Komentāri / Aivars Borovkovs: Cīnīties pret noziedzību, pārkāpjot likumu, nedrīkst

150 komentāri

nnuuu
Var jau būt, ka Borovkovam patīk dzīvot komunālajā dzīvoklī, kur daži mēdz ieķēzīt kaimiņa kastrolī un var jau būt, ka viņš tos ķēzītājus atstās kopā ar katliņu, kurā gatavojas ēdiens viņa bērniem un mazbērniem...
11.jūlijs 2017, 6:13 Atbildēt
OOts
Tiem kas tai lielo politiku nav privāto sarunu.....ja negribi lai par tevi visi visu zina neej politikā....
11.jūlijs 2017, 6:43 Atbildēt
NNja
Šim kadram vajadzētu strādāt par eksponātu čekas muzejā nevis sēdēt par uzraugu KNAB konsultatīvajā orgānā.
11.jūlijs 2017, 6:43 Atbildēt
NNja
Visi lemberga propagandisti uz strīpas.
11.jūlijs 2017, 6:46 Atbildēt
jjjj
Nu nu ???! !!! Tak Delna/Providus = sorosa mēsli .
11.jūlijs 2017, 12:43 Atbildēt
bbobs
ta ka noziedziba izmanto visu lai gutu uzvaru tad cina pret to var pielietot lidzvertigas metodes!barkovski ar baltiem cimdiem noziedzibu neapkarosi!
11.jūlijs 2017, 7:48 Atbildēt
OOzekirit
Aivat Lembergs ir godīgs politiķis, tādēļ Latvijas gaišākie prāti viņam palīdz cīnīties pret nomelnotājiem.
11.jūlijs 2017, 8:00 Atbildēt
vvw
Urrrrrrrrr....āāāāā. !!!
11.jūlijs 2017, 9:29 Atbildēt
VValdis Freimentāls
Lūdzu izlasiet Linarda Grantiņa rakstu Tautastribunālā (www.tautastribunals.eu), kur Helsinki 86 dibinātājs pateicis, ka galvenie nozieguma organizētāji Latvijā ir Aivars Borovkovs un Ivars Godmanis. To nepārprotami pasacīja pēdējais VDK priekšnieks latvietis Edmuds Johansons. Tas nozīmē, ka savukārt aiz šiem diviem krievžīdu noziedzniekiem stāv Maskava- Telaviva !
11.jūlijs 2017, 8:07 Atbildēt
LLatvietis
Ir skumji lasīt tavas un Grantiņa sēras par mirušo draugu Johansonu.
Jūtu jums abiem līdz. Redz kā taisnības īlens izlīda.
Par to sen Helsinki 86 rindās runāja, kam jūs abi un citi apdauzītie jūsu sekotāji kalpo.
11.jūlijs 2017, 12:09 Atbildēt
""Latvietim" trollim no DP latviskuma apkarošanas nodaļas
Īstais Valdis Freimantāls novēl komunistu un čekistu "rakstītājiem veiksmi viņu radošajā melu izplatīsanā!
11.jūlijs 2017, 19:11 Atbildēt
VValdis Freimentāls
Un viss tas tikai tādēļ ka latviešu kolektīvās analītikas centram “Māmuļā” – Rīgas Latviešu Biedrībai 1993.gada 18.februāra naktī A I Z B Ā Z A muti! (to likvidējot, izsitot, izšaujot, aresētjot vadību un biedrības priekšniecību).

Brutāli likvidējot visu latviešu VIENOJOŠO centru Rīga Merķeļa ielā 13.

Atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības V A R M Ā C Ī G Ā likvidācija 1993. gada 18. februāra naktī un 1938. gada statūtu aizliegšana, V I L T U S biedrības izveidošana īstās likumīgās vietā, ir šo KGBistu un komunistu preventīvs pasākums lai L I K V I D Ē T U tiesiskumu Latvijā!
11.jūlijs 2017, 8:10 Atbildēt
JJuris
Leonarda Inkina vajāšana šoreiz ir beigusies. Viņš atzīts par nevainīgu, jo Latvijas Republikas tiesa pieņēmusi taisnīgu un godīgu lēmumu. Izmeklētāji un prokuratūra, šķērdējot valsts naudu un izmantojot nelikumīgu «ekspertīzi», centās panākt notiesājošu spriedumu, lai apturētu biedrības «Latvietis» darbību un iebiedētu latviski domājošos.

