Pats Putins atzīst, ka 2014. gadā pavēlējis notriekt pasažieru lidmašīnu

Sputnik/Scanpix
  • Sputnik/Scanpix
1 / 1

Krievijas prezidents Vladimirs Putins filmā atklājis, ka 2014. gadā pavēlējis notriekt pasažieru lidmašīnu, vēsta Reuters.

Prezidents saņēmis informāciju, ka pasažieru lidmašīnā, iespējams, atrodas spridzeklis, kas apdraudētu Soču olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju.

Dokumentālajā filmā "Putins" Krievijas prezidents pastāsta, ka īsi pirms olimpisko spēļu atklāšanas 2014. gada 7. februārī saņēmis zvanu no drošībniekiem, kuri informējuši, ka sagrābta lidmašīna, kas bija reisā no Ukrainas uz Turciju, un lidmašīnai pavēlēts nolaisties Sočos.

Piloti informēja, ka vienam no pasažieriem ir bumba un gaisa kuģim jāmaina kurss - jānolaižas Sočos. Lidmašīnā atradās 110 pasažieri, kamēr olimpisko spēļu atklāšanu klātienē vēroja vairāk nekā 40 000 skatītāju.

Putins meklēja padomu pie drošībniekiem, kuri norādījuši, ka šādās ārkārtas situācijā lidmašīnu nepieciešams notriekt.

"Es teicu: rīkojaties pēc plāna," filmā pastāstīja Putins. Pēc dažām minūtēm prezidents saņēma vēl vienu zvanu, kurā informēts, ka tā bijusi viltus trauksme - pasažieris bijis piedzēries un lidmašīna turpina lidojumu uz Stambulu.

Putins piedalās Krievijas prezidenta vēlēšanās, kas notiks svētdien, 18. martā.

Komentāri [42]

 
JURIS
Nekorekts virsraksts,noskataties interviju.Protams ja saprotat krievu valodu.Neko vinsh nepaveleja.Putinam slava!
13.marts, 20:55 Atbildēt
...)
Juri: Pilnīgi pareizi.
13.marts, 21:22 Atbildēt
Raimonds
Normāli.
Atbalstīt Krievijas rīcību - tas ir mans uzdevums, biedri. Es varu baltu ar putām uz lūpām saukt par melnu un otrādi. Un kad manu maigo deguntiņu iebāž sūdos, es noskurinos un vienalga turpinu tālāk kā īstam trollim pieklājās: aste gaisā, pietupiens priekšķepās: rossijaaa, rossihaaa putin moj bog! Urā biedri, mani var izārstēt tikai kaps. Ne viens vien par mani to ir teicis.
12.marts, 21:51 Atbildēt
grafists.
Ещё раз по буквам. Прекрати воровать чужие ники, сука!
13.marts, 17:07 Atbildēt
sniegpulksteniits
Putins jau nav normāls cilvēks - bija uztaisīta reklāma Putina un izsūtīta ,kā viņš drāž savus tautiešus pakaļā un pats ņirdz....
12.marts, 18:36 Atbildēt
grafists.
Да уж нормальнее тебя, придурка! И точно, нормальнее тех английских придурков, которые разыгрывали сценарий атомной войны в Латвии!
13.marts, 14:04 Atbildēt
Skatīt visus 42 komentārus >

Politika Vairāk >

Kaut kas traks!