"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija spriedīs par valsts nozagšanu

Kaspars Krafts, F64 Photo Agency
  • Kaspars Krafts, F64 Photo Agency
1 / 1

"Oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē šodien tiks spriests gan par valsts nozagšanas aspektiem, gan par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) atbalstu komisijas darbam.

Komisijas sēde notiks plkst.10 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēžu zālē Jēkaba 6/8, 207.telpā.

Uz sēdi ir aicināti VID ģenerāldirektore Ilze Cīrule, sabiedriskās politikas centra "Providus" eksperts Valts Kalniņš un Mārupes novada domes deputāts, "oligarhu sarunās" pieminētais Edgars Jansons.

Paredzēts, ka komisijas sēdē tiks spriests par "valsts nozagšanas" sabiedriski politiskajiem, kā arī teorētiskajiem un praktiskajiem aspektiem Latvijā.

Iepriekš TV3 raidījums "Nekā personīga" vēstīja, ka parlamentārās izmeklēšanas komisijas priekšsēdētāja Inguna Sudraba (NSL) pirms nepilnām divām nedēļām restorānā Rīgā tikusies ar Jansonu, "lai pārliecinātos, ka viss ir pilnīgi pretējs tam, kā tiek uzrādīts sarunās". Kā ziņoja raidījums, tikšanās bijusi saistīta ar sarunu epizodi, kurā Ventspils mērs Aivars Lembergs, tolaik vēl politiķis Ainars Šlesers un Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR) 2010.gada oktobrī apsprieduši notikumus Rīgas brīvostā.

Kaspars Krafts, F64 Photo Agency

Sudrabai tikties ar "oligarhu sarunās" pieminēto Edgaru Jansonu ieteicis Latvijas Žurnālistu savienības valdes loceklis, savulaik laikrakstā "Neatkarīgā" rakstošais publicists Imants Liepiņš, iepriekšējā komisijas sēdē pastāstīja politiķe.

Komentāri [6]

 
tai nu gan visi var kaut ko ieteikt
viņa patreiz sevi pazīst??????????????????????????
11.septembris 2017, 13:39 Atbildēt
ESMAIJA rAIMONDAM
Gluži manas domas! Turklāt vēl tika sludināts, ka krievu vara bijusi tā, kas sagrāvusi kādreiz tik bagāto Latviju. Latviju sagrāva 2. pasaules karš un Latvija no jauna tika uzcelta no drupām , un par drupām to atkal pārvērta atjaunotās Latvijas valdoņi. Notika visbriesmīgākā valsts pat ne nozagšana, bet iznīcināšana, kurā piedalījās visi, kas tika pie teikšanas, sākot ar Godmani un tolaik esošām partijām, protams, zaga uz nebēdu ar sev izdevīgu, pašu pieņemtu likumu atbalstu!
Ja runā par šiem trīs vīriem, - pret to, kas jau ar Latviju tika izdarīts, notiek jau izkultu salmu kulšana, ar šausmām klausos tos bļāvējus pēc linču tiesas un dzīvoju līdzi tām, acīmredzami safabricētājām tiesu lietām, kuru gaitu, cik var saprast, koriģē no ārzemēm, un tad gribās kliegt, kā var pastāvēt tāds ļaunums un prettiesiskums!!!!!. Vai izmeklēšanas komisija pirmām kārtām nebūtu jāveido, lai atklātu Pareks bankas katastrofas aizkulises, kuru rezultātā Latvija nonāca parādu verdzībā! Vai arī - lai atklātu Latvijas iznīcināšanā iesaistītos jau ar pirmo atjaunotās Latvijas dienu! Patiesībā līdz pat šim laikam iznīcināšanas process turpinās, vēl šis tas ir palicis pāri no tā, kas 50 gados Latvijā tika uzcelts.
11.septembris 2017, 11:17 Atbildēt
Atmaskojums
Raimonds, ESMAIJA... kas šos nikus vieno?
Tas noteikti nav pats saimnieks, kas rakstot komentārus, izmanto dažādus nikus, jo viņam ar rakstīšanu un sakarīgu izteikšanos ir problēmas.
Tās visticamāk ir dažādas pietuvinātas personas, kuras ļoti precīzi citē savu saimnieku – Raimonds par NATO okupantiem un ASV ietekmi, bet ESMAIJA par saimnieka labajiem darbiem un viņa ļaunajiem ienaidniekiem.
Aizies saimnieks, pazudīs arī Raimonds, ESMAIJA... neatkarīgā
11.septembris 2017, 15:09 Atbildēt
999
Okupantam Vatikānam nekas neesot nozagts.
11.septembris 2017, 9:57 Atbildēt
Skatīt visus 6 komentārus >

Politika Vairāk >

Kaut kas traks!