Lai aicinātu Drošības policijas izmeklētājus turpmāk ievērot Latvijas likumus un ļaunprātīgi neizmantot savu amata stāvokli, biedrība «Latvietis» aicina piedalīties piketā piektdien, 2017. gada 14. jūlijā plkst. 17.00 pretī Latvijas Republikas Drošības policijai Rīgā, Krišjāņa Barona 107.
11.jūlijs 2017, 8:15 Atbildēt
tto Juris
2017. gada 13. jūlijā, plkst. 18.00, Rīgas pils laukumā notiks tautas sapulce!

MANIFESTS - IR LAIKS AIZSTĀVĒT LATVIJU, TAUTU UN SATVERSMI

1918. gada 18. novembrī Latvijas tauta dibināja brīvu un demokrātisku valsti.

Latvijas Republikas Satversmē pirmie divi panti nosaka -

1. Latvija ir neatkarīga demokrātiska republika.
2. Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.

Atklātībā nonākušas “oligarhu sarunas” uzskatāmi apliecina, ka tautas suverēno varu apzināti bija piesavinājusies atsevišķu personu grupa.

Ignorējot Satversmē un citos likumos noteikto kārtību, viņi pieņēma valsts likteni izšķirošus lēmumus savu savtīgo interešu labā. Notikumi pirms un pēc šīm sarunām uzskatāmi liecina, ka šo personu vara un ietekme visaugstākajā līmenī bija un ir reāla.

Augstāko valsts amatpersonu - valsts prezidenta, ģenerālprokurora un citu likteņi tika izlemti ciniski un brutāli ignorējot jelkādas demokrātijas pamatnormas un tautas intereses.

Viņu vara un ietekme skaidri redzama arī faktā, ka līdz pat šim brīdim tiesībsargājošās iestādes ir izvēlējušās neredzēt un pat sabotēt šo noziegumu izmeklēšanu.

Pārkāpjot Satversmes garu, reālā vara valstī ir koncentrējusies atsevišķu, šauru grupējumu rokās, kuri, stādot augstāk savas personīgās intereses, ir nodarījuši ļoti smagus zaudējumus valsts ekonomikai un, pats galvenais, tautas nākotnei.

Tieši šie cilvēki ar “trekno gadu” neprātīgo un nekompetento valsts pārvaldi, kā paši teica, “gāzējot grīdā”, radīja miljardu zaudējumus, burtiski piespieda doties trimdā simtus tūkstošus mūsu līdzpilsoņu - bērnus, mazbērnus, brāļus un māsas.

Gadiem ilgi dzīvojot tiesiskā nihilisma apstākļos, kur minētās personas kļuvušas pasakaini bagātas izmantojot savu nelikumīgo politisko ietekmi, bet simti tūkstoši nonākuši uz nabadzības robežas. Tā ir mērķtiecīgi grauta ticība Latvijai kā taisnīgai un saprātīgai valstij, sabiedrībai. Valsts ekonomikā ir nonākusi pie tās simboliskās robežas, kur dzīres svin nespējas administratori un “ātro kredītu” laupītāji, bet izglītības, veselības un citas tautai izšķirīgas reformas ir nokavētas un iestigušas.

No nacionālās drošības viedokļa ir jāapzinās, ka mērķtiecīgi drupinātā un diskreditētā ticība demokrātijas vērtībām var mūs novest pie tikpat traģiskas situācijas, kāda bija Ukrainā 2014. gadā - tā bija tik novājināta, ka kļuva par vieglu mērķi agresīvam kaimiņvalsts režīmam.

