Krievijas vēstnieks Jevgeņijs Lukjanovs: Mana valsts negrasās uzbrukt Latvijai

Komentāri [125]

 
nu ko
Tad jau atliek atrast intervijas, kur kādā 2007., 2012.gadā Krievijas vēstnieki Gruzijā un Ukrainā saka, ka viņu valsts grasās tām uzbrukt, un pāris gadus var dzīvot mierīgi.
13.jūlijs, 6:13 Atbildēt
Raimonds
Nu tad atrodi tās intervijas, mērkaķi ... un publicē tās. Vai arī aizver savu smirdīgo muti .. jo kur ir fakti, ka Krievija uzbruka Gruzijai vai Ukrainai. Ja ir tādi, tad kāpēc visu šo gadu garumā NEVIENS !!! no tiem nav publicēts ???
Bet ir fakti, ka Latvija ir piedalījusies Irākas sapostīšanā un cilvēku nogalināšanā tur .. ir fakti, ka Latvija piedalās Afganistànas okupācijā ... un jau daudzu gadu garumā ... un Latvijas NBS tur nogalina cilvēkus ...
Tāpēc, pirms kādam citam ko pārmet ... paskati pirmāk vai tev pašam d1rsa nesmird ...
13.jūlijs, 7:05 Atbildēt
Nja
Krievija agresors, Putins kara noziedznieks.
13.jūlijs, 7:07 Atbildēt
Raimonds >> Nja
Bla ... bla. .. bla ... tiisks tupa troļļa komentārs ...
13.jūlijs, 7:17 Atbildēt
nja
Nu protams, kāpēc jāuzbrūk īpašumam, kurš pa pusei jau ir kabatā.
13.jūlijs, 7:01 Atbildēt
Kendjuks
USA?
13.jūlijs, 7:06 Atbildēt
Raimonds
Nav NEVIENA !!! fakta tam, ka Krievija pēc 1991.gada gribētu uzbrukt Latvijai ...
Bet ir milzīgi liela čupa ar faktiem ... ka Latvija ikdienā apmelo Krieviju un kurina pret to naidu ...
Naids starp Latviju un Krieviju nav neviena Latvijas iedzīvotāja interesēs .... tas ir ASV inteesēs ... kurai ir izdevīgi, ka pie tās galvenā konkurenta robežas nepārtraukti ir nestabila situācija ... un šo nestabilitāti te rada Latviskās kliķes partijas ... kuras vienkārši prostituē ... tīri savu sīko, materiālo interešu dēļ ...
13.jūlijs, 7:15 Atbildēt
Janka
Interesanti gan, ka okupantu pēctecis Raimonds atļaujas runāt par Latvijas interesēm. Ja Krievija patiesi gribētu labas attiecības, tad pirmais tās darbs ir veikt deokupāciju izvācos visus okupantus un to pēctečus uz dzimteni. Bet tā vietā mēs redzam tikai centienus nostiprināt okupācijas sekas, uzspiest krievu valodu, kultivēt lielkreivu šovinismu un murgus par "krievu pasauli"...
13.jūlijs, 8:20 Atbildēt
Raimonds
Okupantu pēctecis Raimonds .... : ))) ... āksts tu gatavais ... ja nu mēs paskatītu radu rakstus, tad diez vai latviskāku par mani vispār atradīsi.
Bet, ja gribi runāt par deokupaciju ...tad varbūt sāc ar tiem latviešiem, kuri ir Anglijā ... Norvēģijā. .. Vācijā ... tur ir ap 550 000 Latvijas iedzīvotāju.
Bet ... kas attiecas uz Krieviju ... tad visu cieņu tai. Un tās vadītājam Putinam. Jo vismaz pēdējos 30 gados neviena valsts pasaulē nav izdarījusi miera saglabāšanai un kara novēršanai tik daudz, kā tieši Krievija. Stabilitāte Vidusāzijā ... stabilitāte Kaukāzā ... stabilitāte visās tajās teritorijās, kurās Krievijai ir ietekme. Sīriju ieskaitot.
13.jūlijs, 8:53 Atbildēt
Janka
Redzi, tu varbūt pēc radu rakstiem esi nācis no latviešiem, bet patiesībā tu esi Kangars, Mankurts, vienkāršs tautas nodevējs, kādu, diemžēl, netrūkst nevienā tautā. Savā prātā, tu, atbalstot okupantus, latviešu tautas ienaidniekus, viņu idealoģiju, pats esi kļuvis par okupantu...
