PRIEKŠVĒLĒŠANU HUMORS: ZZS līdzšinējo RD darbu vērtē kā gurķi - visiem garšo, kaut sastāv no ūdens

ZZS Riga/Facebook
  • ZZS Riga/Facebook
1 / 1

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) sociālajos tīklos publiskojusi neparasti vizualizetas aptaujas rezultātus, kurā politiskais spēks vērtē līdzšinējo Rīgas domes darbu.

"Aptaujājām ZZS Rīgas saraksta kandidātus, lai noskaidrotu - kā viņi vērtē līdzšinējo Rīgas domes darbību. Kā zaļi domājošiem zemniekiem pienākas - likām vērtēt dārzeņos! Diagrammā redzams kā sadalījušās 63 kandidātu balsis," vēsta ZZS Rīgas saraksta ieraksts Facebook.

Komentāri [17]

 
Normunds Grostiņš
Šodien pikets pie Rīgas Domes izdevās! :) Spēcīgu signālu sapuvušajai varai var nosūtīt, parakstot valsts portālā www.latvija.lv/pv No sirds Latvijai ierosināto likumprojektu par NĪN atcelšanu. Un 3.jūnijā izbalsojam visas Saeimas valdošās koalīcijas partijas un ārā no RD! Un Saskaņu ārā vai vismaz mazākumā!
23.maijs 2017, 20:52 Atbildēt
nu-nu
Paklausījos Krauzi TV.Solīja,ka Rīgas skolām nepirkšot burkānus komplektā ar ananasiem,bet burkānus pirkšot tikai pie latviešu zemniekiem.Nu protams-kāpēc dot prastļaužu bērniem eksotiskos augļus-tie taču tikai nomenklatūrai domāti-kā PSRS laikos.Joka pēc paskatījos tās burkānu cenas-lielveikalā dažādu valstu piedāvājums 0,35 centi kg,bet tirgū latviešu zemnieku prece(tādi paši pēc izskata un lieluma) o,95 un augstāk.
VIENMĒR ESMU UZSVĒRIS,KA RĪDZINIEKIEM UN LAUCINIEKIEM IR PILNĪGI PRETĒJAS VAJADZĪBAS(rīdzinieki grib nopirkt pārtiku lētāk,bet zemnieki to grib pārdot dārgāk.interesanti tikai kāpēc mūsu zemnieks par to pašu burkānu grib 3 reizes vairāk kā leišu vai poļu zemnieks?)
23.maijs 2017, 9:49 Atbildēt
jumors
ZZS ir aizmirsuši 1997.gada ūdeni RD, kad paši airēja
22.maijs 2017, 13:43 Atbildēt
Skatīt visus 17 komentārus >

Politika Vairāk >

Kaut kas traks!