Mums ir tiesības teikt - ir pienācis laiks atgriezties pie Satversmē noteiktās tautas varas!

Mēs esam tā tautas daļa, kura nav balsojusi par ZZS un uzskatām, ka ir laiks teikt Rīdzenes sarunu varoņiem, viņu draugiem un domubiedriem - Mēs nesamierināsimies.

Mēs nesēdēsim virtuvēs vai virtuālajā telpā, bet nāksim ielās, pieprasīsim, ja tas būs nepieciešams - mūsu pretošanās līmenis tiks kāpināts.
Tādēļ šodien pieprasām:
1. Prezidentam pieprasīt oligarhu sarunās iesaistīto ministru – Ulda Auguļa un Jāņa Dūklava demisiju.
2. Nacionālās Drošības komisijai un Tieslietu ministram sniegt situācijas izvērtējumu no demokrātijas principu viedokļa.
3. Pieprasīt ģenerālprokurora paskaidrojumu par tiesisko nekompetenci valsts interešu aizstāvībā. Tā iztrūkuma gadījumā pieprasīt ģenerālprokurora Ērika Kalnmeijera atkāpšanos.

Prezidentam dodam izvēli – vai nu rīkoties, vai atkāpties.
Nereaģēšanas gadījumā prasām Valsts prezidenta atkāpšanos. Mums ir tiesības prasīt, ka prezidents drosmīgi un principiāli aizstāvēs uzbrukumus Satversmes burtam un garam.
Trešās Atmodas laikā mēs visi kopā stāvējām Baltijas ceļā, dienu un nakti barikādēs bijām gatavi stāties pretī agresoru tankiem. Mēs ticējam brīvas un demokrātiskas Latvijas ideāliem.
Šobrīd tie ir nozagti. Noziedzniekiem ir laiks stāties tiesas priekšā un atdot nozagto.
Tikai tā mēs varēsim atjaunot ticību 1918. gadā 18. novembrī dibinātajai demokrātiskajai Latvijas valstij, kur vara pieder tautai.

Ir laiks atzīt, ka rupji un tīši pārkāpts Latvijas valsts Pamatlikums – Satversme, pēc burta un gara, ir grauta ticība valstij.

Ir laiks atzīt, ka tiesībsargājošās iestādēs nav bijušas spējīgas pamanīt šos noziegumus, aizstāvēt likumu, valsti un tautu.
Ir atkal pienācis laiks sanākt kopā. Demokrātiju var nosargāt tikai tauta, kurai nav vienaldzīgs tās liktenis. Mums ir jāizšķiras, kādu valsti mēs atstāsim saviem bērniem un mazbērniem. 1918. gada Latviju no drupām uzcēla cilvēki ar pašcieņu, kuri ticēja paši sev un tautai.
Latvijas valsts ir mūsu senču mantojums un mums tā ir jāsargā šodien.
Ceturtdien, 2017. gada 13. jūlijā, pulcēsimies pie Rīgas pils!
11.jūlijs 2017, 8:18 Atbildēt
LLauku vecis
Tagad vainīgā Vienotība( kuru dzemdināja viltīgi Jaunais laiks) Āboltiņas personā, kura ir augstāka persona valstī par drošību, nolaidīgi nesekoja pret valsts drošību vērstām runām. Tagad Āboltiņas komandu piesaistīšot parlamentārā komisija. Tātad , vainīgā tiesās pati sevi!!!!!
11.jūlijs 2017, 8:37 Atbildēt
kkas arī bija jāpierāda
13.01.2009. >|< 13.07.2017.

Ir sacīts: "Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS."