13.jūlijs, 9:04 Atbildēt
Raimonds
Ja nu es kādu tautu te esmu nodevis .... tad vienīgā tāda tauta te ir amerikāņu tauta .... : ))) ... jo kā jau rakstīju, tad haoss Latvijā un tās nestabilitàte ir tikai ASV ģeopolitiskās interesēs ... nevis latviešu interesēs.
Un aplami tu raksti, ka es atbalstot NATO okupantus ( jo citu te gluži vienkārši nav) ... es neatbalstu NATO.
13.jūlijs, 9:14 Atbildēt
.....
Kas Raimondam liedz pārcelties uz pasaules "garīgāko" valsti Krieviju?
13.jūlijs, 9:40 Atbildēt
Raimonds
Bet kas tev liedz pārcelties uz "demokrātiskāko" ASV? ... vai uz seksuāli "pilnvērtīgāko" Briseli?
Kā mežā sauc ... tā atsaucos ...: )))
Mums ir nevis jābeg no valsts ... bet gan jāveido Latvija labāka. Un kā pozitīvs piemērs mums ir Krievija ... no kuras mums ne tik vien ir daudz ko mācīties ... pēdējā laikā es esmu nonācis pie secinājuma ... ka tikai SAVIENĪBĀ !!! ar Krieviju mēs vispār spēsim pastāvēt kā valsts.
13.jūlijs, 9:48 Atbildēt
Taksists
Naids starp Latviju un Krieviju ir dažu politiķu interesēs.Tie krievi,kuri apmeklē Latviju 1. reizi tiešām baidās-saprotiet-baidās!!! Esa arī baidos aizbraukt uz Pēterburgu ar LV numuriem.ps.karš ar Krieviju ir izdomāts murgs. Nedod dievs, ka pret moru invāziju būs 'jālūdz'Krievijas palīdzība. Paši pagaidām netiek galā ar Ramšaniem un Džamšutiem.
13.jūlijs, 7:47 Atbildēt
Raimonds
Lielbritānijas armija sākusi izmeklēšanu par divu britu karavīru rīcību mācību laikā Latvijā. Tapis un publiskots video, kurā britu karavīri iesaistīti vardarbīgā incidentā. Lielbritānijas varasiestādes sākušas izmeklēšanu, taču avoti britu aizsardzības struktūrās norāda uz aizdomām, ka šī ir iepriekš izplānota provokācija, lai diskreditētu britu karavīrus un sabiedrībā attēlotu kā huligānus, vēsta «The Daily Telegraph».
13.jūlijs, 8:45 Atbildēt
Raimonds
Karavīri savā brīvajā laikā pusdienojuši restorānā «McDonalds», kad viņiem uzbrucis bariņš huligānu un izcēlies kautiņš. Jau no paša konflikta sākuma tas filmēts - notikuma vietā atradusies filmēšanas grupa. Kāds Latvijas pilsonis, kurš bijis kopā ar britu karavīriem konflikta brīdī, filmētājiem esot sekojis - viņi devušies uz kāda medija redakciju, kas, kā raksta «The Daily Telegraph», pazīstams kā Krievijai simpatizējošs. Šā medija vārdu «Daily Telegraph» gan neatklāj.
13.jūlijs, 9:19 Atbildēt
Raimonds
Nu re ... lūk tā mūsu "sabiedrotie" apraksta notikušo Latvijā. Vieni vienīgi meli. Tad ko no tādiem "sargiem" mēs turpmāk sagaidīsim? ....
13.jūlijs, 9:22 Atbildēt
Raimonds
Un tādiem "sabiedrotajiem" mēs katru gadu dodam vairākus simtus miljonu eiro ... laikā, kad bērna pabalsts te ir 11 € mēnesī ...
13.jūlijs, 10:31 Atbildēt
raimonds
krievija latvijai neuzbruks uz mūžīgiem laikiem ,vienīgi varbūt gadījumā ja radīsies tāda izdevība.
13.jūlijs, 9:34 Atbildēt
Raimonds
Bet "tāda izdevība" var rasties tikai mūsu tuptirliņu smadzenēs .... : ))) ... jo Krievijā nav ne stulbi cilvēki, ne politiķi.
13.jūlijs, 9:50 Atbildēt
lasītājs
Krievijas vēstniekam Jevgeņijam Lukjanovam.

