Sudrabai kniepadata uz krēsla

Komentāri [26]

 
bļa
astoņkājis ir ielīdis visās vietās
mafija un korupcija
bet kas būs, kad saimnieks aizies?
vispārējs sabrukums, jo visi pieraduši strādāt tikai viena cilvēka labā...
27.septembris, 9:46 Atbildēt
ESMAIJA
Jums absolūts idiotisms spiežas ārā pa visām porām!
27.septembris, 12:45 Atbildēt
bļa
bet tomēr - kas būs kad saimnieks aizies?
vai tikai momentā nepazudīs arī ESMAIJA, Raimonds un tam līdzīgā varza?
27.septembris, 15:01 Atbildēt
ES
Nu ejiet taču ārstēties! Vai pats nejūtat, ka esat palicis bes prāta un spriešanas spējām, Bet varbūt jums tādas nekad nav bijis! Jau piedzimāt kā idiots?
27.septembris, 15:28 Atbildēt
bļa
Vai tikai šāda ESMAIJAS, Raimonda un neatkarīgās histērija neliecina, ka ar saimnieku viss nav labi? Neskaidra nākotne un iespējamā nestabilitāte tā tracina dažus pietuvinātos, ka vienīgais ko viņi vēl spēj - nozākāt tos, kuri nedala viņu eksaltēto sajūsmu par "labo" saimnieku
28.septembris, 9:17 Atbildēt
ES
Ja jums loģiska un korekta savas pārliecības paušana izliekas par histēriju, tad kā jūs sauksit citādi domājošu apriešanu un nolamāšanu? Varbūt par cilvēcības un gudrības augstāko lidojumu? Bet varbūt viss sastāv iekš tā, ka piepelnaties ,, runājot tautas vārdā" to, kas jums nodrošina stabilu peļņu, jo darbu strādāt jūs diez vai esat spējīgs.
28.septembris, 9:47 Atbildēt
ESMAIJA
Priecājos, ka neesat mani pieskaitījis savai varzai, kurā bez pārējo apriešanas cita nekā nav.
28.septembris, 9:50 Atbildēt
lelles un to raustītāji
Nu sīkmaņi mums tie politiķi,un viss.Tādus ievēlējām,tad lai klauni atpelna uzticību (kā doto?)
27.septembris, 10:13 Atbildēt
Nu nu
Vispār jau Sudraba oligarhiem ir paklausīga, tāpēc šī Lemberga lapele viņu tā slavē.
27.septembris, 11:58 Atbildēt
lasitaja
ha ha ha, "...nesen vēl marginālajam žurnālītim Ir..." raksta Krautmanis no vēl marginālākās NRA, kurai jau pirms 10 gadiem, kā minēja Koziols Rīdzenes sarunās bija 3-4 tūkstoši abonenti, un nez cik tagad , ne jau nu vairāk, bet tikai mazāk. Marginālā NRA - cik jums ir tirāža? Kādi pāris tūkstoši sanāk?
27.septembris, 12:16 Atbildēt
nu un
Vai tas maina faktu, ka lapele IR ir marģināla?
27.septembris, 12:55 Atbildēt
Tā lapele
Ir tikai un vienīgi "vienoto" kabatas lapele, vēl sliktāka par zākātajām pašvaldību lapiņām...
28.septembris, 9:47 Atbildēt
ESMAIJA
Krautmanim kā vienmēr, var tikai piekrist, arī manas domas ved uz līdzīga ceļa, iespējams, ka maldīga, jo nepastāvu uz absolūto patiesību. Esmu iespaidojusies no grāmatas ,, ekonomiskā slepkavas grēksūdze", un zinu, kas notika ar valstīm, kuras pretojās šiem ekonomikas slepkavām. Latvijā viss notiek bez izmaiņām tieši tā kā notika ar grāmatā aprakstītajām valstīm, kas nokļuva šo slepkavu ķetnās. Un nokļuva tikai un vienīgi caur valdošās kliķes uzpirkšanu, kurai palīdzēja tikt pie varas. Tie, kas pretojās, tika iznīcināti. Fiziski. Vienotība, jūtot, ka reitingi rāda, laiks ir iztecējis, tauta novērsīsies, jo beidzot redz patiesos vainīgos... Un tad - tika kā sensācija pasviesta oligarhu lieta. Re! Sitiet! viņi pie visa vainīgi . Ne mēs! Ne mēs! Un balsojiet, balsojiet balsojiet - mēs vienīgi atradām un nodevām jūsu tiesai visu