Un, arī: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes."
11.jūlijs 2017, 14:10 Atbildēt
AAivaram Borovkovam
Sveiciens no Jūlija Krūmiņa: nepārkāpsim likumus par Latvijas kuģniecības priHvaitizāciju un krimināllikuma pantus, kas tapa SWH. Vai ne, Aivar? Sveiciens no Gulbja!
11.jūlijs 2017, 8:22 Atbildēt
nno Jūrmalas
Kad atvērs čekas maisus, tad, iespējams, redzēšot arī šo.
Neviens taču netaisās šos 3 A tiesāt. Borovkovs arī neprot nošķirt juridisko atbildību no politiskās. Latvijā dienas kārtību joprojām nosaka par smagiem noziegumiem tiesātais lembergs, kas tagad savā avīzē savācis visus neliešus.
11.jūlijs 2017, 9:20 Atbildēt
AA?
Un ko darīt, ja likumu sacerētāji un noziedznieki ir vienas un tās pašas personas, bet likumi tiek pieņemti komerckārtībā?
11.jūlijs 2017, 8:23 Atbildēt
JJa likums noziedzīgs,
tad tas ir noziedznieku likums. Cilvēkiem saistoši tikai Dieva likumi, jo PĒC TIEM katrs viens tiks tiesāts.. Baraukovam drīzāk saistoši sātana likumi, vismaz redzot šā mūdža darbošanos, neko citu secināt nevar.Šis izdzimtenis ir kā vēža šūnas veselā miesā, un viņa gals būs šaušalīgs, tad nu, ļaudis, no šī monstra sargaties!
11.jūlijs 2017, 8:49 Atbildēt
iinteresanti
Tā bija savstarpēja iepazīšanās ne tikai ar biroja jauno vadītāju, bet arī Straumes kungs iepazinās ar SKP locekļiem. No SKP iepriekš bija izslēgta Delna, un kopā ar to bija aizgājis Providus. Pēc tikšanās ar šo organizāciju vadītājiem jaunais vadītājs ir pieņēmis lēmumu atjaunot to darbību padomē. Tas ir ļoti labi darīts, jo ir solis pretī mieram.

------------------------------------------

Par kādu mieru var būt runa, ja paši juristi viens par otru sūdzas?

Astrīda Babāne

Es agrāk biju ievēlēta Latvijas juristu apvienībā par priekšsēdētāja (R.Bunkas) vietnieci. Pati vadu biedrību “Par taisnīgumu un atklātību” un Lombardu asociāciju.