Jūsu ekselence!

Pateicamies par labo gribu veicināt labas kaimiņattiecības starp latviešiem un krieviem. Žēl, protams, ka tirāna Josifa Staļina dēļ mūsu attiecībās ir tā, ka mēs brīvi varam braukt ciemos pie krieviem un krievi var brīvi braukt ciemos pie mums, latviešiem. Tāpēc būsim pateicīgi Jums, cienītais vēstnieka k-gs, ja Jūs personīgi veicināsiet, ka latvieši dabūtu atpakaļ ne tikai Padomju okupācijas gados aizvestos arhīvus, bet arī iespēju pārapbedīt Latvijā latviešus, kas vardarbīgi tika izvesti un nogalināti. Lūdzu, ja jau Krievijai ir ietekme miera nodrošināšanā dienvidos, izmantot arī savu ietekmi, lai Latvijā tiktu pārapbedīts Golgāta ceļu nogājušais mūsu brīvvalsts pēdējais Valsts un ministru prezidents Kārlis Ulmanis. Mēs saprotam, ka tas nav vienas dienas jautājums. Bet, ja Jūs beidzot vēstnieka karjeru Latvijā, būsiet veicinājuši Arhīvu atdošanu un Kārļa Ulmaņa un citu Latvijas dēlu pīšļu atdošanu pārapbedīšanai Latvijā, tad latvieši to neapšaubāmi novērtēs un atcerēsies Jūs kā vēstnieku, kas veicinājis taisnīguma atjaunošanu. Būtu jau labi, ja Krievija publicētu to čekistu sarakstu, kas strādāja pret latviešiem.

Vēlam Jums labu veselību un panākumus gan personīgā dzīvē, gan darbā! Būsim pateicīgi, ja par mūsu pieteikto jautājumu loku dosiet atbildes kādā no nākošām intervijām.
13.jūlijs, 9:42 Atbildēt
Raimonds
Paklau .. nu bet KAS LIEDZ ??? te Latvijā pārapbedīt Sibīrijā mirušos latviešus??? ... to jau sen un var darīt. Ir arī starpvalstu līgums par abos pasaules karos kritušo pārrapbedīšanu. Īsti nesaprotu, ko tu no Krievijas vēl gribi?.
Bet, kas attiecas uz Kārli Ulmani ... tad viņš ir apbedīts Kazahijā .. nevis Krievijā. Un ja paskatīsies smalkāk, tad ieraudzīsi, ka Kazahija ir patstāvīga, neatkarīga valsts.
Bet Latvija visu šo gadu laikā pat nav papūlējusies noskaidrot konkrētu K.Ulmaņa kapa vietu ... tā interesanti, ka tas tika pārtraukts laikā, kad Latvijas prezidents bija Guntis Ulmanis (K.Ulmaņa brāļadēls) . Kāpēc Latvija tā rīkojās, līdz pat šim brīdim man nav skaidrs.
13.jūlijs, 10:02 Atbildēt
Raimonds
Tu gribi, lai Krievija tagad kontaktējas ar Kazahiju ... un tur Latvijas vārdā kārto jautājumu par K.Ulmaņa pīšļiem? ....
Bet ... kas attiecas uz "čekistu" sarakstiem .. tad pirmāk mums būtu jāpublicē jau mūsu rīcībā esošie VDK darbinieku un aģentu saraksti ... jebšu tu gribi, lai Krievija ienāk Rīgā mūsu arhīvos .... un pretēji mūsu saeimas deputātu gribai tos publisko ??? ... : ))) ... : DDD
13.jūlijs, 10:07 Atbildēt
lasītājs
Krievijas vēstniekam Jevgeņijam Lukjanovam.