nelaimju sakni, tikai jums jāpalīdz tā izraut un iemest mēslainē...Mēs esam tie īstie tautas aizstāvji, mums vienīgiem rūp tautas laime...! Pretīgi, bet simti uzķērās. Un es pat neticu tām jaundibinātām partijām. Pēc vēlēšanām visas apvienosies vienā dūrē un valdīs tālāk. Nemūžam neticēšu, ka sargsuņi no KNAB PADZĪTIE nebučosies ar Vienotību. Gadu gadiem kalpoja, nu saites tiks sarautas???? ES TAM NETICU! TĀ IR IZSTRĀDĀTA TAKTIKA! Vēl jāsakompromitē ZZS caur oligarhiem... Ar Sudrabu tas gāja pavisam viegli! Viņu pataisīja par tautas ienaidnieku,un viena iemesla dēļ - Sudraba atteicās stāties Vienotības rindās... To sabradāja un turpina bradāt... Tādi kā Judins un pārējie ... Kaut kādas cerības vēl palikušas uz cilvēku veselo saprātu. Tie, kas te pārsvarā piebārsta internetu ar savām domu pērlēm, acīmredzami nav pie pilnas sajēgas, kaut vai tas pats ,,bļa", bet to taču nevar būt pilna Latvija!
27.septembris, 13:19 Atbildēt
Antiņš
Tagad esot jauna stratēģija izstrādāta, kas Džona Perkinsa laikā nebija, jeb nākamā stadija. Tagad "ēdīs" bagātos, lai šie neizrunājas un virzīs pastulbus zaglīgus politiķus-ierēdņus ar ko viegli manikulēt.
27.septembris, 14:49 Atbildēt
Izcili sacīts!
Paldies, piekrītu par 100%
28.septembris, 9:48 Atbildēt
:):)
"Vēl jāsakompromitē ZZS caur oligarhiem...." Cienītā, neviens nevar ZZS sakompromitēt vairāk kā viņi paši to ir izdarījuši.
28.septembris, 19:55 Atbildēt
Alise
Sudrabas kundze turies pretim tiem visiem rējējiem,jo viņi rej tāpec ka svilst pakaļa, suns zina ,ko ēdis. tikai tad ,kad ir bailes kļūt atklātiem,tie cenšās nomelnot gudru cilvēku.
27.septembris, 13:41 Atbildēt
Antiņš
Latvijai sākumā būtu jāparaksta ANO dokūmenti par cīņu pret korupciju, kur divi desmitais punkts paredz paskaidrot, jaunajam miljonāram: " No kurienes šim nauda, kā tā nopelnīta?" Tad saskaņā ar šo, varētu izveidot komisijas un cīnīties ar "ļaunajiem".
27.septembris, 14:36 Atbildēt
ņš
Saeima ir apstiprinājusi Apvienoto Nāciju Organizācijas Pretkorupcijas konvenciju.
Ko vēl? Varbūt gribēsi, lai to arī pilda?
27.septembris, 14:56 Atbildēt
Anti
Tad kariņ-veidīgajiem ir jāskrien sūdzēties, ka tā Latvijā netiek pildīta, lai izkalpotos.
27.septembris, 16:38 Atbildēt
Edzus draugs
"Jurists" Juda , kurs konsulteja KNAB , nebutu tuvuma laizams komisijai , jo tai javerte ari "izcila" specialista Judina darbiba / nevis Sudrabas/.
27.septembris, 15:21 Atbildēt
Paps
Krautmanis: Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports – (Smejas.): Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
27.septembris, 15:37 Atbildēt
Normatīvs
Kas ir spraudīte?
27.septembris, 21:01 Atbildēt
Komisijas Ne-loceklis
Autors savā žultī nesaprot starpību starp "es secinu" un "komisija secina".
28.septembris, 8:34 Atbildēt
BOTĀNIĶE
ESMAIJA-pilnībā piekrītu Jūsu komentāram!Paldies! Un I.SUDRABAI vēlu iztūrību-lai karavāna ar sorosīdiem un lapeli IR rej līdz aizsmakumam,bet Jūsu visas darbības var tikai apbrīnot.MALACIS!!!
28.septembris, 13:03 Atbildēt
ESMAIJA
Paldies par labajiem vārdiem manu domu atbalstam, bet pēdējais teikums liek domāt, ka esam pazīstamas. Vai es varbūt kļūdos?
28.septembris, 19:39 Atbildēt

Politika Vairāk >

Kaut kas traks!