R.Bunkam šausmīgi nepatika manas biedrības centieni uz atklātumu. No manis kā vietnieces, ļoti daudz kas tika slēpts.Es tiku pazemota un izmesta no LJA.Man jau ir nodzīvoti 76 gadi, es ļoti baidos no R.Bunkas, ko viņš var ar mani izdarīt.No tā mazumiņa, ko es (būdama marionete) dabūju zināt, varu apstiprināt vairāku LJA apakšvienību nepārtrauktu uzmanību par “Tautas tribunāla” aktivitātēm. LJA gandrīz pilnībā sastāv no visdažādāko spēka struktūru pārstāvjiem.Mēģināšu aprakstīt ko es biju sapratusi, pirms mani izmeta. Bunkas biedrība ir ļoti plaša ar sazarotu struktūru (atšķirībā no Borovkova maziņās kompānijas). Starp visām biedrības nodaļām visietekmīgākais ir LJA Sadarbības sektors (SS) ar daudzām grupām. Grupā SS15 ir apvienoti vairāki represīvo struktūru tiesību doktori. Grupu SS15 vada majors Ēriks Treļs (agrākais Kārtības policijas priekšnieks Centra rajonā), kurš veica ekspertīzi Jūsu lietā. Grupu SS12 vada kapteinis Vjačeslavs Kļičevs Centrālcietuma darbinieks, kurš izdarīja kratīšanas Jūsu kamerā 203 (Jūsu logi pirmajā stāvā bija pavērsti uz pārtikas bloku) un uzņemšanas nodaļā (Vokzaļčiks).Jūsu meklēšanas lieta bija pie bijušā Bunkas vietnieka Valsts policijas centrālā aparāta darbinieka majora Ingusa Vītoliņa, kurš tagad darbojas grupā SS13. Jūs nesen publicējāt bildi, kur I.Vītoliņš un R.Bunka stāv kopā ar Saeimas deputātu I. Parādnieku.Visas SS grupas pakļaujas LJA Sadarbības sektora vadītājam Centrālcietuma Drošības daļas inspektoram pulkvežleitnantam, pie kura kabinetā Jūs uz seifa stūrī redzējāt F.Dzeržinska bildi.Es pati dzirdēju kā šo situāciju apsmēja savā starpā Bunka un LJA nodaļu vadītāji.Vēl es zinu, ka cietuma Uzraudzības daļas priekšnieks vada Sadarbības sektora grupu SS14. Vēloties izkalpoties Bunkam, sūtīja SS14 dalībnieku Sergeju Mahņovu vērot Jūsu tiesas procesu. Mahņovs pats ir Abrenes ielas tiesas darbinieks, bija saņemis komandu izlikties sēdē par apmeklētāju. Vienlaicīgi, Jūsu tiesas procesu uzmana grupa SS33 ar Igoru Lukjanovu priekšgalā.Es ilgstoši pretojos pretekļa Lukjanova uzņemšanai LJA. Man ir zināms, ka grupā SS33 ietilpst cilvēki, kuri piesūtīti klāt Viloram Eihmanim un Mārim Bērziņam. Detaļas no manis tika slēptas. Man kļuva skaidrs, ka visi, izņemot Jūsu lietas izmeklētāju, ir LJA biedri. Vēl man ir zināms, ka Sadarbības sektora “štāba grupu” – SS23 - vada arī Centrālcietuma virsnieks no Resocializācijas dienesta. Bet man nav nekādas informācijas par viņa aktivitātēm pret Jums. Zinu, ka no grupas SS23 pie manis bija piesūtīta Signe Briška, kura par mani visu ziņoja SS23 šefam, tas Sadarbības sektora (SS) šefam, SS šefs ziņo par visu grupu paveikto Valdei. Tik tālu par Sadarbības sektoru. Šobrīd LJA valde ir visšausmīgāko neliešu savārstījums. Tur kopā ar Bunku ir pulkvedis Aigars Evardsons bijušais Policijas koledžas direktors. Nodevējs ! Man smaidīja un vienlaicīgi balsoja pret mani. Valdē ir pulkvežleitnants Oskars Liepa, kura personība ir tik mīklaina, ka pat man īsti nebija zināms no kura dienesta viņš ir. Dzirdēju, ka Oskars Liepa agrāk bija no Zatlera apsardzes, bet kur tagad – nezinu. Viens no redzamākajiem valdes neliešiem ir majors Armands Logins (bijušais Kārtības policijas biroja priekšnieks centrālajā aparātā). Man ir pilnīgi precīzi zināms, ka Armands Logins ir Vladimira Vaškeviča juridiskais pārstāvis. Loginam ļoti nepatika mani aizrādījumi par braukāšanu uz Austriju pie Vaškeviča, un viņš pat vairāk par Bunku centās mani izmest no biedrības. Vēl valdē ir kaut kāda virsleitnante Dace Tarasova. Jauna, centīga vientiesīte, skatās Bunkam mutē. Pirms ievēlēšanas valdē, darbojās grupā SS23. Tas bija par valdi. Valdei ir pakļauta arī tā sauktā LJA Pārstāvju nodaļa. To vada dzelzs lēdija Barba Girgensone. Nodaļa viscauri sastāv no dažādiem pagoņainiem cilvēkiem. Piemēram, LJA pārstāvis KNAB padomē ir bijusī Robežsardzes priekšnieka