Jūsu ekselence!

Pateicamies par labo gribu veicināt labas kaimiņattiecības starp latviešiem un krieviem. Žēl, protams, ka tirāna Josifa Staļina dēļ mūsu attiecībās ir tā, ka mēs nevaram brīvi varam braukt ciemos pie krieviem un krievi var brīvi braukt ciemos pie mums, latviešiem. Tāpēc būsim pateicīgi Jums, cienītais vēstnieka k-gs, ja Jūs personīgi veicināsiet, ka latvieši dabūtu atpakaļ ne tikai Padomju okupācijas gados aizvestos arhīvus, bet arī iespēju pārapbedīt Latvijā latviešus, kas vardarbīgi tika izvesti un nogalināti. Lūdzu, ja jau Krievijai ir ietekme miera nodrošināšanā dienvidos, izmantot arī savu ietekmi, lai Latvijā tiktu pārapbedīts Golgāta ceļu nogājušais mūsu brīvvalsts pēdējais Valsts un ministru prezidents Kārlis Ulmanis. Mēs saprotam, ka tas nav vienas dienas jautājums. Bet, ja Jūs beidzot vēstnieka karjeru Latvijā, būsiet veicinājuši Arhīvu atdošanu un Kārļa Ulmaņa un citu Latvijas dēlu pīšļu atdošanu pārapbedīšanai Latvijā, tad latvieši to neapšaubāmi novērtēs un atcerēsies Jūs kā vēstnieku, kas veicinājis taisnīguma atjaunošanu. Būtu jau labi, ja Krievija publicētu to čekistu sarakstu, kas strādāja pret latviešiem.

Vēlam Jums labu veselību un panākumus gan personīgā dzīvē, gan darbā! Būsim pateicīgi, ja par mūsu pieteikto jautājumu loku dosiet atbildes kādā no nākošām intervijām.
13.jūlijs, 9:43 Atbildēt
Raimonds
Paklau .. nu bet KAS LIEDZ ??? te Latvijā pārapbedīt Sibīrijā mirušos latviešus??? ... to jau sen un var darīt. Ir arī starpvalstu līgums par abos pasaules karos kritušo pārrapbedīšanu. Īsti nesaprotu, ko tu no Krievijas vēl gribi?.

Bet, kas attiecas uz Kārli Ulmani ... tad viņš ir apbedīts Kazahijā .. nevis Krievijā. Un ja paskatīsies smalkāk, tad ieraudzīsi, ka Kazahija ir patstāvīga, neatkarīga valsts.

