējumu,kurš atrodoties vadītāja amatā,nāciju virzītu uz Dieva taisnīguma,principu turēšanas sliedēm. Juta ar savu intelektu drīz pacelsies vajadzīgos augstumos, atradīs slāni, kur pati atmosfēras plūsma stundām vizinās kā ērgli bez sparnu pielietojuma,lai no augšas visu labi redzētu, arī kā vistas rakņājās pa savu mēslu čupu.(uzrakstītais ir saskaņā ar Sv. Garu) Unikāls,šokējošs,dokumentāls trilleris,(reklāmu nedaudz jānogaida)=filmix.me/play/26929
22.aprīlis 2017, 11:53 Atbildēt
Jāzeps
Mafiju var paralizēt tikai Dievs, nobalsojot par Bordāna partiju, varam izvilkt laimīgu lot.biļeti. Tiek aktivizēti tumsas un pašas elles spēki, lai nomelnot,sakompromitēt Bordāna partiju,=īpaši izsmalcīnāti tiks nomelnota Juta Strīke. Neskatoties uz mafijas bijušo un esošo visu rangu līmeņu un kalibru,geju un alkatīgo kangaru,virsnieku pūliņiem,iznākumā visai viņu koprofilijas artilērijai panākumu nebūs. Bordāna partija,=tā ir Dieva dota iespēja valsts restartam,otras var nebūt. Šī partija stabili ieņems vadošo vietu,reizē ieņems visas vadošas pozīcijas valdībā. Dievs solīja,ja neapstāsies lūgšanas, Viņš dziedinās mūsu zemīti. Ušakoviešu un viņam līdzīgu kangaru un alkatīgo bendesmaisu recidīvs tiks aizslaucīts, sekos izaugsme.( ticīgo LV-,kuri ir piedzim.no augšienes,ir apm-65-tūkst.= atklāja Sv.Gars,kas ir Dievs)
22.aprīlis 2017, 11:52 Atbildēt
Skatīt visus 41 komentārus >

Politika Vairāk >

Kaut kas traks!