palīdze majore Kitija Bite (viņa ir arī KNAB priekšnieka atlases komisijas locekle kopā ar Borovkovu un citiem). Pārstāve Ministru kabineta sabiedriskajā padomē ir policijas majore Kristīne Rupeika. Pārstāve Rasnača TM Krimināltiesību darba grupā bijusī Policijas akadēmijas pasniedzēja Larisa Saukāne. Pārstāve Rasnača TM Administratīvajā darba grupā Lielvārdes policijas priekšniece Ineta Lilinfelde. Iekšlietu ministrijas sabiedriskajā padomē LJA pārstāvis ir policijas majors Juris Matisāns no ieroču kontroles dienesta. Un vēl par pārstāvjiem dažādās vietās ir daudzi citi līdzskrējēji, kuru aktivitātēm nespēju izsekot: majors Jūlijs Počs – Brasas cietuma Uzraudzības daļas priekšnieks, kapteinis Pēteris Dedelis – Cietumu sistēmas Mācību centra priekšnieks, kapteinis Inguss Kudiņš, majore Laura Apine no Valsts policijas iekšējās drošības daļas un vēl daudzi citi man mazāk zināmie visādu sugu drošībnieki. Tas par Pārstāvju nodaļu.Bez Sadarbības sektora un Pārstāvju nodaļas, Latvijas juristu apvienībā darbojas Perspektīvo risinājumu nodaļa. Neskatoties uz šķietami nevainīgo nosaukumu, nodaļa savas ietekmes ziņā ne ar ko neatpaliek no Sadarbības sektora (SS) un Pārstāvju nodaļas ! Pateikšu tikai to, ko skaidri zinu. Tur darbojas Latvijas pasta Drošības šefs majors Erlends Čiuča, bijušais Valdības apsardzes dienesta priekšnieks Andris Bunka, bijušais Robežsardzes priekšnieks Ivars Redisons, bijušais Drošības policijas priekšnieks Jānis Reiniks, bijušais Iekšlietu ministra vietnieks Imants Pličs (Važņa vietnieks).Es jau no janvāra esmu izslēgta no LJA un varu nezināt precīzi par kādu jaunpienācēju. Esmu dzirdējusi, ka tur uz sēdēm nāk vēl Gunārs Kūtris, Tālavs Jundzis. Nezinu vai viņi arī ir tajā pašā LJA nodaļā vai varbūt vēl kādā citā. Bunka kopā ar līdzgaitniekiem visu laiku paplašina organizāciju. Ļoti bieži cilvēki no dažādām LJA nodaļām var nezināt viens par otru, ka abi ir biedri vienā organizācijā. Formāli, kā vietniece, es atbildēju par lietvedību un konferenču rīkošanu. Bet arī esot malā no galvenajām lietām, bieži dzirdēju kā R. Bunka ar līdzskrējējiem uzjautrinās par “Tautas tribunālu”. Bet es dzirdēju arī reālus faktus par Bunku. Kad R. Bunka dienēja Iekšlietu ministrijā, ministre L.Mūrniece uzsāka uz R. Bunku dienesta izmeklēšanu. Izmeklēšanas veicēja - majore Anda Seile – pakārās 22.04.2010. Dienu pirms izmeklēšanas beigām. Kad Bunka bija Drošības daļas priekšnieks, 2013.gada 14.septembrī Centrālcietumā tika nospīdzināts līdz nāvei ieslodzītais tieši brīdī, kad pa cietumu staigāja Eiropas pretspīdzināšanas komisija. Tagad tos darbiniekus/sitējus tiesā, 6.jūnijā bija vēl viena tiesas sēde. Interesanti, ka lietu par ieslodzītā nosišanu izmeklēja Centrālcietuma izmeklētājs majors Dmitro Kņazevs no LJA SS14. Šogad Daugavpils cietumā izdarīja pašnāvību ieslodzītais slepkava, kurš baidījās iziet no kameras uz videokonferenci ar R. Bunku.Es apzinos, ka man ir zināma tikai maza fragmentāra daļiņa no visa notiekošā. Tas man liek nojaust kādi varētu būt patiesie Latvijas juristu apvienības apmēri. Gandrīz visas spēka struktūras sastāv no LJA biedriem.Latvijā nenotiek vairs neviens kaut cik nozīmīgs notikums, par kuru nezinātu LJA. Un tas mani iedzen paniskajās bailēs.
11.jūlijs 2017, 8:54 Atbildēt
GGarlībs Merķelis
Ir komiski, ja kāds runā par likuma ievērošanu tur, kur noziegums un noziedznieki valda, .Lūk, Lembergs visus likumus noziedzīgām metodēm pārkāpj (ne par velti krimināllieta ir uz daudziem tūkstošiem lapu), bet viņam šis pats Borovkovs ne pirkstu nepiedur. Tieši tāpēc kļūst skaidrs, kāpēc KNAB strādā tukšgaitā, ja reiz tur ir kadrs, kam LIKUMIEM uzspļaut, toties, svētulīgi likuma vārdā runājot, saka : klausieties manos vārdos, un neskatieties uz maniem darbiem, kas melni kā elle.
11.jūlijs 2017, 8:59 Atbildēt
zzemnieks
Vai Satversmes 66.pantu, kāda no Valdībām ir ievērojusi???