Bet Latvija visu šo gadu laikā pat nav papūlējusies noskaidrot konkrētu K.Ulmaņa kapa vietu ... tā interesanti, ka tas tika pārtraukts laikā, kad Latvijas prezidents bija Guntis Ulmanis (K.Ulmaņa brāļadēls) . Kāpēc Latvija tā rīkojās, līdz pat šim brīdim man nav skaidrs
13.jūlijs, 10:09 Atbildēt
:)
Nez kā Ulmanis nokļuva tajā "neatkarīgajā" Kazahijā kura toreiz arī bija atkarīga no Krievijas un nevarēja pati lemt neko.
13.jūlijs, 11:59 Atbildēt
Raimonds
Kā Ulmanis nokļuva Kazahijā? Uz turieni viņu pārvietoja tūlīt pēc tam, kad sākās 2.pasaules karš un vācieši strauji virzījās Baltkrievijas teritorijā, kur bija pirmā Ulmaņa nometinājuma vieta. Tolaik Kazahija bija PSRS sastāvā ... tagad neatkarīga valsts.
13.jūlijs, 19:43 Atbildēt
Raimonds
Tu gribi, lai Krievija tagad kontaktējas ar Kazahiju ... un tur Latvijas vārdā kārto jautājumu par K.Ulmaņa pīšļiem? ....

Bet ... kas attiecas uz "čekistu" sarakstiem .. tad pirmāk mums būtu jāpublicē jau mūsu rīcībā esošie VDK darbinieku un aģentu saraksti ... jebšu tu gribi, lai Krievija ienāk Rīgā mūsu arhīvos .... un pretēji mūsu saeimas deputātu gribai tos publisko ??? ... : ))) ... : DDD
13.jūlijs, 10:10 Atbildēt
memory
1940.gadā viņi arī neuzbruka- bet nodobināja savu režīmu ar tautas ''labprātīgu '' nobalsošanu. der atcerēties neseno pagātni, lai saprastu tagadni!
13.jūlijs, 9:46 Atbildēt
Raimonds
1940.gadā te ienāca Padomju vara .. te iesoļoja ukraiņu, baltkrievu, moldāvu, azebaidžānu ... utt ... kopumà 12 valstu karavīri ... nu tāpat kā latviešu karavīri 1956.gadā iesoļoja Ungārijā ... tāpat kā latviešu karavīri 1968.gadā iesoļoja Čehoslovākijā ... tāpat kā latviešu karavīri 2001.gadā iesoļoja Irākā ... tāpat kā latviešu karavīri pēc tam iesoļoja Afganistānā ... pēc tam Mali ...
13.jūlijs, 10:17 Atbildēt
lasītājs
Krievijas vēstniekam Jevgeņijam Lukjanovam.

Jūsu ekselence!

Pateicamies par labo gribu veicināt labas kaimiņattiecības starp latviešiem un krieviem. Žēl, protams, ka tirāna Josifa Staļina dēļ mūsu attiecībās ir tā, ka mēs nevaram brīvi varam braukt ciemos pie krieviem un krievi nevar brīvi braukt ciemos pie mums, latviešiem. Tāpēc būsim pateicīgi Jums, cienītais vēstnieka k-gs, ja Jūs personīgi veicināsiet, ka latvieši dabūtu atpakaļ ne tikai Padomju okupācijas gados aizvestos arhīvus, bet arī iespēju pārapbedīt Latvijā latviešus, kas vardarbīgi tika izvesti un nogalināti. Lūdzu, ja jau Krievijai ir ietekme miera nodrošināšanā dienvidos, izmantot arī savu ietekmi, lai Latvijā tiktu pārapbedīts Golgāta ceļu nogājušais mūsu brīvvalsts pēdējais Valsts un ministru prezidents Kārlis Ulmanis. Mēs saprotam, ka tas nav vienas dienas jautājums. Bet, ja Jūs beidzot vēstnieka karjeru Latvijā, būsiet veicinājuši Arhīvu atdošanu un Kārļa Ulmaņa un citu Latvijas dēlu pīšļu atdošanu pārapbedīšanai Latvijā, tad latvieši to neapšaubāmi novērtēs un atcerēsies Jūs kā vēstnieku, kas veicinājis taisnīguma atjaunošanu. Būtu jau labi, ja Krievija publicētu to čekistu sarakstu, kas strādāja pret latviešiem.

