Diskusija: Kā atstāt Latvijas zemi Latvijas ļaudīm

Komentāri [42]

 
Domīgā
Vai kārtīgam saimniekam nebūtu vispirms jādiskutē un jādomā kā atdot valsts ārējā parāda miljardus?
18.maijs, 8:17 Atbildēt
Rita
Kas ņēma,lai atdod ! Ne mēs ņēmām,ne mums deva ! :@
18.maijs, 8:35 Atbildēt
Inese
Žids ņema židu tiesāt !
18.maijs, 20:13 Atbildēt
paga, paga
Vai tad tu nebiji tā kura histēriski brēca un gānīja valdību, kad tā krīzes lakā mazināja izdevumus?
19.maijs, 6:15 Atbildēt
Patiesá neatkaríba
ES platībmaksājumi, subsīdijas. Ai kā Latvijai vajag Eiropas naudiņa. Un tad Briseles priekšā ir tik lunkana muguriņa. Mārtiņš Roze Briseles prasību dēļ iznīcināja visas cukurfabrikas, tagad pats kapu kalniņā...
Jūs bauri varat vicināt savu nacionālo lupatu, dziedāt himnu, bet jāēd ES no rokas un jābūt tai paklausīgai... Un bauriem te nav paredzēts nemaz dzīvot , kur nu vēl valdīt....
18.maijs, 8:22 Atbildēt
Rita
Paldies,ka pacēlāt šo tēmu.Ja gribiet patiesu popularitāti savai avīzei,nelaidiet vairs šo tēmu no avīzes lpp nost ! Arī par ārzemnieku rokās nokļuvušās zemes pārķimizēšanu ir JĀBĻAUJ ,jo neviens nepārbauda,ko viņi ar mūsu zemīti dara ! Zeme pārsāļojas un kļūst neauglīga uz daudziem gadu desmitiem !
18.maijs, 8:33 Atbildēt
Logičeskijs
Nepareizs datums likumā - nepareizam cilvēkam zeme.
18.maijs, 8:51 Atbildēt
Jāzeps
BET AIZSTĀVIS, SV. GARS,-ko Tēvs sūtīs Manā Vārdā,-Tas jums visu paskaidros,atgādinās,brīdinās,-kā Es jums Esmu mācījis !!! (Jāņa Evang. 14-26)
ASV,-Kriev.,Baltkr.,Izraēla,=arī citu valstu prezidenta statusam ir konstitūcijā nostiprināta gandrīz neierobežota vara. Vārds =prezidents=pat idiotam asociejās kā,=stāvokļa noteicējs. Bet LV-prezidentam,lai cik viņš būtu talantīgs, apveltīts ar redzējumu, LV-konstit.viss ir ar kājām gaisā, tiek atļauts pildīt tikai butaforiska simbola funkcijas,= kā pajumte mafijai. Lai salabot mersedesu,nepietiek ar 22-numura atslēgu,- bez testu kompjūt. neiztikt,-lai sakārtot ekonomiku valstiņā,ar uzvalku=Armani=prezidenta mugurā nepietiek ,vajadzīga normāla galva un PAREIZI LIKUMI. Ar varu apveltīts prezidents nelielā valstiņā kā LV-. var ļoti atri visu sakārtot,saslaucīt un aizslaucīt. Ieviešot skolās obligātu Bībeles mācību, apturot bērnu piespiedu nomaitāš.ar netiklību, sākt raidīt Dievam tīkamu aromātu. Steidzami jāpārstrādā likumi, prezidentam konstitūcijā jābūt nostiprinātai varai, gandrīz diktatora,saimnieka tiesībām,lai var radikāli un ātri mainīt lietas.
Lai Latvieši iztikas meklējumos nepamestu valsti, kopš LV-atjaunoš. mūsu pozitīvajos klimat.apstākļos kopā ar biznesu nav pacelta neviena RŪPĪCA,vai kārtīgas RAŽOTNES,-noziedzīga attieksme CEĻU-stāvoklim Valstī,=(pazuda LV-solītā nokia),mafija jūtot savu galu,-izlaupa pēdejo, =klasisku bibliotekas ēku,-195-milj. vietā varēja uzbūvēt par-38-milj., Parexs, Kemeru sanat.,Rail Baltic, mežaparka estrāde, Skanste, 70-milj.kases aparātu iegadei, Trasta komercbanka,Hilton-viesnīca,dzelzceļa stacija,Simtgades loterija,(vinnēs sarunāti cilvēki-atklāja Sv.Gars)=un t.t., (no kop.projektu summām 25% aiziet atkatos).J.Strīķe mēgināja kādus saistīt,-bet ar grūtībām no mafijas paglābās.
18.maijs, 9:16 Atbildēt
prostitūcija
no es saņemam naudu ,par to mums jāp;ārdod sava zeme
18.maijs, 9:20 Atbildēt
lapa
valdibu kas sobrid pienem tautai nepareizus lemumus - likvidet.
18.maijs, 10:48 Atbildēt
aina
Latvijas pilsoņiem un LATVIJAS VALSTIJ IR JĀBŪT PIRMPIRKUMA tiesības. Paši valdošie politiķi ir sačakarējuši un uzvārījušies uz šo zemes pārdošanas lietu, tagad tēlo lielos prātvēderus lietas risināšanai. Nožēlojamie cilvēciņi, kas tur sasēduši tais 100 krēslos.
18.maijs, 11:18 Atbildēt
un
jaazeps un vina braali pluutiis melu pasaulee.
18.maijs, 11:24 Atbildēt
kaa atstaa Latvijas zemi Latvijas cilvekiem?
ar suudainu koku izssit komunistu no saeimas un sariiko jaunas veleshanas.Vienkarsha probleema.
18.maijs, 11:24 Atbildēt
a
problēma nav vienkārša - nevienu ārpus šī noslēgtā partiju pulciņa neievēlēsi un arī strādāt šim neļaus.
20.maijs, 20:05 Atbildēt
83
Vai ir vairs kāda jēga runāt par Latvijas zemi,ja tik ļoti daudz tās jau sen pārdots ārzemniekiem ? Bet mūsu valdīklām tā ir parasta metode - steidzīgi pieņemt jebkuru(tikai sev iespējami noderīgu) likumu un pēc tam pārdomāt,grozīt un tamlīdzīgi. Sev ne tik izdevīgus likumus gan stiepj. cik vien iespējams(piemēram,progresīvo nodokli stiepj,velk,novilcina).
18.maijs, 12:10 Atbildēt
Liepa
Ja latvija butu neatkariga valsts ,tad zemi varetu aizliegt pārdot ārzemju spekulantiem,diemžel ,sapnis par brivu beatkarigu valsti ir izsapnots ,nodeveji savu darbu ir padarijusi !
18.maijs, 20:10 Atbildēt
Kendjuks
Zeme nedrīkst būt privātīpašumā.
18.maijs, 20:43 Atbildēt
C.E.N.Z.Ū.R.A ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS
Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