Nemot kredītus Valdība pārkāpj Satversmes 68. pantu. Kāpēc mums, tautai, kurai pieder suverenā vara ir jāmaksā atpakaļ kredīti un to procenti???

Jā Saeima nav spējīga pieprasīt no Valdības atskaiti, tad nekāda manifestācija nepalīdzēs. Kurš no Saeimas Deputātiem ir ievērojis un pildijie savu zērastu???

Ir jāmaina Saeima!!!
11.jūlijs 2017, 9:03 Atbildēt
hha
Vēl viens oligarhu advokāts.
Atcerieties- laikā, kad LNT gāja Šlesera un Šķēles kampaņa " Par labu Latviju", viņš tur bija ļoti biežs viesis, kur vienmēr uzbruka tā laika valdībai.Cieti!
Borovkovs tiek prezentēts kā Juristu b-bas prezidents, taču, pateicoties viņa destrukcijai, no šīs b-bas ir palikusi tikai čaula.
11.jūlijs 2017, 9:16 Atbildēt
AAndris
Burov, tu oligarhu un Putinu mīļotāj,paskaties uz savu Krieviju kā tur var mainīt režīmu nepārkāpjot likumu (Navaļnijs utt.)
Tad kas korupcija ir paralizējusi tiesiskumu un pārņēmusi valsts institūcijas,tad šeit piesaukt likumu ir smieklīgi jo likums ir nekas vairāk kā uzticība, bet kad tās nav tad faktiski nav arī likuma! Sabiedrība skaidri pasaka, viņi uzticās neatkarīgiem masu medijiem, nevis korumpētai tiesu varai (prokuratūra, KNAB utt.) un korumpētai valsts pārvaldei. Un šādās situācijās ,kad institūcijas ir paralizētas dēļ korupcijas, ielikteņiem un sabiedrība vairs tām neuzticas, tad mediju uzdevums ir vērsties pie sabiedrības un skaidrot esošo situāciju un likt sabiedrībai domāt un rīkoties,lai atgūtu tiesiskumu un demokrātiju! Korupcija un valsts nozagšana tas jau valsts drošības jautājums, būt vai nebūt Latvijai. Ukraina to labi pierādīja!
11.jūlijs 2017, 9:36 Atbildēt
NNja
Borovkov, Višinskis sevi arī sauca par juristu.
11.jūlijs 2017, 9:38 Atbildēt
hhans
lai šitais burlaks aizver muti. viņam tāpat kā godmanim par kļūdām un nelietībām būtu jāturas pa gabalu no publicēšanās. šitam laiks politikas mēslainē.
11.jūlijs 2017, 9:41 Atbildēt
JJuris
...tad jau vnk skaisti- likumi arī bij jāizstrādā vairākuma interesēm atbilstoši, bet liela to daļa radīti, lai padarītu „likumīgas” šo atsevišķo kadru štelles...un tagad izrādās šos nedrīkst aiztikt... Kā teica kāds vīrs visiem zināmā filmā- zaglim ir „jāsēž”, un principā vienalga, kādām metodēm viņš tur tiek iesēdināts...un to, ka te tiek ZAGTS...un lielos apmēros, nezin laikam tikai tie, kam tas būtu jāpārtrauc...
11.jūlijs 2017, 9:42 Atbildēt
Komentāri 150