Vēlam Jums labu veselību un panākumus gan personīgā dzīvē, gan darbā! Būsim pateicīgi, ja par mūsu pieteikto jautājumu loku dosiet atbildes kādā no nākošām intervijām.
13.jūlijs, 9:47 Atbildēt
Raimonds
Paklau .. nu bet KAS LIEDZ ??? te Latvijā pārapbedīt Sibīrijā mirušos latviešus??? ... to jau sen un var darīt. Ir arī starpvalstu līgums par abos pasaules karos kritušo pārrapbedīšanu. Īsti nesaprotu, ko tu no Krievijas vēl gribi?.

Bet, kas attiecas uz Kārli Ulmani ... tad viņš ir apbedīts Kazahijā .. nevis Krievijā. Un ja paskatīsies smalkāk, tad ieraudzīsi, ka Kazahija ir patstāvīga, neatkarīga valsts.

Bet Latvija visu šo gadu laikā pat nav papūlējusies noskaidrot konkrētu K.Ulmaņa kapa vietu ... tā interesanti, ka tas tika pārtraukts laikā, kad Latvijas prezidents bija Guntis Ulmanis (K.Ulmaņa brāļadēls) . Kāpēc Latvija tā rīkojās, līdz pat šim brīdim man nav skaidrs
13.jūlijs, 10:09 Atbildēt
Raimonds
Tu gribi, lai Krievija tagad kontaktējas ar Kazahiju ... un tur Latvijas vārdā kārto jautājumu par K.Ulmaņa pīšļiem? ....

Bet ... kas attiecas uz "čekistu" sarakstiem .. tad pirmāk mums būtu jāpublicē jau mūsu rīcībā esošie VDK darbinieku un aģentu saraksti ... jebšu tu gribi, lai Krievija ienāk Rīgā mūsu arhīvos .... un pretēji mūsu saeimas deputātu gribai tos publisko ??? ... : ))) ... : DDD
13.jūlijs, 10:10 Atbildēt
-
Nav vajadzības uzbrukt, Latvijā valdība sakomlektēta no 3. šķiras lauciniekiem, Prezidents arī no Madonas.
Krievijai vajag tikai nošķaudīties.
13.jūlijs, 9:49 Atbildēt
lasītājs
Krievijas vēstniekam Jevgeņijam Lukjanovam.

Jūsu ekselence!

Pateicamies par labo gribu veicināt labas kaimiņattiecības starp latviešiem un krieviem. Žēl, protams, ka tirāna Josifa Staļina un viņa lietas turpinātāju dēļ mūsu attiecībās ir tā, ka mēs nevaram brīvi varam braukt ciemos pie krieviem un krievi nevar brīvi braukt ciemos pie mums, latviešiem. Taču mēs vēlamies tiesiskuma atjaunošanu gan Latvijā, gan Krievijā. Tāpēc būsim pateicīgi Jums, godātais vēstnieka k-gs, ja Jūs personīgi veicināsiet, ka latvieši dabūtu atpakaļ ne tikai Padomju okupācijas gados aizvestos arhīvus, bet arī iespēju pārapbedīt Latvijā latviešus, kas vardarbīgi tika izvesti un nogalināti. Lūdzu, ja jau Krievijai ir ietekme miera nodrošināšanā dienvidos, izmantot arī savu ietekmi, lai Latvijā tiktu pārapbedīts Golgāta ceļu nogājušais mūsu brīvvalsts pēdējais Valsts un ministru prezidents Kārlis Ulmanis. Mēs saprotam, ka tas nav vienas dienas jautājums. Bet, ja Jūs beidzot vēstnieka karjeru Latvijā, būsiet veicinājuši Arhīvu atdošanu un Kārļa Ulmaņa un citu Latvijas dēlu pīšļu atdošanu pārapbedīšanai Latvijā, tad latvieši to neapšaubāmi novērtēs un atcerēsies Jūs kā vēstnieku, kas veicinājis taisnīguma atjaunošanu. Būtu jau labi, ja Krievija publicētu to čekistu sarakstu, kas strādāja pret latviešiem.