=======

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
18.maijs, 22:01 Atbildēt
Urciks
Kā atstāt Latvijas zemi Latvijas ļaudīm? Elementāri! Lai kļūtu par zemes īpašnieku vajag naudu. Kur dabūt naudu? Bankā? Kam pieder bankas? Pareizi, ne jau Latvijas ļaudīm. Ja būs Latvijai sava banka, tad zeme būs Latvijai, arī tad ja pircējam neveiksies ar nomaksāšanu. Negribat dot iespēju ārzemniekiem pirkt zemi? Nu tad papētiet, kā tiek finansēti šie darījumi no citu valdību puses...Esmu dzirdējis ka Dānijas valdība piemet naudu saviem zemniekiem, ja tie iegādājas zemi Latvijā. Bet tā jau ir tirgus kropļošana, negodīga komercprakse utt, kas ir jāpārtrauc.Gribat padarīt nereālu zemes iegādi ārzemniekiem? Nu tad izpētiet katrā ES dalībvalstī spēkā esošos ierobežojumus un salieciet visu kopā. Tā teikt pārņemiet vadošo ES valstu labos piemērus. Viss!
19.maijs, 12:58 Atbildēt
lapa
noziedziga vienotibas gruppejuma vadiba musu zeme ari tiek iztirgota. sis nelietigais gruppejums ar steigu japadzen no valdibas nama.
19.maijs, 13:37 Atbildēt
Baijonas Kredītiestādes
zemi jau latvieši var dabūt- aptuveni 2 kvadrātmetrus.Kā sacīt

roc pats sev kapu
tas tev būs gulta un māja.
19.maijs, 14:20 Atbildēt
neesi naivs
kapa kvadrātmetri ir jānopērk no firmeles, kurai kapsētu ir uzdāvinājusi pašvaldība un pēc tam mūžīgi jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis tai pašai pašvaldībai. Nemaksās - piedzīs parādu un firmele tajā vietā raks virsū citam.
20.maijs, 20:01 Atbildēt
Jānis
Kā var nepārdot Latvijas zemi, ja esam jau pārdevuši savu Dzimteni, savu valstiskumu, savus tautiešus , sievas un bērnus. Ko te vēl var muldēt par ES nosacījumiem. Baudiet dzīvi ,viendienas saimnieki, Latvijas patrioti!
19.maijs, 20:31 Atbildēt
Lauķis
Diemžēl nācās ar nožēlu konstatēt Latvijas zemes izpārdošanas sekas vienā no Latvijas skaistākajām vietām - Lielaucē. 16.05.2017 jau braucot uz Lielauci no Auces puses 2 km attālumā no Lielauces centra bija sajūtama cūku fermas smaka. Atpūšoties ezera krastā, pie ziemeļu vēja, smaka bija tāda, ka reizēm pat slikti palika. Jūtu līdz tiem Lielauces puses tūrisma biznesmeņiem, kuri visticamāk , būs ieguldījuši savus līdzekļus nepareizajā biznesā šajā pusē, jo kurš gan nopietns cilvēks samaksājot naudu brauks tur ostīt cūku fermas aromātus.
Tātad viena jauka atpūtas vieta Latvijā ir sacūkota gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Tādi saimnieki esam, tā patīk dāņu Īles cūku fermas mēslos dzīvot, ka citādi nemaz nemākam. Skumji!
19.maijs, 21:31 Atbildēt
zeme
Kļūda pašos pamatos.
Zeme nav ražošanas līdzekļi.
Lauksaimnieciskā ražošana nav peļņas , bet iztikas avots.teritorijas pamata iedzīvotājiem.
19.maijs, 23:53 Atbildēt
Juridiskā puse
Zemes tirgus darījumi nav spēkā.
Tie ir nelikumīgi darījumi no darinājuma slēgšanas birža. Par cik zemes teritorija pat teorētiski nevar atrasties fizisku vai juridisku personu mantiskā īpašumā.
19.maijs, 23:59 Atbildēt
Juridiskā puse
Zeme kā kā mantisks īpašumus nepastāv pat puķupodā.
Tā īslaicīga termiņa lietošana. Labticīga vai ne labticīga.
20.maijs, 0:01 Atbildēt

Politika Vairāk >

Kaut kas traks!