Vēlam Jums labu veselību un panākumus gan personīgā dzīvē, gan darbā! Būsim pateicīgi, ja par mūsu pieteikto jautājumu loku dosiet atbildes kādā no nākošām intervijām.
13.jūlijs, 10:05 Atbildēt
Raimonds
Pamuļķi ... ko tu te lepē nepārtraukti iekšā savus tupos coly paste ... ???. .. sajēgu jau no rīta esi pārdzēris?
13.jūlijs, 10:34 Atbildēt
aha
to pašu apgalvoja arī krievu vēstnieks 1940. gadā!
13.jūlijs, 10:11 Atbildēt
Raimonds
Lūdzu citē šo krievu vēstnieka 1940.gadā teikto !!!
Ah nevari .. un nevarēsi .. jo esi tikai tups, melīgs muldētājs
13.jūlijs, 10:36 Atbildēt
aha
un kas tad esi tu pats????
13.jūlijs, 13:25 Atbildēt
Raimonds
Varbūt sāc ar to, ka apraksti Muntera darbības 1940.gadā.
13.jūlijs, 10:37 Atbildēt
prozit!
Munters tad jau bija sācis krietni pļēgurot, viņa veča(jā, jā it kā baigā aģente , HU Hū) laida pa kreisi un bieži Munters redzēts ar ne visai tīru krūtežu..ak šie liķieri:(
13.jūlijs, 12:00 Atbildēt
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
-
Nav vajadzības uzbrukt, Latvijā valdība sakomlektēta no 3. šķiras lauciniekiem, Prezidents arī no Madonas.
Krievijai vajag tikai nošķaudīties.
13.jūlijs, 10:18 Atbildēt
pljerduks
Satiekas vietējais ar ārzemnieku-vietējais saka : mūsu valsts robežojas ar draugu tautām Igauniju un Lietuvu,un ar brāļu tautu-Krieviju,ārzemnieks nesaprašanā-kā ar brāļu tautu-Jūs jau ar tiem krieviem ne visai -vietējais saka- nu redzi-draugus mēs izvēlamies paši,bet brālis,kāds nu ir, tāds ir!
13.jūlijs, 10:26 Atbildēt
rusis
13.jūlijs, 10:27 Atbildēt
opaps
Tulkojot no "brāļu" valodas - mēģināsim atrast iemeslu to izdarīt tuvākajā laikā....
13.jūlijs, 10:39 Atbildēt
Ash
Apsveicu Jūs ar otrās bērnības - vecuma marazma, iestāšanos.
13.jūlijs, 10:47 Atbildēt
Raimonds
Jā ... vai nu opaps jau maza bērna prātā ... vai arī apzināti melo
13.jūlijs, 10:52 Atbildēt
Ash
Tas ir vecuma marazms.
Man netālu kaimiņos dzīvo viens tāds pacients. Viņam likās ka, Rīgas pils ugunsgrēkā bija vainīgi Krievijas specaģenti, to viņš esot secinājis no rakstītā avīzēs.
Arī šadi pacienti eksistē.
13.jūlijs, 11:02 Atbildēt
Vavis
Negrasās uzbrukt ! Mes piespiedisim jus uzbrukt ,mes riesim tik ilgi ,lidz jus uzbruksiet !
13.jūlijs, 10:52 Atbildēt
grafists.
Мечтаете сдаться в плен?! Опять сесть на шею, чтобы вам опять строили дома, школы, заводы, ГЭС? Да нахрен вы сдались, нищеброды, вы никому не нужны!
13.jūlijs, 12:52 Atbildēt
to
Tas bija sarkasms, grāfist.
13.jūlijs, 13:15 Atbildēt
grafists.
Тогда сорри, сразу не уловил.
13.jūlijs, 15:42 Atbildēt

Politika Vairāk >

Kaut kas traks!